Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 21. november 2017

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

50:35

+0:00

11:45

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

51:35

+1:00

11:59

3.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

54:00

+3:25

12:33

4.

Agnes Leo

Halden SK

56:55

+6:20

13:14

5.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:05:37

+15:02

15:15

6.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-NMBU Orientering

1:07:55

+17:20

15:47

179

7.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:14:49

+24:14

17:23

8.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:34:25

+43:50

21:57

DSQ

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

57:28

179 185 198

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

54:11

+0:00

7:44

2.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

56:38

+2:27

8:05

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

59:33

+5:22

8:30

4.

Göran Winblad

Rehns BK

1:01:25

+7:14

8:46

5.

Mats Nordbrøden

Halden SK

1:01:48

+7:37

8:49

6.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:03:01

+8:50

9:00

7.

Anders Vister

Nydalens SK

1:03:38

+9:27

9:05

8.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:06:34

+12:23

9:30

9.

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

1:10:05

+15:54

10:00

10.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:12:01

+17:50

10:17

11.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

1:13:44

+19:33

10:32

12.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:15:07

+20:56

10:43

13.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:15:35

+21:24

10:47

14.

Ralph Street

Nydalens SK

1:18:26

+24:15

11:12

15.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

1:18:30

+24:19

11:12

16.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:22:24

+28:13

11:46

17.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:22:25

+28:14

11:46

18.

Johan Svedberg

Heming Orientering

1:23:05

+28:54

11:52

19.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:25:32

+31:21

12:13

20.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:29:12

+35:01

12:44

21.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

2:01:18

+1:07:07

17:19

22.

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

2:01:19

+1:07:08

17:19

DSQ

Mathias Stensland Lillevold

IL Tyrving

1:16:11

188 198 192 191 190 184

DSQ

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:18:22

184

Arrangør

Øystein Sørensen

Nydalens SK

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Saunes

Nydalens SK

42:59

+0:00

9:59

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:42

+3:43

10:51

3.

Christian Schive

OK Moss

46:55

+3:56

10:54

4.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

48:10

+5:11

11:12

5.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:56

+5:57

11:22

6.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

48:57

+5:58

11:23

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

50:21

+7:22

11:42

8.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

51:43

+8:44

12:01

9.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

55:14

+12:15

12:50

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

57:20

+14:21

13:20

11.

Asle Sagli Gudim

Indre Østfold OK

58:26

+15:27

13:35

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

59:32

+16:33

13:50

13.

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

59:48

+16:49

13:54

14.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:02:11

+19:12

14:27

15.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

1:02:55

+19:56

14:37

16.

Morten Tangen

OK Moss

1:03:24

+20:25

14:44

17.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

1:03:39

+20:40

14:48

18.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:05:36

+22:37

15:15

19.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:07:16

+24:17

15:38

20.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:07:38

+24:39

15:43

21.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:08:49

+25:50

16:00

22.

Christopher Schive

OK Moss

1:09:22

+26:23

16:07

23.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:09:48

+26:49

16:13

24.

Olav Eide

Bækkelagets SK

1:10:52

+27:53

16:28

25.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:11:36

+28:37

16:39

26.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:14:13

+31:14

17:15

27.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

1:14:44

+31:45

17:22

28.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:20:57

+37:58

18:49

29.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

1:21:13

+38:14

18:53

30.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:24:09

+41:10

19:34

31.

Christopher Ladim

OK Moss

1:25:55

+42:56

19:58

32.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:28:42

+45:43

20:37

33.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:38:02

+55:03

22:47

34.

Per Osen

Vestre Akers SK

1:42:22

+59:23

23:48

35.

Peter Klaveness

Måren OK

1:44:24

+1:01:25

24:16

DSQ

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

56:45

198 192 176

DSQ

Are Kristiansen

IL Tyrving

1:19:49

173

DSQ

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

1:23:58

185 198

DSQ

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:25:00

198

DSQ

Trond Holter

Måren OK

1:38:54

192

Startet

Dag Brenås

Varteig OL

Startet

Jon Fredriksen

Hauketo IF

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

26:32

+0:00

8:02

2.

Sondre Ladim

OK Moss

26:49

+0:17

8:07

3.

Henrik Julian Fontes Årbu

Varteig OL

28:46

+2:14

8:43

4.

Ole Sofus Haakaas

Indre Østfold OK

33:56

+7:24

10:16

5.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

36:12

+9:40

10:58

6.

Julie Sophie Wold

OK Moss

37:49

+11:17

11:27

7.

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

40:21

+13:49

12:13

8.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

42:57

+16:25

13:00

9.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

53:27

+26:55

16:11

10.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:00:11

+33:39

18:14

11.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:00:24

+33:52

18:18

12.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:16:06

+49:34

23:03

DSQ

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

40:04

176

DNS

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

DNS

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

28:57

+0:00

8:46

2.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

33:35

+4:38

10:10

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

34:34

+5:37

10:28

4.

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

34:42

+5:45

10:30

5.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

35:13

+6:16

10:40

6.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

36:50

+7:53

11:09

7.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

37:38

+8:41

11:24

8.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy BIL

37:41

+8:44

11:25

9.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

38:05

+9:08

11:32

196

10.

Astrid Bjørnerød

OK Moss

40:41

+11:44

12:19

11.

Mads Lillevold

Ås-NMBU Orientering

41:46

+12:49

12:39

11.

Hanne Wold

OK Moss

41:46

+12:49

12:39

11.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

41:46

+12:49

12:39

14.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

42:59

+14:02

13:01

15.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

43:22

+14:25

13:08

16.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

43:47

+14:50

13:16

17.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

44:03

+15:06

13:20

18.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

45:31

+16:34

13:47

196

19.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

47:18

+18:21

14:20

20.

Dag Haugland

Østmarka OK

52:12

+23:15

15:49

21.

Arild Andersen

Oppsal Orientering

53:50

+24:53

16:18

22.

Bjørn Årbu

Varteig OL

54:07

+25:10

16:23

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

41:25

173

DNS

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

DNS

Trond Retteraasen

Indre Østfold OK

DNS

Kristine Fjeld

Ringsaker OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 november 2017, 18:12:04

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

117

Antall startet:

112