Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmasterskap mellomdistanse 28. oktober 2017

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

36:40

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

39:36

+2:56

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

30:04

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

33:01

+2:57

3.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

33:54

+3:50

4.

Jenny Persson

Byåsen IL

39:28

+9:24

5.

Evelina Folkeson

Byåsen IL

39:39

+9:35

6.

Gøril Eide

Byåsen IL

40:50

+10:46

7.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

46:07

+16:03

DSQ

Helen Palmer

Byåsen IL

36:25

79 76 75 80

DNS

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

DNS

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

DNS

Ingunn S. Østhagen

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

33:30

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

40:24

+6:54

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

40:48

+7:18

4.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

44:04

+10:34

5.

Gro Rypdal

Byåsen IL

52:06

+18:36

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Byåsen IL

22:08

+0:00

2.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

25:02

+2:54

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:54

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

25:38

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

30:29

+4:51

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

30:37

+4:59

4.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

31:48

+6:10

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

39:13

+13:35

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

DNS

Vegard Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

32:50

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

40:05

+7:15

3.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

40:27

+7:37

4.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

44:12

+11:22

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

48:00

+15:10

6.

Helge Eriksen

Byåsen IL

48:23

+15:33

7.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

50:06

+17:16

8.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:03:20

+30:30

9.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:08:24

+35:34

10.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:15:56

+43:06

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

37:01

79 76 75 80 83 87 103

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

46:15

76 75 80 83 87 103 97 100

DNS

Bjarne Lien

Byåsen IL

DNS

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

25:08

+0:00

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

31:28

+6:20

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Otterlei

Byåsen IL

25:19

+0:00

2.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

1:02:50

+37:31

3.

Frida Holmquist

Byåsen IL

1:04:19

+39:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2017, 15:25:53

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

40