Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Åsrennet 3. februar 2018

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Trommald Straumsheim

Lyn Ski

26:00

+0:00

2:39

2.

Tom-Erik Johnsen

Lillomarka Skiklubb

27:00

+1:00

2:45

3.

Sander August Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL

29:25

+3:25

3:00

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Wiig Dagestad

Haslum IL

27:16

+0:00

2:46

2.

Raymond Johannesen

Svea Skilag

27:57

+0:41

2:51

DNS

Harald Kjønnø Schaanning

Fossum IF

DNS

Christian Oscar Rustad

Drøbak-Frogn IL

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Njård

25:46

+0:00

2:37

2.

Erik Kjønnø Støa

IL ROS

26:51

+1:05

2:44

3.

Frederik A. Rogstad

Njård

27:32

+1:46

2:48

4.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

28:13

+2:27

2:52

5.

Eirik Osvik Flekke

Gjelleråsen IF

28:45

+2:59

2:56

6.

Morten Nilsen

IL Jardar

30:13

+4:27

3:05

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Ertzaas Granøien

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

14:40

+0:00

2:59

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjertrud Rasch Haugen

IL ROS

15:23

+0:00

3:08

2.

Tuva Overrein Lunde

Røa IL

15:43

+0:20

3:12

3.

Malin Holmen Banken

Nesodden IF

17:45

+2:22

3:37

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

14:35

+0:00

2:58

2.

Even Wollebek

Ås IL

15:01

+0:26

3:03

3.

Vetle Holvik

Haslum IL

15:27

+0:52

3:09

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

15:55

+0:00

3:14

DNS

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF

DNS

Erik Ola Jorde

Asker Skiklubb

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Myklebust Ulfsnes

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

17:15

+0:00

3:31

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

16:37

+0:00

3:23

2.

Tiril Helene Lilleheier

Ås IL

18:27

+1:50

3:45

3.

Linnea M. Rustad

Drøbak-Frogn IL

20:00

+3:23

4:04

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

7:25

+0:00

3:01

2.

Jonathan Nordraak

Drøbak-Frogn IL

8:49

+1:24

3:35

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

9:03

+1:38

3:41

4.

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

9:10

+1:45

3:44

DNS

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Holth-Siegel

Ås IL

8:22

+0:00

3:24

2.

Philip Alexander Nordbæk

Drøbak-Frogn IL

8:38

+0:16

3:31

3.

Edvard Roll

Drøbak-Frogn IL

9:12

+0:50

3:45

4.

Trygve Lien Kjølseth

Nesodden IF

9:43

+1:21

3:57

5.

Mikkel Uttgård Langvandsbråten

Fossekallen IL

13:03

+4:41

5:19

DNS

Sander Harvei Mortensen

Drøbak-Frogn IL

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Grøndalen

Drøbak-Frogn IL

7:41

+0:00

3:08

2.

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

8:04

+0:23

3:17

3.

Sofie Lundeby Tunli

Drøbak-Frogn IL

8:43

+1:02

3:33

DNS

Frida Hahne

Drøbak-Frogn IL

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Steine Gulholm

Ås IL

9:48

+0:00

3:59

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Emiil Heir

Ås IL

7:39

+0:00

3:07

2.

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

8:08

+0:29

3:19

3.

Elias Ekroll Bjerke

Gjerdrum IL

8:19

+0:40

3:23

4.

Kristian Hildrum-Andreassen

Drøbak-Frogn IL

8:32

+0:53

3:28

5.

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

8:39

+1:00

3:31

6.

Benyamin Burbano Stokke

Drøbak-Frogn IL

8:53

+1:14

3:37

7.

Magnus Stangenes

Nesodden IF

9:14

+1:35

3:46

8.

Emilian Hagen

Nesodden IF

9:16

+1:37

3:46

9.

Andreas Kure

Ås IL

10:01

+2:22

4:05

10.

Birk Andreas Lilleheier

Ås IL

11:12

+3:33

4:34

DNS

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

DNS

Sondre Georg Lundqvist

Ås IL

DNS

Henrik Christopher Besseberg

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Brekke Bruksås

Sætre IF Graabein

8:19

+0:00

3:23

2.

Ola Fischer

Drøbak-Frogn IL

9:07

+0:48

3:43

3.

Theo Sandelin

Töcksfors idrottsförening

9:16

+0:57

3:46

4.

Jacob Hoel

Skimt

9:32

+1:13

3:53

5.

Mathias Nahrgang Imbsen

IL Heming

9:38

+1:19

3:55

6.

Ludvig Roll

Drøbak-Frogn IL

9:48

+1:29

3:59

7.

