Klasse: H17 Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 52:39 | +0:00 | ||||
2. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 53:44 | +1:05 | ||||
3. | Knut Sveinung Holth Rekaa | Røyken OL | 54:16 | +1:37 | ||||
4. | Harald Kalager | NTNUI | 54:27 | +1:48 | ||||
5. | Simen A Bjøringsøy | Nydalens SK | 55:14 | +2:35 | ||||
6. | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 56:07 | +3:28 | ||||
7. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 56:36 | +3:57 | ||||
8. | Bjørnar Løvli | Asker Skiklubb | 57:56 | +5:17 | ||||
9. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 58:23 | +5:44 | ||||
10. | Håkon Løvli | Asker Skiklubb | 1:00:13 | +7:34 | ||||
11. | Tommy Jauhojärvi | Asker Skiklubb | 1:00:34 | +7:55 | ||||
12. | Morten Heir | Fossum IF | 1:01:39 | +9:00 | ||||
13. | Jostein F. Tellnes | Asker Skiklubb | 1:03:48 | +11:09 | ||||
14. | Jens Erik Mortensen | Asker Skiklubb | 1:04:40 | +12:01 | ||||
15. | Stefan Ring | OK Löftan | 1:06:54 | +14:15 | ||||
16. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:08:07 | +15:28 | ||||
17. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 1:12:05 | +19:26 | ||||
18. | Lars Berglund | Ringerike OL | 1:13:42 | +21:03 | ||||
19. | Kristoffer Jacobsen | IL Tyrving | 1:18:36 | +25:57 | ||||
20. | Svein Granerud | Asker Skiklubb | 1:25:46 | +33:07 | ||||
DSQ | Eirik Holth Johannessen | Røyken OL | 15:31 | 178 179 180 181 182 183 184 185 188 190 222 100 | ||||
DSQ | Johan Svedberg | Heming Orientering | 48:00 | 178 179 180 | ||||
DSQ | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:02:45 | 183 184 185 188 190 222 | ||||
DNS | Trond Brevik | Fossum IF | ||||||
DNS | Erling Sommerfeldt | Turun Metsänkävijät | ||||||
Klasse: D17 Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Synne Strand | Asker Skiklubb | 1:03:58 | +0:00 | ||||
2. | Lotte Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | 1:22:24 | +18:26 | ||||
DNS | Audrun Utskarpen | Oslostudentenes IK | ||||||
Klasse: H17 Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 34:50 | +0:00 | ||||
2. | André Jægtvik | Konnerud IL | 35:37 | +0:47 | ||||
3. | Torgeir Strandhagen | Røyken OL | 35:41 | +0:51 | ||||
4. | Vidar Strand | Lierbygda OL | 37:20 | +2:30 | ||||
5. | Kim Farnes Hansen | Lierbygda OL | 38:02 | +3:12 | ||||
6. | Jon Arvid Fossum | Asker Skiklubb | 38:25 | +3:35 | ||||
7. | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 38:51 | +4:01 | ||||
8. | Øyvind Roger Hansen | Røyken OL | 39:09 | +4:19 | ||||
9. | Trond Hegna | Asker Skiklubb | 39:22 | +4:32 | ||||
10. | Stig Heir | Asker Skiklubb | 41:07 | +6:17 | ||||
11. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 41:47 | +6:57 | ||||
12. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 42:57 | +8:07 | ||||
13. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 44:28 | +9:38 | ||||
14. | Kristian Kalager | Asker Skiklubb | 45:55 | +11:05 | ||||
15. | Bjørn W. Ludvigsen | Sturla, IF | 49:10 | +14:20 | ||||
16. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 54:22 | +19:32 | ||||
17. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 1:12:55 | +38:05 | ||||
DNS | Sigbjørn Modalsli | Fossum IF | ||||||
Klasse: D17 Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrun Ytterbø | Asker SK | 47:13 | +0:00 | ||||
2. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:07:53 | +20:40 | ||||
3. | Ruth Vingerhagen | Asker Skiklubb | 1:12:13 | +25:00 | ||||
DSQ | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 1:43:34 | 152 110 222 | ||||
DNS | Maria Persson | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: H15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 36:03 | +0:00 | ||||
2. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 38:27 | +2:24 | ||||
3. | Mikkel Berglund | Ringerike OL | 39:26 | +3:23 | ||||
Klasse: D15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Solveig Letmolie | Eiker OL | 39:23 | +0:00 | ||||
2. | Christine Hoen | Eiker OL | 48:57 | +9:34 | ||||
3. | Oda Isnes Tyse | Eiker OL | 54:24 | +15:01 | ||||
4. | Hedda Spangberg | Konnerud IL | 58:59 | +19:36 | ||||
5. | Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | 59:01 | +19:38 | ||||
Klasse: HD11-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jakob Backer-Tellnes | Asker Skiklubb | 22:28 | +0:00 | 102 | |||
2. | Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | 22:37 | +0:09 | 102 | |||
3. | Jakob Rastad | Asker Skiklubb | 22:49 | +0:21 | 102 | |||
4. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 27:27 | +4:59 | ||||
5. | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 40:02 | +17:34 | ||||
DNS | Martin Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: C Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Christine Hansen | Røyken OL | 33:10 | +0:00 | ||||
2. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 33:26 | +0:16 | ||||
3. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 42:56 | +9:46 |
Sist oppdatert: | 13 november 2017, 19:43:00 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 68 |
Antall startet: | 62 |