Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 5. desember 2017

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

41:27

+0:00

8:17

2.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

50:28

+9:01

10:05

3.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

51:38

+10:11

10:19

4.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

57:21

+15:54

11:28

5.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

58:09

+16:42

11:37

6.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

58:45

+17:18

11:45

7.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:01:35

+20:08

12:19

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

51:22

+0:00

7:02

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

52:06

+0:44

7:08

3.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

53:50

+2:28

7:22

4.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

55:57

+4:35

7:39

5.

Håvard Haga

Nydalens SK

57:30

+6:08

7:52

92

6.

Göran Winblad

Rehns BK

59:17

+7:55

8:07

7.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:03:59

+12:37

8:45

8.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:06:19

+14:57

9:05

9.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

1:06:46

+15:24

9:08

10.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:07:11

+15:49

9:12

11.

Anders Vister

Nydalens SK

1:07:48

+16:26

9:17

12.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:08:23

+17:01

9:22

13.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:10:50

+19:28

9:42

14.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:13:43

+22:21

10:05

15.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:26:08

+34:46

11:47

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

DNS

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

40:12

+0:00

8:02

2.

Thomas Roskifte

OK Moss

41:56

+1:44

8:23

3.

Donatas Kontautas

OK Moss

43:51

+3:39

8:46

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

46:15

+6:03

9:15

5.

Dag Brenås

Varteig OL

47:50

+7:38

9:34

6.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

48:56

+8:44

9:47

7.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

48:58

+8:46

9:47

8.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

51:10

+10:58

10:14

9.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

51:27

+11:15

10:17

10.

Christopher Ladim

OK Moss

51:29

+11:17

10:17

11.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

52:33

+12:21

10:30

12.

Olav Eide

Bækkelagets SK

55:04

+14:52

11:00

13.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

55:36

+15:24

11:07

14.

Tore Bjørnerød

OK Moss

55:41

+15:29

11:08

15.

Audun Bjerknes

Måren OK

56:20

+16:08

11:16

16.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

57:11

+16:59

11:26

17.

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:01:49

+21:37

12:21

18.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:02:34

+22:22

12:30

19.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

1:04:07

+23:55

12:49

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:27

+24:15

12:53

20.

Morten Tangen

OK Moss

1:04:27

+24:15

12:53

22.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:05:41

+25:29

13:08

23.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:08:20

+28:08

13:40

24.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

1:09:46

+29:34

13:57

25.

Trond Holter

Måren OK

1:12:01

+31:49

14:24

163

26.

Peter Klaveness

Måren OK

1:13:53

+33:41

14:46

27.

Christopher Schive

OK Moss

1:14:32

+34:20

14:54

28.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:35:11

+54:59

19:02

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

132 91 94 103 102 104 171 172 176 163

DSQ

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

54:25

91 94 103 102 104

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:02:02

132 94 104 172

DNS

Magnus Nordbrøden

Halden SK

DNS

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

DNS

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

29:55

+0:00

8:32

2.

Henrik Julian Fontes Årbu

Varteig OL

33:23

+3:28

9:32

3.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

41:05

+11:10

11:44

134

4.

Julie Sophie Wold

OK Moss

43:28

+13:33

12:25

5.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

43:31

+13:36

12:26

6.

Sondre Ladim

OK Moss

45:06

+15:11

12:53

7.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

48:33

+18:38

13:52

50

8.

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

51:36

+21:41

14:44

9.

Birk Breimo

OK Moss

57:44

+27:49

16:29

10.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:01:20

+31:25

17:31

11.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:04:43

+34:48

18:29

12.

Erle Elise Wold

OK Moss

1:04:50

+34:55

18:31

13.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:09:08

+39:13

19:45

DSQ

Erle Wetterhus

OK Moss

1:04:50

154 166 70 44 50 134 176 163

DNS

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

DNS

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

DNS

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

30:13

+0:00

8:38

2.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

39:33

+9:20

11:18

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

39:43

+9:30

11:20

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

41:43

+11:30

11:55

5.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

42:16

+12:03

12:04

6.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

43:28

+13:15

12:25

7.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy BIL

44:01

+13:48

12:34

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

44:07

+13:54

12:36

9.

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

44:18

+14:05

12:39

163

10.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

45:49

+15:36

13:05

11.

Mads Lillevold

Ås-NMBU Orientering

46:15

+16:02

13:12

12.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

50:04

+19:51

14:18

13.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

55:44

+25:31

15:55

14.

Dag Haugland

Østmarka OK

56:09

+25:56

16:02

15.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:00:47

+30:34

17:22

16.

Bjørn Årbu

Varteig OL

1:05:48

+35:35

18:48

17.

Hanne Wold

OK Moss

1:07:12

+36:59

19:12

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 desember 2017, 17:40:43

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

93

Antall startet:

84