Torjus Olai Heir

Ås IL

10:04

+1:45

4:06

8.

Mathias Indreberg

Drøbak-Frogn IL

11:27

+3:08

4:40

9.

Jonas Mæland Rosholt

Oppegård IL

11:54

+3:35

4:51

10.

Gunnar Bjerva

Ås IL

13:01

+4:42

5:18

11.

Sigurd Storaunet

Ås IL

13:26

+5:07

5:28

DNS

Jacob Egeberg Holm

Soon Skiklubb

DNS

Kristian Lervik-Mørck

Drøbak-Frogn IL

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Skjevdal

Ås IL

8:44

+0:00

3:33

2.

Amalie Hammersmark Nitteberg

Nesodden IF

9:05

+0:21

3:42

3.

Maja Dorthea Schmidt

Drøbak-Frogn IL

10:03

+1:19

4:06

4.

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

10:21

+1:37

4:13

5.

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak-Frogn IL

10:42

+1:58

4:22

6.

Elena Ennals

Drøbak-Frogn IL

11:53

+3:09

4:51

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

9:42

+0:00

3:57

2.

Maria Eri Dihle

Fossekallen IL

11:14

+1:32

4:35

3.

Sofie Holen

Fossekallen IL

12:04

+2:22

4:55

4.

Julie Lørdahl Haugen

Fossekallen IL

15:43

+6:01

6:24

DNS

Filippa Hahne

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Emil Hagen

Drøbak-Frogn IL

7:28

4:40

Fridtjof Boland Besseberg

Drøbak-Frogn IL

6:24

4:00

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

6:49

4:15

Alfred Holte

Nesodden IF

9:23

5:51

Nikolai Burbano Stokke

Drøbak-Frogn IL

6:45

4:13

Eldar Nakstad

Jutul IL

6:06

3:48

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

4:25

2:45

Eskil Ekroll Bjerke

Gjerdrum IL

3:46

2:21

Jakob Klarén Nielsen

Ås IL

9:39

6:01

Eilert Nylenna

Nesodden IF

7:26

4:38

Teodor Næss

Drøbak-Frogn IL

7:01

4:23

Vegard Gaustad

Ås IL

9:08

5:42

Alexander Grønbæk Grini

Drøbak-Frogn IL

6:42

4:11

Oscar Bechmann Dahl

Drøbak-Frogn IL

7:53

4:55

DNS

Eirik Askautrud

Nesodden IF

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Torp

Drøbak-Frogn IL

8:16

5:10

Una Onarheim

Nesodden IF

8:07

5:04

Øyvor Berge Opjordsmoen

Oppegård IL

9:56

6:12

Viktoria Breivik Hansen

Nesodden IF

8:16

5:10

Camilla Johanne Lundqvist

Ås IL

6:47

4:14

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

7:39

4:46

Aase Strøm

Nesodden IF

7:20

4:35

Sara Steine Gulholm

Ås IL

10:04

6:17

Ingrid Haugen Selliken

Drøbak-Frogn IL

4:19

2:41

DNS

Hedda Johanne Wogn-Henriksen

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Nakstad

Jutul IL

7:08

4:27

Edvard Pålssønn Strømsæther

Nesodden IF

8:13

5:08

Oliver Høger Imbsen

Nesodden IF

7:29

4:40

Clifford Tari Marcussen

Nesodden IF

7:57

4:58

DNS

Magnus Bjørnødegård

Ås IL

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thea Stangenes

Nesodden IF

9:25

5:53

Sigrid Lien Kjølseth

Nesodden IF

11:54

7:26

Amalie Risberg

Fossekallen IL

8:27

5:16

DNS

Josefine Mathea Kjær Jørgensen

Nesodden IF

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Bakkebø Fjellstad

Ås IL

14:14

8:53

Philip Holst Syvertsen

Drøbak-Frogn IL

9:26

5:53

Fredrik Aune Steinsvik

Drøbak-Frogn IL

9:28

5:55

Teodor Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

13:54

8:41

Mads Rudi-Pedersen

Drøbak-Frogn IL

7:52

4:55

Noah Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

7:53

4:55

Jonathan Slang Raddum

Ås IL

10:58

6:51

Jens Storaunet

Ås IL

16:37

10:23

Jonas Holth Lauglo

Ski

10:33

6:35

Aleksander Haugen

Fossekallen IL

14:27

9:01

DNS

Even Nahrgang Imbsen

IL Heming

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eline Loe

Fossekallen IL

14:29

9:03

DNS

Emilie Holen

Fossekallen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 februar 2018, 12:47:01

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

128

Antall startet:

108