Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-o-treff mellom 6. januar 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

18:02

10:01

Helene Scheele

Nydalens SK

13:18

7:23

Jon Strand

Kongsberg OL

19:58

11:05

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

24:30

13:36

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

18:16

10:08

Paul Johan Slungaard

Heming Orientering

20:51

11:35

Fredrik Berning Borchsenius

Heming Orientering

15:43

8:43

Fredrik Charlo Borchsenius

Heming Orientering

23:32

13:04

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

29:17

16:16

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

30:09

16:45

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

24:17

13:29

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

23:25

13:00

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

30:21

16:51

Elen Krohn Gjessing

Heming Orientering

22:16

12:22

Magnhild Kleppa

Lillehammer OK

30:35

16:59

Ville L. Munch

Lillehammer OK

31:00

17:13

Ingemar Nilsson

Andraym IF

22:13

12:20

DNS

Amund Søndmør Martinsen

Hamar OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

14:59

+0:00

8:19

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

19:00

+4:01

10:33

3.

Marte Eger

Kongsberg OL

22:24

+7:25

12:26

4.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

27:28

+12:29

15:15

DSQ

Guro Brænden

Lillomarka OL

25:09

170 163 150 248

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

20:50

+0:00

7:42

2.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

21:51

+1:01

8:05

3.

Signe Holo

Fossum IF

22:40

+1:50

8:23

4.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

26:01

+5:11

9:38

5.

Emma Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

26:17

+5:27

9:44

6.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

28:32

+7:42

10:34

7.

Mari Aarseth

Nydalens SK

28:48

+7:58

10:40

8.

Maren Henriksen

Halden SK

29:51

+9:01

11:03

9.

Sara Martini

Asker Skiklubb

33:28

+12:38

12:23

10.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

33:43

+12:53

12:29

11.

Anne Beitdokken

Porsgrunn OL

34:40

+13:50

12:50

12.

Marie Scheele

Nydalens SK

40:21

+19:31

14:56

13.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

44:31

+23:41

16:29

DSQ

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

22:46

158

DNS

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

26:37

+0:00

7:11

2.

Oda Scheele

Nydalens SK

27:23

+0:46

7:24

3.

Alina Niggli

OJura

27:27

+0:50

7:25

4.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

29:47

+3:10

8:02

5.

Birgit Kleppa Madslien

Lillehammer OK

29:54

+3:17

8:04

6.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

30:37

+4:00

8:16

7.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

30:58

+4:21

8:22

8.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

31:53

+5:16

8:37

9.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

32:03

+5:26

8:39

10.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

32:14

+5:37

8:42

11.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

35:54

+9:17

9:42

12.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

39:25

+12:48

10:39

13.

Live Østvold

Heming Orientering

39:40

+13:03

10:43

14.

Une Holtermann

Porsgrunn OL

40:07

+13:30

10:50

15.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

40:56

+14:19

11:03

16.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

42:46

+16:09

11:33

17.

Mari Grøtli Svergja

Kvikne IL

42:48

+16:11

11:34

18.

Lita Lerke Leodine Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

46:15

+19:38

12:30

19.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

47:06

+20:29

12:43

20.

Tiril Holen

Konnerud IL

52:19

+25:42

14:08

21.

Anine Kjørholt Lie

Porsgrunn OL

1:04:12

+37:35

17:21

DSQ

Emilie Johansen

Sandefjord OK

15:15

165 151 152 153 168 167 161 170 163 150

DSQ

Ingrid Mobråthen

Botne SK

1:06:36

169 165 170

DSQ

Tiril Kihle

Konnerud IL

1:26:34

152 153 167 161 170 163

DSQ

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

1:57:11

165 167 161 170 163

DNS

Sunniva Halvorsrud

Lillomarka OL

Klasse: D 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanny Horn Birkeland

Lillehammer OK

29:18

+0:00

7:55

2.

Selma Gravir

Asker Skiklubb

39:42

+10:24

10:43

3.

Julie Eikeland

OL Tønsberg og omegn

1:09:11

+39:53

18:41

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Willkommen Eiken

NTNUI

26:25

+0:00

6:36

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

27:22

+0:57

6:50

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

27:25

+1:00

6:51

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

28:00

+1:35

7:00

5.

Jenny Baklid

Konnerud IL

29:01

+2:36

7:15

6.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

30:11

+3:46

7:32

7.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

30:14

+3:49

7:33

8.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

30:16

+3:51

7:34

9.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

30:54

+4:29

7:43

10.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

31:19

+4:54

7:49

11.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

32:34

+6:09

8:08

12.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

33:03

+6:38

8:15

13.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

33:16

+6:51

8:19

14.

Helene Eger

Kongsberg OL

34:29

+8:04

8:37

15.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

35:16

+8:51

8:49

16.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

35:37

+9:12

8:54

17.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

35:45

+9:20

8:56

18.

Natalja Niggli

OJura

36:14

+9:49

9:03

19.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

37:15

+10:50

9:18

20.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

37:26

+11:01

9:21

21.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

37:52

+11:27

9:28

22.

