Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-o-treff nattsprint 6. januar 2018

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

17:44

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

17:51

+0:07

3.

Synne Strand

Asker Skiklubb

18:01

+0:17

4.

Anne Willkommen Eiken

NTNUI

18:05

+0:21

5.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

18:17

+0:33

6.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

19:13

+1:29

7.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

19:28

+1:44

8.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

19:33

+1:49

9.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

19:42

+1:58

9.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

19:42

+1:58

11.

Natalja Niggli

OJura

20:03

+2:19

12.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

20:05

+2:21

13.

Birgit Kleppa Madslien

Lillehammer OK

20:11

+2:27

14.

Oda Scheele

Nydalens SK

20:13

+2:29

15.

Jenny Baklid

Konnerud IL

20:43

+2:59

16.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

20:45

+3:01

17.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

21:19

+3:35

18.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

21:47

+4:03

19.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

21:55

+4:11

20.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

22:07

+4:23

21.

Helene Eger

Kongsberg OL

22:34

+4:50

22.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

22:36

+4:52

23.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

22:40

+4:56

24.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

23:24

+5:40

25.

Idunn Haavengen

NTNUI

24:19

+6:35

26.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

25:29

+7:45

27.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

25:35

+7:51

28.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

25:50

+8:06

29.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

26:13

+8:29

30.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

29:48

+12:04

31.

Alina Niggli

OJura

31:18

+13:34

32.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

37:33

+19:49

DNS

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

15:26

+0:00

2.

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

16:37

+1:11

3.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

16:45

+1:19

3.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

16:45

+1:19

5.

Anna Närhi

Jämsän Retki-Veikot

16:46

+1:20

6.

Marta Ulvensøen

NTNUI

17:56

+2:30

7.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

18:54

+3:28

8.

Ingrid Stengård

Fältjägarnas IF

20:04

+4:38

9.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

20:49

+5:23

10.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

22:54

+7:28

11.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

23:32

+8:06

12.

Elena Grand

Lillomarka OL

26:58

+11:32

13.

Johanne de Presno

NTNUI

36:18

+20:52

DNS

Daria Niggli

OJura

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

15:27

+0:00

2.

Isak Jonsson

Nydalens SK

15:55

+0:28

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

16:09

+0:42

4.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

16:47

+1:20

5.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

16:57

+1:30

6.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

16:59

+1:32

7.

Eskil Frøisland

Vang OL

17:06

+1:39

8.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

17:43

+2:16

9.

Sander H. Rogndokken

Nydalens SK

18:02

+2:35

9.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

18:02

+2:35

11.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

19:26

+3:59

12.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

19:42

+4:15

13.

Simen Ballangrud

Raufoss IL Orientering

20:53

+5:26

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

21:16

+5:49

15.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

23:13

+7:46

16.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

23:37

+8:10

17.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

24:14

+8:47

18.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

26:16

+10:49

19.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:34

+11:07

20.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

26:53

+11:26

21.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

27:15

+11:48

22.

Ole Johan Bråten

Vang OL

27:33

+12:06

23.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

29:03

+13:36

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Madslien

NTNUI

13:44

+0:00

2.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

13:54

+0:10

3.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

14:18

+0:34

4.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

14:22

+0:38

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

14:50

+1:06

5.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

14:50

+1:06

7.

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

15:10

+1:26

8.

Ove Sætra

Hadeland OL

15:24

+1:40

9.

Audun Heimdal

Konnerud IL

15:26

+1:42

10.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK

15:37

+1:53

11.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

17:06

+3:22

12.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

17:27

+3:43

13.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

17:32

+3:48

14.

Aksel Madslien

NTNUI

17:43

+3:59

15.

Emil Granqvist

NTNUI

17:47

+4:03

16.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

17:49

+4:05

17.

Lukas Meier

NTNUI

18:29

+4:45

18.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

19:15

+5:31

19.

Einar Lofthus

Nydalens SK

20:01

+6:17

20.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

20:30

+6:46

21.

Jurg Niggli

OJura

24:58

+11:14

22.

Markus Glad

Emblem IL

26:35

+12:51

23.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

28:38

+14:54

24.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

31:09

+17:25

DSQ

Torgeir Sulheim

Lillehammer OK

23:36

117

Klasse: 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

7:29

+0:00

2.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

8:10

+0:41

3.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

8:24

+0:55

4.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

8:26

+0:57

5.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

8:32

+1:03

6.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

8:55

+1:26

6.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

8:55

+1:26

8.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

9:18

+1:49

9.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

9:21

+1:52

10.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

9:30

+2:01

150

11.

Sara Martini

Asker Skiklubb

9:33

+2:04

12.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

10:02

+2:33

13.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

10:45

+3:16

14.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

11:01

+3:32

15.

Signe Holo

Fossum IF

11:33

+4:04

16.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

11:47

+4:18

17.

Røyken lag 1km

Røyken O-lag

11:48

+4:19

18.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

11:59

+4:30

19.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

12:23

+4:54

20.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

13:16

+5:47

21.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

13:26

+5:57

22.

Mari Aarseth

Nydalens SK

14:54

+7:25

23.

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

15:03

+7:34

24.

