Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St Hanskuten 20. juni 2010

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

Nidarøst OK

1:55:56

+0:00

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik

1:40:39

+0:00

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Nidarøst OK

1:44:20

+0:00

2.

Heidi Flå

Orkanger IF

2:30:58

+46:38

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Ok Nidarøst

57:02

141 144 151 152 154

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig SPK

1:49:28

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik

1:27:11

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

1:48:48

+0:00

2.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula OL

2:26:25

+37:37

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg, OL

1:58:37

+0:00

2.

Stig Magnar Løvås

Freidig SPK

2:21:10

+22:33

3.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

2:35:57

+37:20

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Nord-Østerdal OK

1:38:44

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

1:45:39

+6:55

3.

Jan Hage

Leik, IL

2:10:14

+31:30

4.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

2:29:47

+51:03

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

Gaula OL

1:52:53

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig, SPK

2:27:21

+34:28

DSQ

Svein Olav Åmot

Leik, IL

3:00:45

157 159 160 161 162

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

1:29:44

+0:00

2.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

1:29:56

+0:12

3.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

1:39:27

+9:43

4.

Bjørn Ivar Ryen

Vingelen

1:41:15

+11:31

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

1:50:19

+20:35

DSQ

Ivar Skjærvold

Gaula OL

1:27:48

155 156 161 162 150

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Trollelg OL

1:29:36

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

Freidig SPK

1:34:04

+4:28

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:39:42

+10:06

4.

Oddvar Erlien

Vingelen

1:53:33

+23:57

Klasse: Tur kort 8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Aune

Bjugn IL

2:12:50

+0:00

2.

Reidun F. Smaavik

Freidig

3:30:10

+1:17:20

3.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

3:43:08

+1:30:18

Klasse: Tur lang 12 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

Leik

2:10:17

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 juni 2010, 23:14:59

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

33

Antall startet:

33