Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcup 1 5. april 2018

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

16:33

+0:00

6:37

2.

Una Kittilsen

Freidig

16:55

+0:22

6:46

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

20:02

+3:29

8:00

3.

Tora Kittilsen

Freidig

20:02

+3:29

8:00

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

20:56

+4:23

8:22

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

21:43

+5:10

8:41

7.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:19

+5:46

8:55

8.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

23:01

+6:28

9:12

9.

Selma Nevin

Freidig

35:21

+18:48

14:08

DSQ

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

21:51

101

DSQ

Marita Aske

Freidig

22:52

120

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

13:47

+0:00

5:30

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

17:08

+3:21

6:51

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

17:21

+3:34

6:56

4.

Emil Grønli

Freidig

17:35

+3:48

7:02

5.

Magne Guttvik

Wing OK

18:05

+4:18

7:14

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

18:17

+4:30

7:18

7.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

18:30

+4:43

7:24

8.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

20:45

+6:58

8:18

9.

Aksel Viken

Byåsen IL

21:47

+8:00

8:42

10.

Sverre Hellevik

Freidig

21:51

+8:04

8:44

11.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

22:18

+8:31

8:55

12.

Vegard Lereim Storli

Freidig

23:19

+9:32

9:19

13.

Ådne Stordal

Byåsen IL

25:30

+11:43

10:12

14.

Anders Tørum

Selbu OK

34:20

+20:33

13:44

15.

Jone Ingebrigt Sirum Samland

Selbu OK

34:49

+21:02

13:55

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

14:41

+0:00

5:52

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

14:53

+0:12

5:57

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

17:31

+2:50

7:00

4.

Stine Aune

Nidarøst OK

18:42

+4:01

7:28

5.

Anna Christensen

Freidig

19:18

+4:37

7:43

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

20:10

+5:29

8:04

7.

Maren Viken

Byåsen IL

27:22

+12:41

10:56

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

13:04

+0:00

5:13

2.

Tobias Alstad

Frol IL

13:38

+0:34

5:27

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

14:53

+1:49

5:57

4.

Jostein Rø

Freidig

15:39

+2:35

6:15

5.

Einar Eide

Byåsen IL

15:44

+2:40

6:17

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:11

+3:07

6:28

7.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

16:21

+3:17

6:32

8.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

16:32

+3:28

6:36

9.

Vemund Mølnvik

Freidig

17:46

+4:42

7:06

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

18:09

+5:05

7:15

11.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:32

+5:28

7:24

11.

Brage Asplem

Freidig

18:32

+5:28

7:24

13.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

18:40

+5:36

7:28

13.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

18:40

+5:36

7:28

15.

Henrik Braathen

Wing OK

19:03

+5:59

7:37

16.

Ørjan Sæter

Melhus IL

19:42

+6:38

7:52

17.

Espen Karlsen

Melhus IL

20:01

+6:57

8:00

18.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

21:12

+8:08

8:28

19.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

22:10

+9:06

8:52

20.

Oskar Storler

Melhus IL

28:46

+15:42

11:30

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

15:53

107 120 111 112 113 108 109 130

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

13:45

+0:00

5:30

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

14:14

+0:29

5:41

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:19

+0:34

5:43

4.

Hannah Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

14:45

+1:00

5:54

5.

Line Sølberg

IL Leik

14:57

+1:12

5:58

6.

Vera Melkild

Freidig

15:04

+1:19

6:01

7.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

15:06

+1:21

6:02

8.

Kårhild Husby Nordstad

NTNUI

15:59

+2:14

6:23

9.

Anne Willkommen Eiken

NTNUI

16:13

+2:28

6:29

10.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

16:29

+2:44

6:35

11.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

17:03

+3:18

6:49

12.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

17:37

+3:52

7:02

13.

Anna Renolen

Wing OK

18:50

+5:05

7:32

14.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

20:28

+6:43

8:11

15.

Johanne Øderud Vatne

NTNUI

21:34

+7:49

8:37

16.

Andrine Viken

Byåsen IL

22:47

+9:02

9:06

17.

Aurora Opheim Sauar

IL Koll

23:09

+9:24

9:15

18.

Thea Walseth

Malvik IL

28:36

+14:51

11:26

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Sandstad Eidsmo

Freidig

11:05

+0:00

4:26

2.

Oliwer Lundberg

Freidig

11:51

+0:46

4:44

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

12:01

+0:56

4:48

4.

Mats Eidsmo

Freidig

12:16

+1:11

4:54

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

12:31

+1:26

5:00

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

12:37

+1:32

5:02

7.

Tobias Kristensen

NTNUI

12:43

+1:38

5:05

8.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

12:50

+1:45

5:08

9.

Jonas Grønli

Freidig

13:00

+1:55

5:12

10.

Matias Nissen

Freidig

13:25

+2:20

5:22

11.

Jo Even Kolstad

Freidig

13:34

+2:29

5:25

12.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

14:18

+3:13

5:43

13.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

14:19

+3:14

5:43

14.

