Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

TROLLNATTA og NATT-O-TOGET 4. november 2017

Klasse: Troll-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Koren

+0:00

1.

Sander Trøseid

IL Koll

+0:00

3.

Aksel Johannes Valio

IL Koll

23:17

+0:00

4.

Rasmus Trøseid

IL Koll

24:52

+1:35

5.

Leo Nyrud

Klubbløs

27:58

+4:41

6.

Erik Birkemoe

Oppsal Orientering

28:41

+5:24

7.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

34:19

+11:02

Klasse: Troll-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

12:16

+0:00

2.

Hanna Amalie Danielsen

Klubbløs

17:10

+4:54

3.

Jonathan Fodstad

IL Koll

18:41

+6:25

4.

Mathea Johannessen

Nydalens SK

18:50

+6:34

4.

Ingrid Skogmo

Nydalens SK

18:50

+6:34

6.

Ella Blickfeldt Mjønes

Klubbløs

19:15

+6:59

7.

Lisa Skogmo

Nydalens SK

19:20

+7:04

8.

Maria Kongsberg

IL Tyrving

19:47

+7:31

9.

Andrea Kongsberg

IL Tyrving

19:50

+7:34

9.

Sofie Evju-Warnken

Koll

19:50

+7:34

11.

Selma Sofie Evju-Warken

IL Koll

20:08

+7:52

12.

Lars Weider Hagemo

IL Koll

20:57

+8:41

13.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

21:03

+8:47

13.

Andreas Weider Hagemo

IL Koll

21:03

+8:47

15.

Astrid Reusch

Heming Orientering

21:08

+8:52

16.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

22:09

+9:53

17.

Ole Jakob Myklebust

IL Koll

22:23

+10:07

18.

Johannes Aarre

IL Koll

22:34

+10:18

19.

Iver Aarseth

Nydalens SK

22:38

+10:22

20.

Ella Halvorsen

Årvoll

23:05

+10:49

21.

Hans Wilhelm Thommessen

Heming Orientering

23:14

+10:58

22.

Filip Halvorsen

Kjelsås

23:23

+11:07

23.

Tuva Trøseid

IL Koll

23:25

+11:09

23.

Linnea Hagen

IL Koll

23:25

+11:09

25.

Filippa Evensen

IL Koll

23:53

+11:37

26.

Trym Rystad

Kjelsås

24:04

+11:48

27.

Audun Skaare Søbstad

IL Koll

24:09

+11:53

28.

Bastian Hagen- Boldingh

IL Koll

24:14

+11:58

29.

Lea hagen -bolding

Koll

24:32

+12:16

30.

Even Asplin

Koll

25:25

+13:09

31.

Liv Bryhni Opseth

Klubbløs

25:36

+13:20

31.

Einar Bryhni Opseth

Klubbløs

25:36

+13:20

33.

Ellinor Thommessen

Heming Orientering

26:02

+13:46

34.

Francis Bull

Klubbløs

26:22

+14:06

35.

Henrik Hicken

IL Koll

26:37

+14:21

36.

Astrid Seiersted

Koll

26:41

+14:25

37.

Elsa A Fastø

Klubbløs

26:42

+14:26

38.

Live Seiersted

KOLL

26:43

+14:27

39.

Mathias Nørjordet

IL Koll

26:50

+14:34

40.

Vetle Svanæs

Lillomarka OL

26:53

+14:37

41.

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

27:13

+14:57

42.

Tuva Namløs Lassen

Klubbløs

27:18

+15:02

43.

Sondre Namløs Lassen

Klubbløs

27:21

+15:05

44.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

27:36

+15:20

45.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

27:41

+15:25

46.

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

27:42

+15:26

46.

Balder Gammelli-Messel

IL Koll

27:42

+15:26

48.

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

27:48

+15:32

48.

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

27:48

+15:32

50.

Per Magnus Lynne

Raumar Orientering

28:02

+15:46

51.

Oskar S Thorsen

Bækkelagets SK

28:19

+16:03

52.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

28:24

+16:08

53.

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

28:27

+16:11

54.

Natalie Kollerud

Lillomarka OL

30:32

+18:16

55.

Robel Kiros

Korsvoll

30:35

+18:19

56.

Theodor Mikkelsen

Koll

30:46

+18:30

57.

Erlend Berge

Heming Orientering

31:02

+18:46

58.

Noah Rosseland

Klubbløs

31:07

+18:51

59.

