Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcup 2 12. april 2018

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirill Bachmann Mehammer

Sintef energi

11:30

+0:00

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

17:57

+0:00

2.

Henrik Enoksen

Freidig

20:07

+2:10

3.

Kristian Solheim

Sintef energi

21:16

+3:19

4.

Torbjørn Andersen Ve

Sintef energi

21:57

+4:00

5.

Almut Lütge

23:43

+5:46

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eira Forsbak Asplem

Freidig

26:02

Ingrid Rø

Freidig

22:59

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

8:53

+0:00

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

9:12

+0:19

3.

Nora Halvorsen

Freidig

11:45

+2:52

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

12:14

+3:21

5.

Milde Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:41

+4:48

6.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

13:45

+4:52

7.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

13:46

+4:53

8.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

17:48

+8:55

9.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

25:02

+16:09

DNS

Ella Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:12

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

18:04

+0:52

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

19:19

+2:07

4.

Selma Nevin

Freidig

21:18

+4:06

5.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

21:55

+4:43

6.

Ella Sandstad

Freidig

35:49

+18:37

DSQ

Tora Kittilsen

Freidig

21:13

152

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

16:32

+0:00

2.

Anna Christensen

Freidig

19:25

+2:53

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

20:04

+3:32

4.

Mabel Amundsen

Freidig

21:08

+4:36

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

21:22

+4:50

6.

Maren Viken

Byåsen IL

22:50

+6:18

DNS

Silje Marie Nissen

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

14:59

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

15:58

+0:59

3.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

16:34

+1:35

4.

Line Sølberg

IL Leik

16:41

+1:42

5.

Anna Renolen

Wing OK

21:18

+6:19

6.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

22:49

+7:50

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

23:37

+8:38

DNS

Johanne Øderud Vatne

NTNUI

DNS

Ragnhild Eide

Byåsen IL

DNS

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

15:38

+0:00

2.

Katerina Chroma

NTNUI

16:08

+0:30

3.

Johanne de Presno

NTNUI

16:09

+0:31

4.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

16:35

+0:57

5.

Helen Palmer

Byåsen IL

16:56

+1:18

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

17:43

+2:05

7.

Ingunn S. Østhagen

Byåsen IL

18:06

+2:28

8.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

19:10

+3:32

9.

Marit Schmid

OL Trollelg

19:17

+3:39

10.

Kristin Jæger

Wing OK

22:49

+7:11

11.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

23:27

+7:49

12.

Julie Wilberg

NTNUI

24:30

+8:52

DSQ

Hanne Sandstad

Freidig

15:26

152

DNS

Martine Åstebøl

NTNUI

DNS

Lene Therese Myrland

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:41

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

17:43

+0:02

3.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

18:13

+0:32

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

18:19

+0:38

5.

Anne Nevin

Freidig

19:33

+1:52

6.

Tone Almås

IL Leik

20:02

+2:21

7.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

20:48

+3:07

8.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

25:37

+7:56

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

17:16

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

17:18

+0:02

3.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

20:22

+3:06

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

20:46

+3:30

5.

Mari Hoff

Byåsen IL

21:00

+3:44

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:20

+4:04

7.

Hilde Forbord

Malvik IL

21:23

+4:07

8.

Mai Iren Almås

IL Leik

24:38

+7:22

DNS

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

22:51

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

28:02

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

OL Trollelg

34:59

+0:00

2.

Anne-Lise Brenne

OL Trollelg

35:49

+0:50

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

39:14

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Leroyer

Freidig

14:24

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Sundet

IL Leik

10:17

+0:00

2.

Sven Nevin

Freidig

15:57

+5:40

3.

Johannes Stordal

Byåsen IL

16:39

+6:22

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

20:52

+10:35

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

16:57

+0:00

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

18:05

+1:08

3.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

18:10

+1:13

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

18:10

+1:13

5.

Emil Grønli

Freidig

18:36

+1:39

6.

Magne Guttvik

Wing OK

19:04

+2:07

7.

Sverre Hellevik

Freidig

20:08

+3:11

8.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

20:32

+3:35

9.

Ådne Stordal

Byåsen IL

22:15

+5:18

10.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

22:26

+5:29

11.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

24:38

+7:41

12.

Borgar Stavrum

Wing OK

26:09

+9:12

DNS

Vegard Lereim Storli

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

13:43

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

15:45

+2:02

3.

Vemund Mølnvik

Freidig

16:57

+3:14

4.

Jostein Rø

Freidig

17:24

+3:41

5.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

17:44

+4:01

5.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

17:44

+4:01

7.

August Maske

Freidig

17:59

+4:16

8.

Nikolai Renolen

Wing OK

18:01

+4:18

9.

Brage Asplem

Freidig

18:03

+4:20

10.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:39

+4:56

11.