Jonas Vindal

Wing OK

15:04

+3:59

6:01

15.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

15:53

+4:48

6:21

16.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

16:19

+5:14

6:31

17.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

18:13

+7:08

7:17

18.

Håkon Holstad

Freidig

18:53

+7:48

7:33

DSQ

Oskar Spets Storhov

Freidig

11:15

130

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Huber Svensson

IFK Mora OK

13:59

+0:00

5:35

2.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

14:29

+0:30

5:47

3.

Ida Lindkvist

NTNUI

14:41

+0:42

5:52

4.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

15:33

+1:34

6:13

5.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

15:46

+1:47

6:18

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

15:51

+1:52

6:20

7.

Kristin Brekke

NTNUI

15:57

+1:58

6:22

8.

Martine Åstebøl

NTNUI

15:59

+2:00

6:23

8.

Eva Tesarova

Wing OK

15:59

+2:00

6:23

10.

Maren Grande

Frol IL

16:15

+2:16

6:30

11.

Ronja Björklund

NTNUI

16:28

+2:29

6:35

12.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

16:37

+2:38

6:38

13.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

16:39

+2:40

6:39

14.

Helene Omdal

NTNUI

16:58

+2:59

6:47

15.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

16:59

+3:00

6:47

16.

Gry Granstedt

NTNUI

17:21

+3:22

6:56

17.

Marit Schmid

OL Trollelg

18:14

+4:15

7:17

18.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

18:45

+4:46

7:30

19.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

20:30

+6:31

8:12

20.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

20:41

+6:42

8:16

21.

Kristin Jæger

Wing OK

22:11

+8:12

8:52

22.

Ida Tungesvik Leirvåg

NTNUI

23:03

+9:04

9:13

23.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

24:39

+10:40

9:51

24.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

38:04

+24:05

15:13

DSQ

Marta Ulvensøen

NTNUI

22:58

108

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

10:28

+0:00

4:11

2.

Henry McNulty

NTNUI

11:33

+1:05

4:37

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

11:44

+1:16

4:41

4.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

12:02

+1:34

4:48

5.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

12:13

+1:45

4:53

6.

Gustav Fiskum

NTNUI

12:23

+1:55

4:57

7.

Johannes Ridefelt

OK Linné

12:33

+2:05

5:01

8.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

12:36

+2:08

5:02

9.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

12:45

+2:17

5:06

10.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

13:14

+2:46

5:17

11.

Mathias Bjugan

Wing OK

13:25

+2:57

5:22

12.

Ola Keiserås

IL Leik

13:28

+3:00

5:23

13.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

13:29

+3:01

5:23

14.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

13:32

+3:04

5:24

14.

Anders Einum

Freidig

13:32

+3:04

5:24

16.

Jonas Kittelsen

NTNUI

13:34

+3:06

5:25

17.

Adrian Opheim

NTNUI

13:38

+3:10

5:27

18.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

14:41

+4:13

5:52

19.

Henrik Upsal

NTNUI

14:45

+4:17

5:54

20.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

14:51

+4:23

5:56

21.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

14:52

+4:24

5:56

22.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

14:59

+4:31

5:59

23.

Snorre Hansen

Byåsen IL

15:01

+4:33

6:00

24.

Peter Martinus Freyborg Uran

NTNUI

15:09

+4:41

6:03

25.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

15:56

+5:28

6:22

26.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

16:02

+5:34

6:24

27.

Sondre Kristiansen

NTNUI

16:09

+5:41

6:27

28.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

17:05

+6:37

6:50

29.

Erik Frøseth

Verdal OK

17:25

+6:57

6:58

30.

Jan Kondula

NTNUI

19:05

+8:37

7:38

31.

Philip Føyen

NTNUI

22:33

+12:05

9:01

DSQ

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

15:56

109

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

16:04

+0:00

6:25

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

16:46

+0:42

6:42

3.

Mette Resell Nolte

Freidig

17:10

+1:06

6:52

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

18:15

+2:11

7:18

5.

Kari Ulseth

Freidig

18:25

+2:21

7:22

6.

Randi Lillealtern

Freidig

18:40

+2:36

7:28

7.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

19:01

+2:57

7:36

8.

Tone Almås

IL Leik

19:37

+3:33

7:50

9.

Tina Strømdal Wik

Freidig

20:07

+4:03

8:02

10.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

22:16

+6:12

8:54

11.

Liv Tennes

Wing OK

23:04

+7:00

9:13

12.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

30:27

+14:23

12:10

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

18:04

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

12:56

+0:00

5:10

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

13:36

+0:40

5:26

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

14:02

+1:06

5:36

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

14:24

+1:28

5:45

5.

Jon Holstad

Freidig

14:57

+2:01

5:58

6.

Eivind Lona

Wing OK

15:06

+2:10

6:02

7.

Øystein Husby

Malvik IL

16:06

+3:10

6:26

8.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

17:45

+4:49

7:06

9.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

19:31

+6:35

7:48

10.

