Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Røyken 29. august 2017

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Storhaug

Røyken OL

34:17

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Nora Christine Hansen

Røyken OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Nystuen

Røyken OL

45:19

+0:00

2.

Stefan Pedersen

Ringerike OL

1:31:06

+45:47

Klasse: H 15- B/C Nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Fasting

Røyken OL

52:30

+0:00

2.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

57:06

+4:36

3.

Lars Petter Fjær

Røyken OL

1:02:01

+9:31

4.

Terje Skram

Røyken OL

1:13:48

+21:18

5.

Knut Bjerknes

Røyken OL

1:15:14

+22:44

6.

Svein Erik Heiebråten

Røyken OL

1:41:49

+49:19

Klasse: D 15- B/C Nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Sætra

Asker Skiklubb

57:23

+0:00

2.

Åsne Nannestad

Røyken OL

1:00:35

+3:12

Klasse: H veteran kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Ingar Sætra

Asker Skiklubb

59:37

+0:00

2.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

59:43

+0:06

3.

Torodd Kolbergsrud

Røyken OL

1:12:21

+12:44

4.

Christian Bugge

Røyken OL

1:16:50

+17:13

5.

Sigbjørn Hellerud

Røyken OL

1:32:41

+33:04

Klasse: D Veteran kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Norvik

Røyken OL

1:12:25

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:26:19

+13:54

3.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:39:50

+27:25

4.

Inger Schibsted

Røyken OL

1:58:13

+45:48

Klasse: H 15- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

1:31:46

+0:00

DSQ

Eivind Heiebråten

Røyken OL

1:06:08

41 71 43 44

DSQ

Håkon Haugland

Røyken OL

1:22:33

65 67 69 70 41 71 43 44

Klasse: D 15- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

46:06

+0:00

Klasse: H Veteran Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

55:58

+0:00

2.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

1:04:39

+8:41

3.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:26:04

+30:06

4.

Christian Schibsted

Røyken OL

1:28:13

+32:15

5.

Jan Egil Haugland

Røyken OL

1:34:51

+38:53

DSQ

Morten Johannessen

Røyken OL

1:22:51

71 43

DNS

Kjell Svanberg

Røyken OL

Klasse: D Veteran Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

1:23:17

+0:00

2.

Tone Skram

Røyken OL

1:26:17

+3:00

3.

Ida Syvertsen

Røyken OL

1:38:54

+15:37

Klasse: H 15- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Wirehn

Asker Skiklubb

45:09

+0:00

2.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

52:12

+7:03

3.

Stian Bergersen

IL Tyrving

55:12

+10:03

4.

Joakim Ferm

Snart Røyken :)

58:55

+13:46

5.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:02:51

+17:42

DNS

Vemund Rønneberg

Røyken OL

Klasse: D 15- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Svanberg

Røyken OL

1:04:08

+0:00

2.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:06:04

+1:56

3.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

1:07:35

+3:27

DSQ

Ane Brevig

Røyken OL

52:38

81 82 69


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 oktober 2017, 20:30:01

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

45

Antall startet:

42