Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen løp 4 16. oktober 2017

Klasse: H17 Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

46:12

+0:00

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

48:41

+2:29

3.

Martin Borge Heir

Fossum IF

49:41

+3:29

4.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

53:36

+7:24

5.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

53:44

+7:32

6.

Svein Nygård

Lillomarka OL

54:13

+8:01

7.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

55:39

+9:27

8.

Harald Kalager

NTNUI

56:10

+9:58

9.

Stefan Ring

OK Löftan

56:43

+10:31

10.

Håvard Hågård

Konnerud IL

58:40

+12:28

11.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:03:39

+17:27

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:27

+18:15

13.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:08:33

+22:21

14.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:12:47

+26:35

107 109 110 111

15.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

1:14:58

+28:46

16.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:19:11

+32:59

17.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

1:21:33

+35:21

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

59:08

114 115 100 222

DSQ

Morten Heir

Fossum IF

1:11:25

107 109 110 111 105 112 113 114 115 100

DNS

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

Klasse: D17 Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

1:06:41

+0:00

2.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:10:03

+3:22

3.

Nora Woxholth

Asker SK

1:10:05

+3:24

Klasse: H17 Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Heir

Asker Skiklubb

43:32

+0:00

2.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

44:04

+0:32

3.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

44:44

+1:12

4.

Håkon Jendal

Fossum IF

49:59

+6:27

5.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

52:50

+9:18

6.

Peter Carlsen

Sturla, IF

54:05

+10:33

7.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

55:39

+12:07

8.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

59:07

+15:35

9.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:01:32

+18:00

10.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

2:12:07

+1:28:35

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

46:40

105 112 113 114 115

DSQ

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:00:43

113 114 115 100

DNS

Vidar Strand

Lierbygda OL

DNS

Trond Hegna

Asker Skiklubb

DNS

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

Klasse: D17 Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

IL Tyrving

55:12

+0:00

2.

Helga Haverstad

Lierbygda

55:36

+0:24

3.

Tove Heimdal

Konnerud IL

58:26

+3:14

4.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:20:26

+25:14

DSQ

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

39:50

113 114 115 100 222

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

38:19

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

43:07

+4:48

3.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

43:16

+4:57

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Letmolie

Eiker OL

1:00:36

+0:00

DNS

Christine Hoen

Eiker OL

Klasse: HD11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

28:27

+0:00

2.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

33:31

+5:04

3.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

33:56

+5:29

4.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

45:52

+17:25

DSQ

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

8:27

115 114 155 177 100 222

DSQ

Nora Christine Hansen

Røyken OL

32:19

115 114 155 177

DSQ

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

32:21

115 114 155 177

DNS

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

DNS

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

DNS

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

51:48

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 november 2017, 21:51:50

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

59

Antall startet:

51