Idunn Haavengen

NTNUI

38:26

+12:01

9:36

23.

Tale Strand

Kongsberg OL

41:23

+14:58

10:20

24.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

55:29

+29:04

13:52

25.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

56:16

+29:51

14:04

26.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

1:05:30

+39:05

16:22

DSQ

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

36:08

151 154 153 160 167 166

Klasse: D 21- WRE

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

32:30

+0:00

2.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

32:43

+0:13

3.

Anna Närhi

Jämsän Retki-Veikot

32:47

+0:17

4.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

33:21

+0:51

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

33:26

+0:56

6.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

35:27

+2:57

7.

Marta Ulvensøen

NTNUI

37:53

+5:23

8.

Ingrid Stengård

Fältjägarnas IF

39:38

+7:08

8.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

39:38

+7:08

10.

Åsa Zetterberg Eriksson

Öset SkidO

40:35

+8:05

11.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

46:56

+14:26

12.

Ingvild Brekke

NTNUI

49:00

+16:30

DSQ

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

31:43

+0:00

7:55

2.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

31:58

+0:15

7:59

3.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

37:49

+6:06

9:27

4.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

38:36

+6:53

9:39

5.

Helena Axelsson

Nydalens SK

43:17

+11:34

10:49

6.

Mette Spangberg

Konnerud IL

45:38

+13:55

11:24

7.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

50:12

+18:29

12:33

8.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

56:27

+24:44

14:06

9.

Sissel Pedersen Lundeby

Lillomarka OL

1:02:19

+30:36

15:34

10.

Daria Niggli

OJura

1:18:58

+47:15

19:44

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

27:19

+0:00

7:22

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

28:59

+1:40

7:50

3.

Kari Madslien

Nydalens SK

29:34

+2:15

7:59

4.

Isa Heggedal

Konnerud IL

29:39

+2:20

8:00

5.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

30:27

+3:08

8:13

6.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

34:33

+7:14

9:20

7.

Tove Heimdal

Konnerud IL

35:57

+8:38

9:42

8.

Anne Madslien

Nydalens SK

36:55

+9:36

9:58

9.

Eldri Holo

Fossum IF

44:44

+17:25

12:05

10.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

47:50

+20:31

12:55

11.

Hege Heiberg

Hadeland OL

47:51

+20:32

12:55

DSQ

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

38:29

163

DSQ

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

DNS

Vanja Staff

OL Toten-Troll

DNS

Nina Søndmør

Hamar OK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Røste

Ringsaker OK

38:56

+0:00

14:25

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

12:20

+0:00

6:51

2.

Eirik Olsen Kirkevik

Hamar OK

14:44

+2:24

8:11

3.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

17:39

+5:19

9:48

4.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

18:30

+6:10

10:16

5.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

21:28

+9:08

11:55

DSQ

Mathias Linløkken

Østmarka OK

18:25

163

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

15:28

+0:00

5:43

2.

Axel Aalde

Nydalens SK

17:50

+2:22

6:36

3.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

18:24

+2:56

6:48

4.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

19:29

+4:01

7:12

5.

Arne Bergan

Kongsberg OL

23:11

+7:43

8:35

6.

Henrik Julian Fontes Årbu

Varteig OL

24:12

+8:44

8:57

7.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

24:27

+8:59

9:03

8.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

24:36

+9:08

9:06

9.

Halvor Løken

Kongsberg OL

25:03

+9:35

9:16

10.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

26:40

+11:12

9:52

11.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

27:14

+11:46

10:05

12.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

27:34

+12:06

10:12

13.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

28:10

+12:42

10:25

14.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

28:52

+13:24

10:41

15.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

29:38

+14:10

10:58

16.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

31:13

+15:45

11:33

17.

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

35:35

+20:07

13:10

18.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

1:15:02

+59:34

27:47

DSQ

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

17:28

158

DSQ

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

18:08

168 158 167 161 162

DNS

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

27:40

+0:00

6:55

2.

Grunde Isaksætre

Grue IL

29:04

+1:24

7:16

3.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

29:51

+2:11

7:27

4.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

30:29

+2:49

7:37

5.

Mats Lindaas

Elverum OK

33:21

+5:41

8:20

6.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

34:05

+6:25

8:31

7.

Kristian Østermann

Heming Orientering

35:35

+7:55

8:53

8.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

36:40

+9:00

9:10

9.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

37:56

+10:16

9:29

10.

Henrik Reusch

Heming Orientering

38:22

+10:42

9:35

10.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

38:22

+10:42

9:35

12.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

46:25

+18:45

11:36

13.

Kåre Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

51:04

+23:24

12:46

14.

Johan Eger

Kongsberg OL

52:59

+25:19

13:14

15.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

54:52

+27:12

13:43

16.

Gaute Lindaas

Elverum OK

56:51

+29:11

14:12

DSQ

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

28:32

154

DSQ

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

48:52

154

DNS

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

Klasse: H 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Mo

OL Toten-Troll

38:08

+0:00

9:32

2.

Håvard Gjestvang

OL Toten-Troll

39:58

+1:50

9:59

3.

