Klasse: Nybegynnere | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Luna Grønlie | Ringerike OL | 16:16 | ||||||
Viola Korba | Modum OL | 26:44 | ||||||
Frida Hope | Modum OL | 26:28 | ||||||
Tobias Mauthe | Modum OL | 26:31 | ||||||
Sofie Kjemperud Granseth | Fossekallen IL | 36:21 | ||||||
Klasse: D-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oda Opseth | Ringerike OL | 17:50 | +0:00 | ||||
2. | Linnea B Nyhagen | Fossekallen IL | 22:38 | +4:48 | ||||
3. | Kari Kollstrøm | Ringerike OL | 27:48 | +9:58 | ||||
Klasse: H-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Hope | Modum OL | 19:35 | +0:00 | ||||
Klasse: D Kort A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tine Elisa Kjemperud | Fossekallen IL | 15:35 | +0:00 | ||||
2. | Kari Strande | Ringerike OL | 18:33 | +2:58 | ||||
3. | Helene Brandal Søfting | Kongsberg OL | 20:00 | +4:25 | ||||
4. | Liv Anett Nyhagen | Fossekallen IL | 21:55 | +6:20 | ||||
Klasse: H Kort A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans A. Tingvold | Raufoss IL Orientering | 19:15 | +0:00 | ||||
2. | Leif Roger Hultgreen | Ringerike OL | 23:37 | +4:22 | ||||
3. | Hans Jørgen Loe | Fossekallen IL | 29:53 | +10:38 | ||||
4. | Sverre Thune | Ringerike OL | 33:29 | +14:14 | 154 | |||
Klasse: D Kort B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Kristiansen | Ringerike OL | 22:59 | +0:00 | ||||
2. | Marte Sofie Skrove | Ringerike OL | 23:03 | +0:04 | ||||
3. | Karen Langum | Ringerike OL | 33:12 | +10:13 | ||||
Klasse: H Kort B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Reidar Kollstrøm | Ringerike OL | 28:01 | +0:00 | ||||
2. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 49:10 | +21:09 | 141 145 139 138 136 | |||
Klasse: D Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Silje Opseth | Ringerike OL | 23:38 | +0:00 | ||||
2. | Torunn Ø. Jensen | Ringerike OL | 26:13 | +2:35 | ||||
3. | Line Skjevik Arnevik | Ringerike OL | 26:51 | +3:13 | 152 | |||
4. | Anne Guro Nøkleby | Ringerike OL | 27:25 | +3:47 | ||||
5. | Trine Opseth | Ringerike OL | 27:27 | +3:49 | ||||
6. | Sidsel Skovli | Ringerike OL | 30:08 | +6:30 | ||||
7. | Selma Høivold | Kongsberg OL | 32:05 | +8:27 | ||||
8. | Live Ytrehus | Ringerike OL | 32:15 | +8:37 | 152 | |||
9. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike OL | 32:16 | +8:38 | ||||
10. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 33:10 | +9:32 | ||||
11. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 46:38 | +23:00 | ||||
Klasse: H Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Hope | Modum OL | 26:22 | +0:00 | ||||
2. | Hroar Sanna | Ringerike OL | 27:05 | +0:43 | 152 | |||
3. | Erik Høivold | Kongsberg OL | 29:41 | +3:19 | ||||
4. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 31:16 | +4:54 | ||||
5. | Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | 31:50 | +5:28 | ||||
5. | Rasmus Berglund | Ringerike OL | 31:50 | +5:28 | ||||
7. | Thorbjørn Nørbeck | Ringerike OL | 32:14 | +5:52 | ||||
8. | Knut Ivar Kollstrøm | Ringerike OL | 32:34 | +6:12 | ||||
9. | Toralf Opperud | Ringerike OL | 32:37 | +6:15 | ||||
10. | Sverre Graffer | Ringerike OL | 34:50 | +8:28 | ||||
Klasse: D Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Hope | Ringerike OL | 35:43 | +0:00 | ||||
2. | Monica Berglund | Ringerike OL | 40:29 | +4:46 | ||||
3. | Kristine Grønlund | Ringerike OL | 41:43 | +6:00 | ||||
4. | Kjersti Stræte | Ringerike OL | 42:27 | +6:44 | 152 | |||
5. | Grete S B Hovi | Skien OK | 42:48 | +7:05 | ||||
6. | Marita Herandez | Toten Troll | 44:26 | +8:43 | ||||
Klasse: H Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Inge Arnevik | Ringerike OL | 29:41 | +0:00 | ||||
2. | Lars Enerhaugen | Modum OL | 33:33 | +3:52 | ||||
3. | Sander Arnevik | Ringerike OL | 33:45 | +4:04 | ||||
4. | Magnus Barth Gustavsen | Ringerike OL | 33:52 | +4:11 | ||||
5. | Lars Berglund | Ringerike OL | 34:21 | +4:40 | ||||
6. | Mikkel Berglund | Ringerike OL | 35:26 | +5:45 | ||||
7. | Juha Viena | Ringerike OL | 35:54 | +6:13 | ||||
8. | Oskar Arnevik | Ringerike OL | 36:47 | +7:06 | ||||
9. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 37:35 | +7:54 | ||||
10. | Stein Aas Stræte | Ringerike OL | 38:15 | +8:34 | ||||
11. | Kristian Kihle | Ringerike OL | 40:35 | +10:54 | ||||
12. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 40:51 | +11:10 |
Sist oppdatert: | 2 april 2018, 19:12:57 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 61 |
Antall startet: | 61 |