Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 9. januar 2018

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

56:59

+0:00

11:58

2.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

58:30

+1:31

12:17

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:04:01

+7:02

13:26

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:06:29

+9:30

13:58

5.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:06:52

+9:53

14:02

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:13:04

+0:00

9:20

2.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:17:17

+4:13

9:52

3.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:46:51

+33:47

13:39

4.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:49:52

+36:48

14:02

DSQ

Are Wigaard

Oppsal Orientering

25:21

188 190 191 192 193 175 197 51 52 183

DSQ

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

57:22

188 190 191 192 193 175 197 51 52

DSQ

Johan Svedberg

Heming Orientering

1:12:12

188 190 191 192 193 175 197 51 52

Startet

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

DNS

Henrik Eijsink

Nydalens SK

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

48:54

+0:00

10:16

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

50:48

+1:54

10:40

3.

Christian Schive

OK Moss

51:09

+2:15

10:44

4.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

55:09

+6:15

11:35

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

57:05

+8:11

11:59

6.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

57:16

+8:22

12:01

7.

Morten Tangen

OK Moss

59:13

+10:19

12:26

8.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

1:01:58

+13:04

13:01

9.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:02:30

+13:36

13:07

10.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:05:38

+16:44

13:47

11.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

1:05:49

+16:55

13:49

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:06:01

+17:07

13:52

13.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:06:12

+17:18

13:54

14.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:06:47

+17:53

14:01

14.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:06:47

+17:53

14:01

16.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:07:06

+18:12

14:05

17.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:07:46

+18:52

14:14

18.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:08:20

+19:26

14:21

19.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:09:17

+20:23

14:33

20.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:09:29

+20:35

14:35

21.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:10:24

+21:30

14:47

22.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:11:02

+22:08

14:55

23.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:13:06

+24:12

15:21

24.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:16:03

+27:09

15:58

25.

Peter Klaveness

Måren OK

1:16:49

+27:55

16:08

26.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:16:57

+28:03

16:09

27.

Christopher Schive

OK Moss

1:17:06

+28:12

16:11

28.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

1:23:01

+34:07

17:26

29.

Per Osen

Vestre Akers SK

1:27:30

+38:36

18:22

DSQ

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

44:32

167 174 176 184 185 187 197 51 52

DSQ

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

54:48

174 176 184 185 187 197 51 52

DSQ

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

56:39

174 176 184 185 187 197 51 52

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:01:16

51

DSQ

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:04:44

167

DSQ

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:05:03

167

DSQ

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

DNS

Donatas Kontautas

OK Moss

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

DNS

Thomas Roskifte

OK Moss

DNS

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

Savnet

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sophie Wold

OK Moss

46:32

+0:00

16:40

2.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

56:44

+10:12

20:20

3.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

59:53

+13:21

21:27

4.

Erle Elise Wold

OK Moss

1:10:34

+24:02

25:17

5.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:10:41

+24:09

25:20

5.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:10:41

+24:09

25:20

7.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:13:03

+26:31

26:10

DSQ

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:00:05

49 50 52

DSQ

Vilde Retteraasen

Indre Østfold OK

1:00:15

49 50 52

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

35:53

+0:00

12:51

2.

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

36:39

+0:46

13:08

3.

Ole Sofus Haakaas

Indre Østfold OK

41:08

+5:15

14:44

4.

Sondre Ladim

OK Moss

42:07

+6:14

15:05

5.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

45:27

+9:34

16:17

6.

Theodor Lier

Indre Østfold OK

57:44

+21:51

20:41

7.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:11:32

+35:39

25:38

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

34:44

+0:00

12:26

2.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

39:31

+4:47

14:09

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

39:35

+4:51

14:11

4.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

41:23

+6:39

14:49

5.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

44:23

+9:39

15:54

6.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

47:24

+12:40

16:59

7.

Trond Retteraasen

Indre Østfold OK

53:12

+18:28

19:04

8.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

53:14

+18:30

19:04

9.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy BIL

53:15

+18:31

19:05

10.

Dag Haugland

Østmarka OK

53:42

+18:58

19:14

11.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

53:46

+19:02

19:16

12.

Hanne Wold

OK Moss

54:52

+20:08

19:39

13.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

54:58

+20:14

19:42

14.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

56:05

+21:21

20:06

15.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

56:09

+21:25

20:07

16.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

56:10

+21:26

20:07

17.

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

58:39

+23:55

21:01

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

53:43

198

DSQ

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

1:00:15

49 50 52

DSQ

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

1:03:32

198

DNS

Ola Torstein Endresen

OK Moss

DNS

Linda Fredh

OK Moss

DNS

Mads Lillevold

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 januar 2018, 23:45:45

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

94

Antall startet:

86