Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 5. november 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

26:23

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

52:42

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

43:13

Tiril Myklatun

IL Tyrving

48:58

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

29:39

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

42:18

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

31:57

Frida Hope

Modum OL

33:04

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

20:26

Signe Drange Ruud

Røyken OL

52:13

Thora Brynildsen

Oppsal Orientering

1:09:36

Maren-Oline Thom

Asker Skiklubb

47:12

95

Sofie Asak Jensen

Røyken OL

57:30

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

28:49

Synne S. Byggland

Høydalsmo IL

29:07

Tiril Brynildsen

Oppsal Orientering

2:04:48

93 96 83 84

DNS

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

DNS

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

23:35

+0:00

2.

Signe Holo

Fossum IF

26:09

+2:34

3.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

29:04

+5:29

4.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

31:43

+8:08

5.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

35:03

+11:28

6.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

36:40

+13:05

7.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:43

+14:08

8.

Ingrid Stigen Byggland

Høydalsmo IL

38:36

+15:01

9.

Tuva Espelin

Asker Skiklubb

41:11

+17:36

10.

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

47:01

+23:26

11.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

47:26

+23:51

12.

Sara Martini

Asker Skiklubb

47:58

+24:23

DSQ

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

17:28

78 88 90 91 92 93 82 83 84 100 175

DNS

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

DNS

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kvarme

Sturla, IF

32:03

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

34:22

+2:19

3.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

34:37

+2:34

4.

Mari Brende

Fossum IF

39:22

+7:19

5.

Tiril Holen

Konnerud IL

39:29

+7:26

6.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

40:05

+8:02

7.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

40:52

+8:49

8.

Eline Schjerven

Lardal OL

41:22

+9:19

9.

Tiril Kihle

Konnerud IL

42:53

+10:50

10.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

43:22

+11:19

11.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

45:09

+13:06

12.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:04:35

+32:32

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

42:44

+0:00

2.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

57:48

+15:04

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

45:17

+0:00

2.

Stella Holmboe

IL Tyrving

46:22

+1:05

3.

Solveig Letmolie

Eiker OL

48:24

+3:07

4.

Mina Schjerven

Lardal OL

49:40

+4:23

5.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

53:45

+8:28

6.

Christine Hoen

Eiker OL

55:29

+10:12

7.

Malene Instanes

Sturla, IF

55:34

+10:17

8.

Silje Slungaard

IL Tyrving

56:17

+11:00

9.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

58:13

+12:56

10.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

58:44

+13:27

11.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

59:41

+14:24

12.

Ine Instanes

Sturla, IF

1:00:04

+14:47

13.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

1:01:46

+16:29

14.

Anni Saarela

Konnerud IL

1:39:49

+54:32

DSQ

Iselin Sørensen

Sturla, IF

49:55

42 71

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

30:00

+0:00

2.

Marita Weierud Kvaale

Røyken OL

33:15

+3:15

3.

Kari Strand

Kongsberg OL

35:39

+5:39

4.

Ida Solberg Svenne

Eiker OL

36:05

+6:05

5.

Marit Tørudbakken Jendal

Fossum IF

36:18

+6:18

6.

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

38:35

+8:35

7.

Marit Engseth

Røyken OL

42:13

+12:13

8.

Linda Fredh

OK Moss

46:53

+16:53

9.

Vorin Botten

Oslostudentenes IK

1:14:07

+44:07

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

56:17

+0:00

2.

Hanne Brende

Fossum IF

1:00:43

+4:26

3.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

1:08:13

+11:56

4.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:16:22

+20:05

DSQ

Eli Signe Kvaale

Høydalsmo IL

21:18

74 75 76 77 78 79 81 82

DNS

Silje Jacobsen Myklatun

IL Tyrving

DNS

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

46:17

+0:00

2.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

48:18

+2:01

3.

Linn Mei Waaler

Måren OK

57:56

+11:39

4.