Are Rogstad

Nidarøst OK

20:05

+7:09

8:02

11.

Marius Walseth

Malvik IL

24:06

+11:10

9:38

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

17:04

+0:00

6:49

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

18:04

+1:00

7:13

3.

Mona J. Mølnvik

Freidig

19:12

+2:08

7:40

4.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

19:34

+2:30

7:49

5.

Sigrid Melkild

Freidig

20:05

+3:01

8:02

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

20:19

+3:15

8:07

7.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

20:47

+3:43

8:18

8.

Mari Hoff

Byåsen IL

20:50

+3:46

8:20

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

21:41

+4:37

8:40

10.

Mona Høiås Sæther

Freidig

21:44

+4:40

8:41

11.

Ingunn Morset

Wing OK

22:52

+5:48

9:08

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

13:51

+0:00

5:32

2.

Jon Røstum

OL Gaula

14:28

+0:37

5:47

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

14:30

+0:39

5:48

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

14:37

+0:46

5:50

5.

Bjarne Lien

Byåsen IL

14:55

+1:04

5:58

6.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

14:56

+1:05

5:58

7.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

15:41

+1:50

6:16

8.

Håvard Lorange

Freidig

15:52

+2:01

6:20

9.

Rune Stræte

Wing OK

15:53

+2:02

6:21

10.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

16:13

+2:22

6:29

11.

Sturla Sæther

Freidig

16:21

+2:30

6:32

12.

Jan Hage

IL Leik

16:25

+2:34

6:34

13.

Morten Korsvold

Wing OK

16:35

+2:44

6:38

14.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

17:00

+3:09

6:48

15.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

17:19

+3:28

6:55

16.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:40

+3:49

7:04

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

17:45

+3:54

7:06

18.

Terje Midtbø

Wing OK

18:09

+4:18

7:15

19.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:16

+4:25

7:18

20.

Rune Viken

Byåsen IL

18:38

+4:47

7:27

21.

Geir Paulsen

OL Trollelg

19:06

+5:15

7:38

22.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

19:08

+5:17

7:39

23.

Geir Willumsen

Freidig

22:21

+8:30

8:56

24.

John Lerli

Melhus IL

23:44

+9:53

9:29

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

21:25

+0:00

8:34

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

15:49

+0:00

6:19

2.

Asgeir Edvardsen

Göteborg Majorna OK

16:59

+1:10

6:47

3.

Kjell Maroni

Byåsen IL

18:23

+2:34

7:21

4.

Lasse Natvig

Byåsen IL

19:05

+3:16

7:38

5.

Morten Skoglund

Byåsen IL

20:13

+4:24

8:05

6.

Helge Rustad

Freidig

23:01

+7:12

9:12

7.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

25:08

+9:19

10:03

8.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

29:33

+13:44

11:49

DSQ

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

21:01

109

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

22:47

+0:00

9:06

2.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

23:16

+0:29

9:18

3.

Leif Røhjell

Byåsen IL

25:01

+2:14

10:00

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

26:09

+3:22

10:27

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Bellingmo

OL Gaula

11:37

+0:00

7:44

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

13:45

+2:08

9:10

3.

Ella Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

17:23

+5:46

11:35

4.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

18:19

+6:42

12:12

5.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

18:24

+6:47

12:16

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

20:46

+9:09

13:50

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

10:55

+0:00

7:16

2.

Sven Nevin

Freidig

11:22

+0:27

7:34

3.

Ådne Sundet

IL Leik

11:52

+0:57

7:54

4.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

14:48

+3:53

9:52

5.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

16:35

+5:40

11:03

6.

Johannes Stordal

Byåsen IL

17:26

+6:31

11:37

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

26:35

+0:00

10:38

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

Freidig

24:52

+0:00

9:56

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

25:33

+0:41

10:13

3.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

25:46

+0:54

10:18

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

21:21

+0:00

8:32

2.

Magnus Landstad

Freidig

23:49

+2:28

9:31

3.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

24:29

+3:08

9:47

4.

Eigil Sørli

Malvik IL

26:41

+5:20

10:40

5.

Robert Strøm

Wing OK

28:05

+6:44

11:14

6.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

32:00

+10:39

12:48

7.

Jardar Sandstad

Selbu OK

34:39

+13:18

13:51

DSQ

Leif Engen

Nidarøst OK

29:31

102

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

27:44

+0:00

11:05

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

29:21

+1:37

11:44

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:39

16:26

Eira Forsbak Asplem

Freidig

34:08

22:45

Ingrid Rø

Freidig

27:39

18:26

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

17:18

11:32

Mathias Leroyer

Freidig

11:19

7:32

Ole Ulseth Sylte

Freidig

17:33

11:42

Erlend Grønli

Freidig

13:58

9:18

Markus Rekstad

Byåsen IL

17:24

11:36

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Grønning

Selbu OK

21:03

+0:00

8:25

2.

Anne Nevin

Freidig

25:49

+4:46

10:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 april 2018, 14:33:47

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

257

Antall startet:

257