Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jagersprinten 18. november 2017

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Kalbækken

Tynset IF

21:39

+0:00

8:01

2.

Ninni Tornøe Jonsson

Bærums Skiklub

25:57

+4:18

9:36

DNS

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jana-Elena Koser

Haugesund IL Orientering

16:43

+0:00

7:16

2.

Grete S B Hovi

Skien OK

17:17

+0:34

7:30

3.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

17:43

+1:00

7:42

4.

Nora Helgeland

IL Koll

19:28

+2:45

8:27

5.

Eiril Stensaker

IL Koll

19:32

+2:49

8:29

6.

Mari Gullbrekken Schjølberg

Tynset IF

19:46

+3:03

8:35

7.

Lene Kinneberg

Raumar Orientering

19:58

+3:15

8:40

8.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

21:14

+4:31

9:13

9.

Tine Beate Tendeland

Stokmarknes OL

21:18

+4:35

9:15

10.

Inger Nergaard

Stokke IL

22:28

+5:45

9:46

Klasse: Damer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Hallan Steiwer

Halden SK

15:47

+0:00

10:31

2.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

16:24

+0:37

10:56

3.

Hanne Sandstad

Freidig

17:28

+1:41

11:38

4.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

18:35

+2:48

12:23

5.

Christine Mikkelsen

IK Grane Arendal Orientering

18:36

+2:49

12:24

6.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

18:44

+2:57

12:29

7.

Celine Renard

Kongsberg OL

19:06

+3:19

12:44

155

8.

Heidi Tronbøl

Fet OL

19:11

+3:24

12:47

9.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

19:24

+3:37

12:56

10.

Pernille Ibsen Lervåg

Velledalen IL

19:34

+3:47

13:02

11.

Mari Berger Skjøstad

Velledalen IL

19:39

+3:52

13:06

12.

Christine Turter Sandvold

Nydalens SK

20:49

+5:02

13:52

147 53 165 162

13.

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

21:07

+5:20

14:04

14.

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

21:30

+5:43

14:20

15.

Hilde Vassend

Porsgrunn OL

22:25

+6:38

14:56

16.

Kjersti Hov

Akershus og Oslo

22:47

+7:00

15:11

17.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

23:29

+7:42

15:39

18.

Astrid Waaler Kaas

Heming Orientering

23:38

+7:51

15:45

147 165 162

19.

Elisabeth Kongsbakk

Bodø & OI

23:39

+7:52

15:46

20.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

23:40

+7:53

15:46

21.

Kristin Bruserud

OL Trollo

24:13

+8:26

16:08

22.

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

24:14

+8:27

16:09

23.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

24:19

+8:32

16:12

24.

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

26:02

+10:15

17:21

25.

Ida Engen

Raumar Orientering

26:26

+10:39

17:37

26.

Marit Sandbæk

Voss

28:44

+12:57

19:09

27.

Tone Handegård

Voss

32:35

+16:48

21:43

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eik

Raumar Orientering

14:23

+0:00

5:19

2.

Alexander Sletten

Raumar Orientering

17:03

+2:40

6:18

3.

Gunnar Kvaal

Storsteinnes IL

21:31

+7:08

7:58

49 53

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Batalden

Fana IL

18:20

+0:00

7:58

147

2.

Jens Olav Hessen

Stokmarknes OL

19:20

+1:00

8:24

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

19:34

+1:14

8:30

4.

Odd Sletten

Raumar Orientering

20:00

+1:40

8:41

5.

Geir Higraff

Stokmarknes OL

21:05

+2:45

9:10

6.

Magne Klovning

Porsgrunn OL

24:06

+5:46

10:28

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

15:09

+0:00

10:06

2.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:34

+0:25

10:22

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

15:44

+0:35

10:29

165

4.

Alexander Storemyr

Porsgrunn OL

16:28

+1:19

10:58

5.

Stein H. Hagen

Fossum IF

16:31

+1:22

11:00

6.

Tore Nymark

Askøy OL

16:36

+1:27

11:04

7.

Henning Carlsen

OK Moss

17:12

+2:03

11:28

155

8.

Johan Lunde

IL Koll

17:19

+2:10

11:32

9.

Sondre Sande Gullord

Nydalens SK

17:43

+2:34

11:48

177

10.

Axel Juell Theisen

Mellembygd OL

18:05

+2:56

12:03

11.

Bjørnar Olsrød

Stokke IL

18:08

+2:59

12:05

12.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

18:39

+3:30

12:26

13.

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

18:41

+3:32

12:27

14.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

18:58

+3:49

12:38

15.

Kjell Einar Andersen

Varteig OL

19:52

+4:43

13:14

16.

Rolf Atle Rolfsnes

Fitjar IL

20:13

+5:04

13:28

17.

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

20:35

+5:26

13:43

18.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

20:46

+5:37

13:50

19.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

20:59

+5:50

13:59

20.

Knut Engen

Raumar Orientering

21:16

+6:07

14:10

21.

Torgeir Strand

Fana IL

21:38

+6:29

14:25

22.

Ian Ringheim

OL Trollo

22:01

+6:52

14:40

23.

Assaf Bar-Nathan

Måren OK

23:56

+8:47

15:57

24.

Bjørn Arnfinn Paulsen

OK Moss

24:53

+9:44

16:35

147 155 165 162 138

25.

Dag Kaas

Heming Orientering

32:48

+17:39

21:52

147 53 162 138

DSQ

Dag Ausen

Porsgrunn OL

16:34

143 147 53 165 162

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

17:41

143 147 162

DSQ

Morten Dåsnes

Ringerike OL

20:44

162

DNS

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 november 2017, 19:07:07

Arrangør:

NOF

Antall deltagere:

78

Antall startet:

76