Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tradisjonsbæreren 6. juni 2010

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Weltzien

Tyrving IL

1:06:38

+0:00

2.

Francois Gonon

IFK Göteborg

1:10:48

+4:10

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:14:23

+7:45

4.

Anders Nordberg

Halden SK

1:14:44

+8:06

5.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

1:15:02

+8:24

6.

Tuomas Mattila

Vehkalahden Veikot

1:17:23

+10:45

7.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

1:20:42

+14:04

8.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

1:21:56

+15:18

9.

Johan Ivarsson

Freidig SPK

1:23:46

+17:08

10.

Espen Fiskum

NTNUI

1:24:06

+17:28

11.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:24:10

+17:32

12.

Anders Einum

NTNUI

1:28:57

+22:19

13.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:30:05

+23:27

14.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:30:18

+23:40

15.

Bård Smestad

Wing OK

1:30:25

+23:47

16.

Mattis Myhre

Frol IL

1:35:01

+28:23

17.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

1:39:20

+32:42

18.

Stig Magnar Løvås

Freidig SPK

1:43:22

+36:44

19.

Pål Kittilsen

Freidig SPK

1:44:33

+37:55

20.

Håvard Berget

NTNUI

1:48:13

+41:35

21.

Einar Hjortås

NTNUI

2:17:41

+1:11:03

22.

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

2:44:24

+1:37:46

DNS

Arno Grønhovd

NTNUI

DNS

Erik Jonsson

NTNUI

DNS

Jostein Kvakland

Wing OK

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

DNS

Roar Skulbørstad

Trollelg OL

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Margrethe Hausken

Halden SK

1:00:11

+0:00

2.

Hanne Sandstad

Freidig SPK

1:03:00

+2:49

3.

Rasa Ptasekovite

Latvia

1:09:19

+9:08

4.

Tessa Hill

NTNUI

1:10:26

+10:15

5.

Helen Palmer

Wing OK

1:12:09

+11:58

6.

Anne Johanne Lind

NTNUI

1:16:11

+16:00

7.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:20:11

+20:00

8.

Mari Angell-Petersen

Freidig, SPK

1:23:17

+23:06

9.

Solveig Vassenden

Frol IL

1:24:29

+24:18

10.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

1:26:39

+26:28

11.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:28:45

+28:34

12.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

1:40:08

+39:57

13.

Anette Heggøy

NTNUI

1:41:16

+41:05

14.

Chloe Blanc

NTNUI

1:57:19

+57:08

DSQ

Emma Johansson

NTNUI

56:37

128 127 78 77 60 100

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

Freidig SPK

59:26

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Wing OK

1:03:33

+4:07

3.

Martin Rønning

Freidig SPK

1:08:43

+9:17

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

Trollelg OL

1:11:55

+0:00

2.

Marit Skoglund

Byåsen IL

1:14:10

+2:15

3.

Marianne Løvås

Nidarøst OK

1:24:41

+12:46

DNS

Astrid Vassenden

Wing OK

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:20:27

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lorange

Freidig SPK

55:05

+0:00

2.

Svein Terje Kolstad

Freidig SPK

1:01:45

+6:40

3.

Knut Landstad

Nydalens Skiklub

1:02:01

+6:56

4.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

1:02:51

+7:46

5.

Kjell Baardsgaard

Trollelg OL

1:05:42

+10:37

6.

Arild Clausen

Freidig SPK

1:05:50

+10:45

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig SPK

1:07:00

+11:55

8.

Geir Paulsen

Trollelg OL

1:07:26

+12:21

9.

Lionel Valin

RAFO

3:50:55

+2:55:50

DSQ

Trond Sletner

Byåsen IL

1:00:28

77 78 127 128 61

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig SPK

44:39

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig SPK

47:30

+2:51

3.

Christine Gjermo

Freidig SPK

48:56

+4:17

4.

Ellen Olsvik

Nydalens Skiklub

53:46

+9:07

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

58:34

+13:55

DNS

Naoko Kano

Japan

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

46:08

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

Gaula OL

49:46

+3:38

3.

Bernt Rognes

Freidig SPK

50:38

+4:30

4.

Helge Rustad

Freidig, SPK

54:50

+8:42

5.

Magne Lysberg

Freidig SPK

56:44

+10:36

DSQ

Halvor Kjørholt

NOTEAM

58:39

100

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:02:58

85

DNS

Kjell Maroni

Byåsen IL

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

41:15

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

41:39

+0:24

3.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

59:54

+18:39

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

49:34

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

49:58

+0:24

3.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

53:11

+3:37

4.

Magnus Landstad

Freidig SPK

54:44

+5:10

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

55:54

+6:20

6.

Gunnar Østerbø

Freidig SPK

59:35

+10:01

7.

Øistein Åsmul

Trollelg OL

1:00:11

+10:37

8.

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

1:02:51

+13:17

9.