Erlend Aune

Byåsen IL

18:51

+5:08

12.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

19:28

+5:45

13.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

22:23

+8:40

14.

Edvin Skauby Grønning

Selbu OK

40:42

+26:59

DSQ

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

18:43

34 35 32 152

DNS

Jens Husby Aftret

Malvik IL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

13:12

+0:00

2.

Oscar Lyngen

Freidig

13:20

+0:08

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

13:38

+0:26

4.

Jonas Grønli

Freidig

14:01

+0:49

5.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

14:12

+1:00

6.

Lars Sandstad

Freidig

14:17

+1:05

7.

Håkon Holstad

Freidig

14:28

+1:16

8.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

15:02

+1:50

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:21

+2:09

10.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:31

+2:19

11.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

18:10

+4:58

12.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

18:22

+5:10

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

12:27

+0:00

2.

Mattis Holt

Freidig

12:38

+0:11

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

12:43

+0:16

4.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

12:59

+0:32

5.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

13:07

+0:40

6.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

13:16

+0:49

7.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

13:28

+1:01

8.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

13:37

+1:10

9.

Jan Schmid

OL Trollelg

13:43

+1:16

10.

Lars Owren

Freidig

13:51

+1:24

11.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

14:15

+1:48

12.

Ola Keiserås

IL Leik

14:45

+2:18

13.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

15:04

+2:37

14.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

15:05

+2:38

15.

Mathias Bjugan

Wing OK

15:14

+2:47

16.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

16:33

+4:06

17.

Hampus Larsson

NTNUI

17:32

+5:05

18.

Jan Kondula

NTNUI

17:41

+5:14

19.

Erik Frøseth

Verdal OK

17:53

+5:26

20.

Paul Bruand

NTNUI

18:49

+6:22

21.

Fredrik Andreassen

NTNUI

20:51

+8:24

22.

Jacob Andersen

NTNUI

21:20

+8:53

DSQ

Philip Føyen

NTNUI

22:34

152

DNS

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

13:16

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

13:46

+0:30

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

15:24

+2:08

4.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

15:30

+2:14

5.

Eivind Lona

Wing OK

16:45

+3:29

6.

Jon Holstad

Freidig

17:14

+3:58

7.

Øystein Husby

Malvik IL

17:55

+4:39

8.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

18:06

+4:50

9.

Anthony Leroyer

Freidig

18:10

+4:54

10.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

18:48

+5:32

11.

Harald Grønning

Selbu OK

20:45

+7:29

DNS

Arne Guttvik

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

15:01

+0:00

2.

Bjarne Lien

Byåsen IL

15:04

+0:03

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

15:50

+0:49

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

15:52

+0:51

5.

Jon Røstum

OL Gaula

15:56

+0:55

6.

Arild H Clausen

Freidig

16:17

+1:16

7.

Jan Hage

IL Leik

16:28

+1:27

8.

Håvard Lorange

Freidig

16:43

+1:42

9.

Atle Pedersen

Melhus IL

16:45

+1:44

10.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

16:54

+1:53

11.

Bernt Rognes

Freidig

17:42

+2:41

12.

Terje Midtbø

Wing OK

17:46

+2:45

13.

Morten Korsvold

Wing OK

18:02

+3:01

14.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

18:10

+3:09

15.

Agnar Renolen

Wing OK

18:21

+3:20

16.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

19:12

+4:11

17.

Dag Erik Helland

Wing OK

19:16

+4:15

18.

Geir Willumsen

Freidig

22:00

+6:59

19.

John Lerli

Melhus IL

22:41

+7:40

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

16:43

32

DSQ

Tormod Langaas

Nidarøst OK

33:28

35

DSQ

John Henry Hammer

Børsa IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

17:45

+0:00

2.

Morten Skoglund

Byåsen IL

21:06

+3:21

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:11

+4:26

4.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

23:36

+5:51

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

27:41

+9:56

DSQ

Kjell Maroni

Byåsen IL

19:35

152

DNS

Jostein Alvestad

Wing OK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

21:21

+0:00

2.

Steinar Aasvang

Wing OK

22:39

+1:18

3.

Rune M Holt

Freidig

25:03

+3:42

DSQ

Lars Skrøvseth

Wing OK

23:55

32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

24:54

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

26:58

+2:04

3.

Bjørn Ludvig Brenne

OL Trollelg

27:49

+2:55

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

28:38

+3:44

5.

Leif Røhjell

Byåsen IL

38:33

+13:39

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

23:12

34 35 32 152

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

23:13

+0:00

2.

Eigil Sørli

Malvik IL

23:24

+0:11

3.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

23:40

+0:27

4.

Magnus Landstad

Freidig

25:23

+2:10

5.

Robert Strøm

Wing OK

29:26

+6:13

DNS

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

41:45

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 april 2018, 11:13:57

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

208

Antall startet:

193