Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei Snuskeløpet 6. oktober 2017

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

19:14

+0:00

2.

Maren Grande

Frol IL

19:45

+0:31

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen

20:02

+0:48

4.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

20:11

+0:57

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

20:58

+1:44

6.

Åshild Kolstad

Freidig Spk

21:11

+1:57

7.

Marta Ulvensøen

NTNUI

21:23

+2:09

8.

Vibeke Jensen

Team Tartan

21:43

+2:29

9.

Kristine Fjellanger

Team Tartan

22:16

+3:02

10.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

23:12

+3:58

11.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

23:49

+4:35

12.

Silje Arntzen

NTNUI

27:37

+8:23

13.

Anna Knutsen

NTNUI

28:34

+9:20

14.

Tone Almås

IL Leik

28:45

+9:31

15.

Mali Kanstad

NTNUI

29:02

+9:48

16.

Eli Kolstad

Mo OK

30:13

+10:59

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

15:13

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

15:14

+0:01

3.

Sindre Johannessen

Freidig

15:39

+0:26

4.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

15:59

+0:46

5.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

16:15

+1:02

6.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

16:20

+1:07

7.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

16:47

+1:34

8.

Carl Petter LYngen

Frol IL

16:58

+1:45

9.

Erik Gustafsson

NTNUI

17:03

+1:50

10.

Olav Remmen

OL Trollelg

17:11

+1:58

11.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

17:13

+2:00

12.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

17:14

+2:01

13.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

17:18

+2:05

14.

Ola Keiserås

IL Leik

17:28

+2:15

15.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

17:40

+2:27

16.

Markus Glad

Emblem IL

17:44

+2:31

17.

Håvard Eidsmo

Trondheim

17:48

+2:35

18.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

TRONDHEIM

17:51

+2:38

19.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

17:59

+2:46

20.

Gustav Fiskum

NTNUI

18:09

+2:56

21.

Kristoffer Nesland

NTNUI

18:13

+3:00

22.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

19:08

+3:55

23.

Adrian S. Opheim

Freidig

19:16

+4:03

24.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

19:22

+4:09

25.

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg

19:31

+4:18

26.

Adrian Opheim

NTNUI

20:08

+4:55

27.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

20:32

+5:19

28.

Jørund Vala

NTNUI

20:56

+5:43

29.

Tore Myhrvold

Fossum IF

21:26

+6:13

30.

Eirik Marthinsen

NTNUI

21:31

+6:18

31.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

21:44

+6:31

32.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

22:58

+7:45

33.

Mats Eidsmo

Freidig

23:29

+8:16

34.

Thomas Alne

Vestbyen

24:02

+8:49

35.

Sebastian Aas

OL Trollelg

25:37

+10:24

36.

Erlend Sverdrup

NTNUI

25:55

+10:42

37.

Morten Wettergreen

ØHIL / Team Elgeim Express

26:21

+11:08

38.

RF

Notodden OL

27:37

+12:24

39.

Hans Jevanord

Fossum IF

30:50

+15:37

40.

Torstein Wiiger Opsahl

Ingen klubb

51:29

+36:16

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

23:39

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2017, 12:13:22

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57