Simen Mortensen

IL Koll

31:16

+19:00

60.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

31:23

+19:07

61.

Ingrid Weider Egner

Fossum IF

31:24

+19:08

62.

Helena Måseide

IL Koll

31:44

+19:28

63.

Lilja Hellum

Klubbløs

31:49

+19:33

64.

Matheus Måseide

IL Koll

31:52

+19:36

65.

Aleksander Sajgal

Klubbløs

31:55

+19:39

66.

Inez Rosseland

Klubbløs

32:16

+20:00

67.

Theodor Svedberg

Heming Orientering

32:43

+20:27

68.

Olaug Østby

IL Koll

32:47

+20:31

69.

Ylva Smidt Nikolaisen

Nydalens SK

33:22

+21:06

70.

Vera Skotheim Elfving

Nydalens SK

33:23

+21:07

71.

Gustav Puntervold

Klubbløs

33:57

+21:41

72.

Jesper Tonna

IL Koll

33:58

+21:42

73.

Ildrid Harstad

Koll

34:13

+21:57

74.

Maren Julie Finstad

Sentrum OK

35:49

+23:33

75.

Sofie Garsjø Brunes

Sentrum OK

35:51

+23:35

76.

Ella Øveland Nyhus

IL Koll

35:56

+23:40

77.

Isak Andersen

Nydalens SK

38:00

+25:44

78.

Sondre Sørebø

IL Koll

38:07

+25:51

79.

Magnus Sundve

Nydalens SK

38:47

+26:31

80.

Edvard Sundve

Klubbløs

38:54

+26:38

81.

Noah Skjerve-Hansen

IL Koll

39:51

+27:35

82.

Eirik Håland

IL Koll

40:01

+27:45

83.

Ingrid Bakkehøi

Klubbløs

40:19

+28:03

84.

Tina Bakkehøi

Klubbløs

40:20

+28:04

84.

Ole Håland

IL Koll

40:20

+28:04

86.

Lilja Moe-FInnesand

Klubbløs

40:29

+28:13

87.

Kaja Walberg

Koll

41:11

+28:55

88.

Sofie Walberg

Koll

41:15

+28:59

89.

Oskar Bull

Klubbløs

41:41

+29:25

90.

Sivert Brandt Sande

Klubbløs

41:52

+29:36

91.

August Widerberg

Klubbløs

42:05

+29:49

92.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

42:47

+30:31

93.

Frida Moe-Finnesand

IL Koll

42:53

+30:37

94.

Lena Finnesand

Klubbløs

42:59

+30:43

95.

Jørgen Moe-Finnesand

IL Koll

43:21

+31:05

96.

Hedda Breit

Klubbløs

43:37

+31:21

97.

Sebastian Breit

Klubbløs

43:44

+31:28

98.

Edvard Kjøraas

IL Koll

44:27

+32:11

99.

Oliver Sweetman

IL Koll

44:37

+32:21

100.

Signe Drange Ruud

Røyken OL

44:39

+32:23

101.

Ingrid Sweetman

IL Koll

44:45

+32:29

102.

Conrad Levin Strømme

IL Koll

45:42

+33:26

103.

Mats Emrik Grandum

Klubbløs

52:50

+40:34

104.

Tuva Mikkelsen

Koll

1:03:08

+50:52

DSQ

Odin Gammelli-Messel

IL Koll

27:46

46

DSQ

Eva Brørs-Larsen

Nydalens SK

31:09

49

DSQ

Abigail Dawit Girmay

Klubbløs

32:37

100 88

DSQ

Atalya Girmay

Klubbløs

32:45

100 88

DSQ

Ludvig Haug Molberg

IL Koll

33:24

43 100

DSQ

Solyan Kiros

Korsvoll

36:45

100

DSQ

Andreas Sanducu

Klubbløs

38:23

100

DSQ

Jacob Sanducu

Klubbløs

38:25

100

DSQ

Jostein Moe

Klubbløs

43:25

43

Startet

Sondre Rystad

Kjelsås

Klasse: Troll-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

15:06

+0:00

2.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

15:08

+0:02

3.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

15:33

+0:27

4.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

15:37

+0:31

5.

Marie Scheele

Nydalens SK

17:33

+2:27

6.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

17:43

+2:37

7.

Pauline Myklebust

IL Koll

17:49

+2:43

8.