Fride Sørensen

Sturla, IF

59:53

+13:36

5.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

1:07:14

+20:57

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

39:14

+0:00

2.

Dana B. Stene

Nydalens SK

54:37

+15:23

3.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

58:32

+19:18

4.

Silje Borge Hovi

Skien OK

1:26:23

+47:09

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

38:40

+0:00

2.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

41:35

+2:55

3.

Hege Feiring

IL Tyrving

42:57

+4:17

4.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:01

+4:21

5.

May Ingela Hope

Modum OL

44:39

+5:59

6.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

44:43

+6:03

7.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

44:52

+6:12

8.

Liv Schjerven

Lardal OL

46:23

+7:43

9.

Merete Schau

OL Trollo

48:09

+9:29

10.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

49:31

+10:51

11.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

49:56

+11:16

12.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

51:24

+12:44

13.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

51:55

+13:15

14.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

54:19

+15:39

15.

Larysa Mironava

Modum OL

1:00:30

+21:50

16.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:01:27

+22:47

17.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

1:06:13

+27:33

18.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:08:40

+30:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

34:00

+0:00

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

34:12

+0:12

3.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

34:20

+0:20

4.

Lucie Størmer

Fossum IF

34:49

+0:49

5.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

35:35

+1:35

6.

Grete S B Hovi

Skien OK

35:43

+1:43

7.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

36:37

+2:37

8.

Berit Danielsen

IL Tyrving

36:38

+2:38

9.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

37:05

+3:05

10.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

38:02

+4:02

11.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

43:52

+9:52

12.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

43:55

+9:55

13.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

45:32

+11:32

14.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

48:53

+14:53

15.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

49:28

+15:28

16.

Unni Rye

Asker Skiklubb

50:07

+16:07

17.

Maria Persson

Asker Skiklubb

51:24

+17:24

18.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

53:11

+19:11

19.

Grete Berntsen

Måren OK

54:27

+20:27

20.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

56:14

+22:14

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

DNS

Anne Danielsen

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sirpa Lilja

Modum OL

33:33

+0:00

2.

Randi Nilstad

IL Tyrving

42:54

+9:21

3.

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

45:54

+12:21

4.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:03:23

+29:50

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

41:37

+0:00

2.

Berit Grosvold

Eiker OL

55:15

+13:38

3.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:08:36

+26:59

DSQ

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

30:40

72 73 101 103 100 175

DNS

Nina Kolberg

IL Tyrving

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

1:03:17

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:07:39

+4:22

3.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:14:01

+10:44

4.

Astri Rogstad

Fossum IF

1:14:33

+11:16

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:29:06

72 73

DNS

Hjørdis Øvreås

Botne SK

DNS

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

DNS

Hanne Bræck

Kongsberg OL

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:06:27

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Aarseth

Nydalens SK

1:12:10

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

26:19

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

35:21

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

32:21

Jon Strand

Kongsberg OL

30:37

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

23:37

+0:00

2.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

28:04

+4:27

3.

Jonas Johansen Hickes

Koll IL

31:24

+7:47

4.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

31:44

+8:07

5.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

39:15

+15:38

6.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

40:32

+16:55

7.

Simen Torebraaten

Konnerud IL

43:37

+20:00

8.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

55:44

+32:07

9.

Oskar Hope

Modum OL

1:08:05

+44:28

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

27:38

+0:00

2.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

28:10

+0:32

3.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

31:50

+4:12

4.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

32:45

+5:07

5.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

33:29

+5:51

6.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

34:15

+6:37

7.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

35:07

+7:29

8.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

35:39

+8:01

9.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

39:30

+11:52

10.

Håkon Haugland

Røyken OL

42:37

+14:59

11.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:31

+15:53

12.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

44:08

+16:30

13.

Daniel Nystuen

Røyken OL

45:27

+17:49

14.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

45:39

+18:01

15.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

55:37

+27:59

DSQ

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

40:46

75 76 77 105 58

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

29:22

+0:00

2.

