Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørn Sundby | Larvik OK | 47:58 | +0:00 | 7:16 | |||
2. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 50:32 | +2:34 | 7:39 | |||
3. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 53:24 | +5:26 | 8:05 | |||
4. | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | 55:51 | +7:53 | 8:27 | |||
5. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:36 | +20:38 | 10:23 | |||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 35:14 | +0:00 | 7:39 | |||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 38:59 | +3:45 | 8:28 | |||
3. | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 39:47 | +4:33 | 8:38 | |||
4. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 47:20 | +12:06 | 10:17 | |||
5. | Wendy Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 48:15 | +13:01 | 10:29 | |||
6. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 49:42 | +14:28 | 10:48 | |||
7. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 56:05 | +20:51 | 12:11 | |||
8. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 56:59 | +21:45 | 12:23 | |||
9. | Linda Fredh | OK Moss | 1:03:03 | +27:49 | 13:42 | 42 | ||
Klasse: H 17-A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 31:23 | +0:00 | 6:49 | |||
2. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 34:56 | +3:33 | 7:35 | |||
3. | Donatas Kontautas | OK Moss | 36:34 | +5:11 | 7:56 | |||
4. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 38:19 | +6:56 | 8:19 | |||
5. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 38:24 | +7:01 | 8:20 | |||
6. | Christopher Ladim | OK Moss | 38:39 | +7:16 | 8:24 | 41 44 47 51 | ||
7. | Morten Tangen | OK Moss | 38:40 | +7:17 | 8:24 | |||
8. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 39:21 | +7:58 | 8:33 | |||
9. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 44:49 | +13:26 | 9:44 | |||
10. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 46:25 | +15:02 | 10:05 | |||
11. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 54:54 | +23:31 | 11:56 | |||
DSQ | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 50:56 | 43 | ||||
Klasse: D 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 48:36 | +0:00 | 15:40 | |||
Klasse: H 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sondre Ladim | OK Moss | 27:50 | +0:00 | 8:58 | |||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 25:34 | +0:00 | 8:14 | |||
2. | Vegar Arnesen | Indre Østfold OK | 28:53 | +3:19 | 9:19 | |||
3. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 30:49 | +5:15 | 9:56 | |||
4. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 31:21 | +5:47 | 10:06 |
Sist oppdatert: | 3 mars 2018, 13:43:07 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 32 |
Antall startet: | 32 |