Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grankvistløpet 4. november 2017

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

37:37

+0:00

2.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

37:45

+0:08

3.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

38:28

+0:51

4.

Jakob Gilljam

Østmarka

42:11

+4:34

5.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

43:44

+6:07

6.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

52:06

+14:29

7.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

52:48

+15:11

8.

Solveig Ruud Tednes

Østmarka OK

54:54

+17:17

9.

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

1:03:15

+25:38

10.

Tor Simonsen

OK Øst

1:03:41

+26:04

11.

Liv Simonsen

OK Øst

1:04:27

+26:50

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sverdrup-Thygeson

1:07:14

+0:00

2.

Line Aas Mjøster

Østmarka OK

1:58:55

+51:41

3.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

1:58:57

+51:43

DSQ

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

1:52:38

102 101 117

DSQ

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

1:53:34

102 101 117

DSQ

Trine Annette Nomeland

Østmarka OK

1:53:37

102 101 117

Klasse: Damer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Vogt

Østmarka OK

1:01:33

+0:00

2.

Tone Bakken

Østmarka OK

1:25:27

+23:54

3.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:43:00

+41:27

4.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:44:12

+42:39

5.

Christina Ramberg

Østmarka OK

1:45:02

+43:29

6.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

2:05:01

+1:03:28

7.

June Herredsvela

Østmarka OK

2:05:03

+1:03:30

DSQ

Uregistrert

Østmarka OK

1:09:32

114 116

Klasse: Damer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

2:05:08

+0:00

2.

Gunvor Ruud

Østmarka OK

2:56:15

+51:07

Klasse: Herrer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:17:46

+0:00

2.

Olav Bakken

Østmarka OK

1:33:18

+15:32

Klasse: Herrer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

1:22:15

+0:00

2.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

1:31:12

+8:57

3.

Sigurd Myhre Andreassen

Halden SK

1:42:36

+20:21

4.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:52:02

+29:47

5.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:53:07

+30:52

6.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:59:53

+37:38

7.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

2:00:57

+38:42

8.

Rune Teigland

Østmarka OK

2:11:05

+48:50

9.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

2:14:16

+52:01

10.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

2:29:47

+1:07:32

11.

Per Stedje

Østmarka OK

2:29:51

+1:07:36

12.

Kim Berg-Olsen

Østmarka OK

2:29:52

+1:07:37

DSQ

Sverre Sandernes

Østmarka OK

2:18:39

106 110 111 112 113

Klasse: Herrer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

2:24:27

+0:00

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

59:52

+0:00

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:09:47

+9:55

3.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:31:27

+31:35

3.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:31:27

+31:35

5.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:31:48

+31:56

6.

Eira Wessel Line

Østmarka OK

1:39:46

+39:54

7.

Monica Brevik

Østmarka OK

1:52:11

+52:19

8.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:52:28

+52:36

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka OK

1:09:36

+0:00

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:09:36

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2017, 16:51:31

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53