Noah Rølles Issowitsch

Røyken OL

38:19

+8:57

3.

Stephan Alexander Tærud Pedersen

Røyken OL

47:20

+17:58

DNS

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

DNS

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

32:13

+0:00

2.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

34:51

+2:38

3.

Henrik Reusch

Heming Orientering

37:05

+4:52

4.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

40:09

+7:56

5.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

43:00

+10:47

6.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

46:53

+14:40

7.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

49:22

+17:09

8.

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

55:49

+23:36

DSQ

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

DNS

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

29:38

+0:00

2.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

35:14

+5:36

3.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

36:42

+7:04

4.

Morten Tangen

OK Moss

38:24

+8:46

5.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

41:32

+11:54

6.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

41:43

+12:05

7.

Erik Rosenvold

Østmarka OK

41:53

+12:15

8.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

49:24

+19:46

9.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

50:17

+20:39

10.

Are Njåstein

IL Tyrving

53:18

+23:40

11.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

54:25

+24:47

12.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

56:41

+27:03

13.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:01:10

+31:32

14.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:01:30

+31:52

15.

Vemund Rønneberg

Røyken OL

1:04:41

+35:03

16.

Tom Rådahl

IL Tyrving

1:15:35

+45:57

DSQ

Eirik Brynildsen

Oppsal Orientering

53:38

49 67 69 101 103

DSQ

Petter Fure

Oppsal Orientering

54:58

49 67 69

DSQ

Steinar Kvaale

Bø OL

DNS

Stig Instanes

Sturla, IF

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

44:59

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

51:56

+6:57

3.

Inge Westly

Asker Skiklubb

59:29

+14:30

DNS

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

49:35

+0:00

2.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

51:01

+1:26

3.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

51:11

+1:36

4.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

51:47

+2:12

5.

Emil Størmer

Fossum IF

53:08

+3:33

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

42:52

+0:00

2.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

43:00

+0:08

3.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

46:09

+3:17

4.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

47:46

+4:54

5.

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

49:34

+6:42

6.

Eirik Ravnan

IL Tyrving

51:00

+8:08

7.

Eirik Larsen

Skien OK

55:45

+12:53

8.

Daniel Fløtre

Nydalens SK

1:01:05

+18:13

45

9.

Bård Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:01:51

+18:59

DNS

Stig Carlson Strandhagen

Røyken OL

DNS

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Brox

IL Tyrving

45:38

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

48:33

+2:55

3.

Gjermund Røren

Eiker OL

49:31

+3:53

4.

Odd Strand

Kongsberg OL

49:38

+4:00

5.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

50:29

+4:51

6.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

51:13

+5:35

7.

Steinar Lande

Bø OL

51:46

+6:08

8.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

52:04

+6:26

9.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

54:32

+8:54

10.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

59:48

+14:10

11.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:03:01

+17:23

12.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:06:04

+20:26

13.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:06:38

+21:00

DSQ

Trond Nondal

Røyken OL

1:47:42

42 67 175

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Størmer

Fossum IF

37:05

+0:00

2.

Helge Gisholt

OK Skeidi

38:31

+1:26

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

40:15

+3:10

4.

Arild Andresen

Fossum IF

40:37

+3:32

5.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

42:38

+5:33

6.

Per Slungaard

IL Tyrving

44:45

+7:40

7.

Øystein Holo

Fossum IF

45:20

+8:15

8.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

45:46

+8:41

9.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

45:58

+8:53

10.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

46:08

+9:03

11.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

46:34

+9:29

12.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

47:36

+10:31

13.

Johan Lunde

IL Koll

48:03

+10:58

14.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

48:45

+11:40

15.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

50:10

+13:05

16.

Trond Brevik

Fossum IF

50:33

+13:28

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

51:08

+14:03

18.

Hallvard Berg

IL Tyrving

51:43

+14:38

19.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

52:07

+15:02

20.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

53:03

+15:58

21.