Mari Aarseth

Nydalens SK

18:40

+3:34

9.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

19:03

+3:57

10.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

19:44

+4:38

11.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

19:55

+4:49

12.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

21:26

+6:20

13.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

22:41

+7:35

14.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

22:54

+7:48

15.

Jonas Johansen

IL Koll

22:55

+7:49

16.

Sondre Tandberg Øhrn

IL Koll

23:13

+8:07

16.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

23:13

+8:07

18.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

24:06

+9:00

19.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

24:12

+9:06

20.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

24:33

+9:27

21.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:56

+9:50

22.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

25:27

+10:21

23.

Mari Oraug Rygh

Nydalens SK

26:24

+11:18

24.

Erlend Bakke

Fossum IF

26:28

+11:22

25.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

27:14

+12:08

26.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

27:28

+12:22

27.

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

28:54

+13:48

28.

Idun Skjerve-Hansen

Nydalens SK

29:05

+13:59

29.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

29:27

+14:21

30.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

29:33

+14:27

31.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

30:53

+15:47

32.

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

30:59

+15:53

33.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

31:28

+16:22

34.

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

32:21

+17:15

35.

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

32:23

+17:17

36.

Amund Saugestad

Nydalens SK

32:33

+17:27

37.

Edvard Jåsund

Nydalens SK

32:38

+17:32

38.

Martine Hauge

Koll

33:44

+18:38

39.

Oskar Mollat Virstad

IL Koll

34:05

+18:59

40.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

34:40

+19:34

41.

Rasmus McKensey

Nydalens SK

34:41

+19:35

42.

Knut Kolltveit Sørlie

Fossum IF

36:19

+21:13

43.

Nora H Jordhøy

IL Koll

38:33

+23:27

44.

Gaute H Jordhøy

IL Koll

38:34

+23:28

45.

Andreas N. Aspelund

Nydalens SK

38:39

+23:33

46.

Otto Schjølberg- Henriksen

Nydalens SK

39:10

+24:04

47.

Gardar Fjøsne-Knudsen

IL Koll

42:59

+27:53

48.

Torstein Røseid

Klubbløs

54:38

+39:32

49.

Adriana Hansen

Klubbløs

54:47

+39:41

50.

Isabel Hansen

Klubbløs

55:54

+40:48

51.

Eivind Røseid

Klubbløs

57:34

+42:28

52.

Leah Sewali Aalberg

Klubbløs

1:02:45

+47:39

53.

Andrian Wasswa Aalberg

Klubbløs

1:02:52

+47:46

54.

Brian Kato Aalberg

Klubbløs

1:02:53

+47:47

DSQ

Elise Bjørnstad

IL Koll

33:06

40 41 45 47 100

DSQ

Magnus Bjørnstad

IL Lyn

33:07

40 41 45 47 100

DSQ

August Leopolder

Koll

38:26

100

Klasse: Natt-O-Toget D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

28:13

+0:00

2.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

33:58

+5:45

3.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

38:39

+10:26

4.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

38:40

+10:27

5.

Ella Berstad

Heming Orientering

40:41

+12:28

6.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

41:44

+13:31

7.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

41:49

+13:36

8.

Marie Saugestad

Nydalens SK

41:52

+13:39

9.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

42:09

+13:56

10.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

42:22

+14:09

145

DNS

Andrea H. Rogndokken

Fet OL

Klasse: Natt-O-Toget H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elia Thorvik

Nydalens SK

27:56

+0:00

2.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

28:04

+0:08

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

28:07

+0:11

4.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

28:11

+0:15

5.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

28:24

+0:28

6.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

28:25

+0:29

7.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

28:28

+0:32

8.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

32:58

+5:02

9.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

33:22

+5:26

10.

Daniel Azagra Næss

Nydalens SK

33:29

+5:33

11.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

33:38

+5:42

12.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

41:47

+13:51

13.

JonasAarseth

Nydalens SK

48:30

+20:34

Klasse: Natt-O-Toget D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Liland

Nydalens SK

32:58

+0:00

2.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

35:00

+2:02

3.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

38:29

+5:31

4.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

38:34

+5:36

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

38:45

+5:47

6.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

38:49

+5:51

Klasse: Natt-O-Toget H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

Heming Orientering

27:56

+0:00

2.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

27:59

+0:03

3.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

28:11

+0:15

4.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

29:10

+1:14

5.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

33:26

+5:30

6.

Marius Bakke

Fossum IF

33:27

+5:31

7.

Kåre Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

33:40

+5:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2017, 15:42:36

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

215

Antall startet:

214