Svein Hove

Byåsen IL

1:03:34

+14:00

10.

Jacob Hygen

Freidig SPK

1:06:08

+16:34

11.

Harald Lauglo

Trollelg OL

1:19:10

+29:36

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig SPK

1:05:06

114

DNS

Leif Røhjell

Byåsen IL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig SPK

48:12

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Freidig SPK

53:57

+5:45

3.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

1:09:50

+21:38

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Trollelg OL

50:17

+0:00

2.

Paul Forseth

Trollelg OL

51:10

+0:53

DNS

Gunnar Smistad

Trollelg OL

DNS

Henry Sundsetvik

Trollelg OL

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gerd Sæternes

Byåsen IL

1:15:49

129 61 60 100 175

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg OL

42:24

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

Trollelg OL

43:52

+1:28

3.

Terje Sørgård

Byåsen IL

45:10

+2:46

4.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

45:34

+3:10

5.

Kristian Øien

Trollelg, OL

46:25

+4:01

6.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

47:49

+5:25

7.

Bendik Standal

Byåsen IL

49:30

+7:06

8.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

50:28

+8:04

9.

Erik Olsvik Dengrud

Nydalens Skiklub

52:17

+9:53

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

53:53

+11:29

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig SPK

49:12

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig SPK

50:46

+1:34

3.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

53:17

+4:05

4.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

1:06:47

+17:35

5.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

1:07:47

+18:35

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Trollelg OL

40:24

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

41:32

+1:08

3.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

43:23

+2:59

4.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

44:23

+3:59

5.

Oskar Spets Storhov

Freidig SPK

46:18

+5:54

6.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

1:06:37

+26:13

7.

Mikkel Flått

Byåsen IL

1:10:38

+30:14

8.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

1:12:36

+32:12

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

43:28

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

45:48

+2:20

3.

Sigrid Merete Moen Pedersli

Trollelg OL

46:39

+3:11

4.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

50:02

+6:34

5.

Anna Solberg

Trollelg OL

56:51

+13:23

6.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

58:48

+15:20

7.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:17:22

+33:54

DNS

Rebecca Sætherhaug

Trollelg OL

Klasse: A-1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Byåsen IL

1:04:32

+0:00

DSQ

Øystein Jahren Samuelsen

NTNUI

46:46

91 112 90 83 70 62 78 127 128

Klasse: A-2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

57:55

+0:00

2.

Kjell Arne Henninen

Byåsen IL

1:12:33

+14:38

3.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:12:55

+15:00

DSQ

Sigrid Grande Klyve

NTNUI

53:29

70 83 67 87 73

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Niklas Grønås

Byåsen IL

53:35

Mathea Spets Storhov

Freidig SPK

34:49

Charlotte Sætherhaug

Trollelg OL

44:38

Lars Sandstad

Freidig SPK

23:16

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

23:02

Vegard Kittilsen

Freidig SPK

19:25

Jo Even Kolstad

Freidig SPK

23:25

Dina Marie Flott

Byåsen IL

49:42

Simen Spets Storhov

Freidig SPK

31:40

Solveig Sæternes

Byåsen IL

42:05

Håkon Sæternes

Byåsen IL

40:01

Ella Sandstad

Freidig, SPK

43:11

Martin Selmer

Freidig, SPK

32:51

Samuel Tyvold

Byåsen IL

40:05

Erlend Aune

Byåsen IL

44:53

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

49:51

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Grønås

Byåsen IL

43:19

+0:00

2.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:01:44

+18:25

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig SPK

30:21

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

30:37

+0:16

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:17

+0:56

4.

Helga Stenvik

Byåsen IL

39:43

+9:22

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Preben Antonsen

Byåsen IL

41:15

+0:00

2.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

46:40

+5:25

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Snildalsli

Krokstadøra IL

30:57

+0:00

Klasse: Bedrift Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Tonna

Solbakken Barnehager BIL

1:22:39

+0:00

2.

Trond Skogstad

NTNU

1:35:19

+12:40

3.

Ola Huseth

ErgoGroup

1:50:21

+27:42

DSQ

Johan Jlungstedt

Solbakken Barnehager BIL

1:03:13

70 62 77 78 127 128 61 60 100 175

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sonja Forseth

Trollelg, OL

35:07

+0:00

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Solberg

Trollelg OL

1:01:51

+0:00

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Knøbel Halvorsen

Byåsen IL

30:34

+0:00

131

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:00:17

+0:00

2.

Talke Evjen

Byåsen IL

1:00:36

+0:19

3.

John Kasper Sverja

Nord-østerdal Ok

1:06:49

+6:32

4.

Kajsa Sverja

Nord-østerdal Ok

1:06:51

+6:34

5.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

1:17:34

+17:17


Sist oppdatert:

6 juni 2010, 21:29:56

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

172

Antall startet:

160