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

1:06:49

+28:41

16:42

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

27:56

+0:00

2.

Isak Jonsson

Nydalens SK

30:58

+3:02

3.

Eskil Frøisland

Vang OL

31:58

+4:02

4.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

32:28

+4:32

5.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

32:35

+4:39

6.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

33:56

+6:00

7.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

34:34

+6:38

8.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

34:41

+6:45

9.

Sander H. Rogndokken

Nydalens SK

35:14

+7:18

10.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

35:23

+7:27

11.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

36:01

+8:05

12.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

36:41

+8:45

13.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

37:21

+9:25

14.

Simen Ballangrud

Raufoss IL Orientering

40:50

+12:54

15.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

42:40

+14:44

16.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

43:51

+15:55

17.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

46:53

+18:57

18.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

47:47

+19:51

19.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

52:44

+24:48

20.

Hermund Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

54:16

+26:20

21.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

56:37

+28:41

22.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

57:29

+29:33

23.

Ole Johan Bråten

Vang OL

1:24:25

+56:29

DSQ

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

Klasse: H 21- WRE

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

32:33

+0:00

5:00

2.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

32:42

+0:09

5:01

3.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

33:39

+1:06

5:10

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

34:43

+2:10

5:20

5.

Jørgen Madslien

NTNUI

35:00

+2:27

5:23

6.

Ove Sætra

Hadeland OL

35:50

+3:17

5:30

7.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

35:59

+3:26

5:32

8.

Audun Heimdal

Konnerud IL

36:04

+3:31

5:32

9.

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

36:57

+4:24

5:41

10.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

38:35

+6:02

5:56

11.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK

40:07

+7:34

6:10

12.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

40:23

+7:50

6:12

13.

Emil Granqvist

NTNUI

42:09

+9:36

6:29

14.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

43:23

+10:50

6:40

15.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

51:05

+18:32

7:51

16.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

53:58

+21:25

8:18

17.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

57:12

+24:39

8:48

18.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

59:02

+26:29

9:04

19.

Lukas Meier

NTNUI

59:32

+26:59

9:09

20.

Torgeir Sulheim

Lillehammer OK

1:08:14

+35:41

10:29

DSQ

Aksel Madslien

NTNUI

DSQ

Einar Lofthus

Nydalens SK

DNS

Kyongsa Ri

Nydalens SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

32:05

+0:00

6:32

2.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

38:14

+6:09

7:48

3.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

38:27

+6:22

7:50

4.

Odd Strand

Kongsberg OL

38:53

+6:48

7:56

4.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

38:53

+6:48

7:56

6.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

41:09

+9:04

8:23

7.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

42:31

+10:26

8:40

8.

Knut Ivar Johansen

Sandefjord OK

47:16

+15:11

9:38

9.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

48:41

+16:36

9:56

10.

Per Olav Andersen

Halden SK

50:09

+18:04

10:14

11.

Espen Bergstrøm

Halden SK

50:19

+18:14

10:16

DSQ

André Jægtvik

Konnerud IL

18:57

157 156 159 166 162 163 150 248

DSQ

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

36:29

151

DSQ

Even Erlien

Gjø-Vard OL

46:18

157

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Svergja

Kvikne IL

30:21

+0:00

6:11

2.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

31:03

+0:42

6:20

3.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

33:27

+3:06

6:49

4.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

33:55

+3:34

6:55

5.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

34:39

+4:18

7:04

6.

Sören Jonsson

Nydalens SK

35:23

+5:02

7:13

7.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

35:45

+5:24

7:17

8.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

38:02

+7:41

7:45

9.

Stein Arne Negård

Vang OL

38:04

+7:43

7:46

10.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

38:09

+7:48

7:47

11.

Stein H. Hagen

Fossum IF

38:51

+8:30

7:55

12.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

39:15

+8:54

8:00

13.

Jurg Niggli

OJura

39:25

+9:04

8:02

14.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

40:45

+10:24

8:18

15.

Øystein Holo

Fossum IF

41:37

+11:16

8:29

16.

Magne Brænden

Lillomarka OL

41:54

+11:33

8:33

17.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

42:18

+11:57

8:37

18.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

42:44

+12:23

8:43

19.

Syver Løken

Kongsberg OL

43:11

+12:50

8:48

20.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

44:43

+14:22

9:07

21.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

45:49

+15:28

9:21

22.

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

47:49

+17:28

9:45

23.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

55:26

+25:05

11:18

24.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:03:48

+33:27

13:01

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

33:06

151

DSQ

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

49:35

156

DSQ

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

51:17

169

DSQ

Knut Gjone

Sandefjord OK

1:40:18

169 171 151 164 157 159 166 162 163

DNS

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

24:36

+0:00

6:38

2.

Kjell Eriksson

Öset SkidO

38:12

+13:36

10:19

3.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

38:20

+13:44

10:21

4.

Jon Herman Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

46:32

+21:56

12:34

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:11:18

+0:00

19:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 januar 2018, 22:43:11

Arrangør:

Nordmarka Skiorienteringsklubb

Antall deltagere:

277

Antall startet:

268