Eirik Olsen Kirkevik

Hamar OK

15:39

+8:10

25.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

16:52

+9:23

DNS

Guro Brænden

Lillomarka OL

Klasse: 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

12:11

+0:00

2.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

13:03

+0:52

3.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

13:07

+0:56

4.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

13:24

+1:13

5.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

13:40

+1:29

6.

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

13:56

+1:45

7.

Stein Arne Negård

Vang OL

13:59

+1:48

8.

Isa Heggedal

Konnerud IL

14:02

+1:51

9.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

14:03

+1:52

10.

Halvor Løken

Kongsberg OL

14:14

+2:03

11.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

14:16

+2:05

12.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

14:20

+2:09

13.

Jakob Mo

OL Toten-Troll

14:26

+2:15

14.

Anne Madslien

Nydalens SK

14:40

+2:29

15.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

14:42

+2:31

16.

Axel Aalde

Nydalens SK

14:57

+2:46

17.

Håvard Gjestvang

OL Toten-Troll

15:25

+3:14

18.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

15:26

+3:15

19.

Arne Bergan

Kongsberg OL

15:40

+3:29

20.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

16:30

+4:19

21.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

16:34

+4:23

22.

Kari Madslien

Nydalens SK

16:35

+4:24

23.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

16:53

+4:42

24.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

17:12

+5:01

25.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

17:36

+5:25

26.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

17:40

+5:29

27.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

17:46

+5:35

28.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

17:47

+5:36

29.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

18:03

+5:52

30.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

18:07

+5:56

30.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

18:07

+5:56

32.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

18:09

+5:58

33.

Une Holtermann

Porsgrunn OL

18:18

+6:07

34.

Paul Johan Slungaard

Heming Orientering

18:31

+6:20

35.

Kåre Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

19:02

+6:51

35.

Helena Axelsson

Nydalens SK

19:02

+6:51

35.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

19:02

+6:51

38.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

21:13

+9:02

39.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

21:47

+9:36

40.

Emma Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

22:42

+10:31

41.

Fredrik Berning Borchsenius

Heming Orientering

22:58

+10:47

42.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

23:25

+11:14

43.

Røyken lag 2 km

Røyken O-lag

23:43

+11:32

43.

Anne Beitdokken

Porsgrunn OL

23:43

+11:32

45.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

24:53

+12:42

46.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

26:41

+14:30

47.

Fredrik Charlo Borchsenius

27:41

+15:30

48.

Pål Berg

Hyggen IF

27:49

+15:38

49.

Tiril Kihle

Konnerud IL

29:07

+16:56

50.

Lita Lerke Leodine Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

29:33

+17:22

51.

Anine Kjørholt Lie

Porsgrunn OL

29:35

+17:24

52.

Tiril Holen

Konnerud IL

29:36

+17:25

53.

Julie Eikeland

OL Tønsberg og omegn

29:43

+17:32

54.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

31:48

+19:37

55.

Emilie Johansen

Sandefjord OK

31:56

+19:45

56.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

32:16

+20:05

57.

Hege Heiberg

Hadeland OL

32:38

+20:27

DSQ

Even Erlien

Gjø-Vard OL

9:51

169 175 150 248

DSQ

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

16:10

173

DSQ

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

16:30

115

DSQ

Sissel Pedersen Lundeby

Lillomarka OL

26:41

176

DSQ

Knut Gjone

Sandefjord OK

44:49

175 150

DNS

Sunniva Halvorsrud

Lillomarka OL

DNS

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

DNS

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

Klasse: 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

16:51

+0:00

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

17:17

+0:26

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

17:41

+0:50

4.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

17:51

+1:00

5.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

18:10

+1:19

6.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

19:07

+2:16

7.

Sören Jonsson

Nydalens SK

19:12

+2:21

8.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

19:22

+2:31

9.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

19:46

+2:55

10.

Henrik Reusch

Heming Orientering

20:03

+3:12

11.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

20:15

+3:24

12.

Øystein Holo

Fossum IF

20:35

+3:44

13.

Stein H. Hagen

Fossum IF

20:47

+3:56

14.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

20:50

+3:59

15.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

21:09

+4:18

16.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

21:18

+4:27

17.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

21:36

+4:45

18.

Grunde Isaksætre

Grue IL

21:49

+4:58

19.

Kristian Østermann

Heming Orientering

21:50

+4:59

20.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

22:26

+5:35

21.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

23:01

+6:10

22.

Mats Lindaas

Elverum OK

23:09

+6:18

23.

Knut Ivar Johansen

Sandefjord OK

23:43

+6:52

24.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

23:45

+6:54

25.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

24:05

+7:14

26.

Syver Løken

Kongsberg OL

24:31

+7:40

26.

Johan Eger

Kongsberg OL

24:31

+7:40

28.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

24:47

+7:56

29.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

24:53

+8:02

30.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

25:34

+8:43

31.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

25:59

+9:08

32.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

26:07

+9:16

33.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

30:07

+13:16

34.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

30:59

+14:08

35.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

31:01

+14:10

DSQ

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

DNS

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 januar 2018, 18:25:16

Arrangør:

Nordmarka Skiorienteringsklubb

Antall deltagere:

223

Antall startet:

216