Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 6. februar 2018

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Rehns BK

38:34

+0:00

6:01

2.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

46:17

+7:43

7:13

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

51:24

+12:50

8:01

DNS

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

27:25

+0:00

6:22

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

29:10

+1:45

6:46

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

29:17

+1:52

6:48

4.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

29:50

+2:25

6:56

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

29:58

+2:33

6:58

6.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

30:39

+3:14

7:07

7.

Audun Bjerknes

Måren OK

32:04

+4:39

7:27

8.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

32:16

+4:51

7:30

9.

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

32:41

+5:16

7:36

10.

Donatas Kontautas

OK Moss

32:47

+5:22

7:37

11.

Morten Tangen

OK Moss

34:01

+6:36

7:54

12.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

34:52

+7:27

8:06

13.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

35:21

+7:56

8:13

14.

Ove Martinsen

Hauketo IF

35:43

+8:18

8:18

15.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

36:13

+8:48

8:25

16.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

36:41

+9:16

8:31

17.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

36:50

+9:25

8:33

18.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

37:37

+10:12

8:44

19.

Christopher Schive

OK Moss

37:56

+10:31

8:49

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

38:26

+11:01

8:56

21.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

38:28

+11:03

8:56

22.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

40:15

+12:50

9:21

23.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

42:10

+14:45

9:48

24.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

43:23

+15:58

10:05

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

29:46

174 175 176

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

38:50

193

DNS

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

32:11

+0:00

7:29

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

32:57

+0:46

7:39

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

36:18

+4:07

8:26

4.

Linn Mei Waaler

Måren OK

37:53

+5:42

8:48

5.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

38:12

+6:01

8:53

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

21:33

+0:00

7:25

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

23:47

+2:14

8:12

3.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

31:12

+9:39

10:45

4.

Erle Elise Wold

OK Moss

31:51

+10:18

10:58

5.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

33:16

+11:43

11:28

6.

Erle Wetterhus

OK Moss

34:07

+12:34

11:45

DNS

Leah Lydersen

OK Moss

DNS

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

19:14

+0:00

6:37

2.

Sondre Ladim

OK Moss

20:49

+1:35

7:10

3.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

32:54

+13:40

11:20

4.

Selmer Løken

OK Moss

35:31

+16:17

12:14

5.

Birk Breimo

OK Moss

36:10

+16:56

12:28

6.

Steinar Kreken Kvalnes

OK Moss

48:24

+29:10

16:41

DNS

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

20:30

+0:00

7:04

2.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

23:32

+3:02

8:06

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

23:36

+3:06

8:08

4.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

24:02

+3:32

8:17

5.

Hanne Wold

OK Moss

27:13

+6:43

9:23

6.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

27:29

+6:59

9:28

7.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

28:26

+7:56

9:48

8.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

30:28

+9:58

10:30

9.

Ingvild Mohr Hansen

Ås-NMBU Orientering

32:45

+12:15

11:17

10.

Elisabeth Jacobsen

OK Moss

42:46

+22:16

14:44

DSQ

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

31:35

174


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 februar 2018, 20:07:32

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

62

Antall startet:

57