Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 13. mars 2018

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Rehns BK

48:20

+0:00

7:47

2.

Svein Nygård

Lillomarka OL

56:35

+8:15

9:07

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

59:29

+11:09

9:35

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

41:07

+0:00

9:08

2.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

52:27

+11:20

11:39

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

52:37

+11:30

11:41

4.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

53:07

+12:00

11:48

5.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:02:05

+20:58

13:47

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

42:15

+0:00

9:23

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

42:27

+0:12

9:26

3.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

44:04

+1:49

9:47

4.

Morten Tangen

OK Moss

44:51

+2:36

9:58

5.

Christopher Ladim

OK Moss

45:04

+2:49

10:00

6.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

45:18

+3:03

10:04

7.

Torstein Hole

Nydalens SK

45:46

+3:31

10:10

8.

Ove Martinsen

Hauketo IF

48:29

+6:14

10:46

9.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

49:24

+7:09

10:58

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

49:26

+7:11

10:59

11.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

50:24

+8:09

11:12

12.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

51:01

+8:46

11:20

13.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

52:37

+10:22

11:41

14.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

55:38

+13:23

12:21

15.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

57:17

+15:02

12:43

16.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:07:18

+25:03

14:57

DNS

Donatas Kontautas

OK Moss

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

46:45

+0:00

12:59

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

48:57

+2:12

13:35

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

36:30

+0:00

10:08

2.

Sondre Ladim

OK Moss

40:47

+4:17

11:19

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

36:35

+0:00

10:09

2.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

41:29

+4:54

11:31

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

43:03

+6:28

11:57

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

43:14

+6:39

12:00

5.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

44:37

+8:02

12:23

6.

Linda Fredh

OK Moss

45:06

+8:31

12:31

54 50 33 53 40 31 42 43 44

7.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

47:04

+10:29

13:04

8.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

49:26

+12:51

13:43

9.

Hanne Wold

OK Moss

51:33

+14:58

14:19

DNS

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 mars 2018, 22:14:17

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

39

Antall startet:

37