Martin Granly

Lillomarka OL

54:02

+16:57

22.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

54:31

+17:26

23.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

54:33

+17:28

24.

Stein H. Hagen

Fossum IF

54:43

+17:38

25.

Terje Melsom

Fossum IF

55:49

+18:44

26.

Morten Karlsen

Måren OK

56:37

+19:32

27.

Trond Holter

Måren OK

57:35

+20:30

28.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:00:31

+23:26

29.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

1:01:05

+24:00

45

30.

Roar Bye

Modum OL

1:02:51

+25:46

31.

Rune Sørensen

Sturla, IF

1:07:06

+30:01

32.

Harald Omland

Skien OK

1:15:29

+38:24

33.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

1:19:44

+42:39

DSQ

Gunnar Hope

Modum OL

47:23

47

DSQ

Håkon Jendal

Fossum IF

49:30

47

DNS

Erik Næss

Østmarka OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

36:06

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

37:48

+1:42

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

38:08

+2:02

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

40:19

+4:13

5.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

45:59

+9:53

6.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

46:05

+9:59

7.

Per Osen

Vestre Akers SK

46:10

+10:04

8.

Alf Pettersen

IL Tyrving

46:34

+10:28

9.

Jeppe Hansson

Fossum IF

46:50

+10:44

10.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

47:14

+11:08

11.

Roy Gjerding

OK Moss

1:01:07

+25:01

DSQ

Harald Hovi

Skien OK

8:11

70 71 47 48 49 67 69 101 103 100 175

DNS

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

37:27

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

38:18

+0:51

3.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

41:08

+3:41

4.

Petter Næss

Oppsal Orientering

41:57

+4:30

5.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

44:25

+6:58

6.

Per Øhlckers

IL Tyrving

48:16

+10:49

7.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

49:46

+12:19

8.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

50:00

+12:33

9.

Elling Aakre

Andebu IL

53:50

+16:23

10.

Rolf Lunde

Eiker OL

54:04

+16:37

11.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

56:23

+18:56

12.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

56:26

+18:59

13.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

59:33

+22:06

14.

Øystein Andersen

Eiker OL

1:00:11

+22:44

15.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:00:49

+23:22

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Kittilsen

Stokke IL

35:06

+0:00

2.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

36:51

+1:45

3.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

38:54

+3:48

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

39:16

+4:10

5.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

39:56

+4:50

6.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

40:46

+5:40

7.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

40:50

+5:44

8.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

40:53

+5:47

9.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

41:47

+6:41

10.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

43:56

+8:50

11.

Klaus Engen

Eidskog OL

44:09

+9:03

12.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

46:40

+11:34

13.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

49:20

+14:14

14.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

52:51

+17:45

15.

Sigbjørn Hellerud

Røyken OL

56:28

+21:22

175

16.

Arne Lande

Bø OL

1:07:35

+32:29

DNS

Tor-Eivind Bergsvåg

Sandefjord OK

DNS

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

DNS

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

DNS

Lasse Vråle

Sturla, IF

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

36:11

+0:00

2.

Einar Hem

Lillomarka OL

36:48

+0:37

3.

Odd Aure

Drangedal OL

40:16

+4:05

4.

Øystein Madsen

Haugerud IF

45:15

+9:04

5.

Bjørn Egner

Heming Orientering

46:17

+10:06

6.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

48:38

+12:27

7.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

50:27

+14:16

8.

Sturle Hånes

IL GeoForm

52:21

+16:10

9.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

52:47

+16:36

10.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

56:20

+20:09

11.

Magnar Øvreås

Botne SK

56:21

+20:10

12.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

1:03:52

+27:41

13.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:25:33

+49:22

14.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:31:53

+55:42

DNS

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

DNS

Steinar Ruud

Konnerud IL

DNS

Erling Tidemann

Lommedalens IL

DNS

Per Meiland

Lommedalens IL

DNS

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 november 2017, 07:51:18

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

348

Antall startet:

317