Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #2 - Midtsandtangen 16. april 2018

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

23:14

Solan Resell

Malvik IL

18:11

Hedda Bakkevold

Malvik IL

17:57

Mikkel Sæther Kaald

Malvik IL

18:43

Jens Anton Andresen

Malvik IL

20:36

Håkon Trelstad Bakkevold

Malvik IL

24:57

Tim Aursand

Malvik IL

25:13

Sondre Trelstad Bakkevold

Malvik IL

25:10

Laurits Angen

Malvik IL

25:43

Johan Oftedal

Malvik IL

27:18

Rasmus Resell

Malvik IL

23:22

Ole Einar Andresen

Malvik IL

27:09

Maja Dahl Eklo

Malvik IL

22:48

116

Klasse: N-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Finholth

Malvik IL

15:07

+0:00

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Ye Lunde

Malvik IL

25:37

+0:00

Klasse: B-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Damås

Malvik IL

18:31

+0:00

2.

Tor Lunde

Malvik IL

18:32

+0:01

3.

Eigil Sørli

Malvik IL

20:00

+1:29

4.

Jens Husby Aftret

Malvik IL

20:57

+2:26

Innsendt korrigert klasse

5.

Thea Walseth

Malvik IL

23:20

+4:49

6.

Kathryn Hjelsvold

Malvik IL

26:38

+8:07

7.

Andrine Lorvik

Malvik IL

26:52

+8:21

8.

Tone Østgaard

Malvik IL

28:13

+9:42

8.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

28:13

+9:42

10.

Kåre Eggereide

Malvik IL

29:30

+10:59

11.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

36:04

+17:33

12.

Einar Ingeberg Garshol

Malvik IL

36:23

+17:52

13.

Frida Skumsvoll

Malvik IL

38:31

+20:00

14.

Eirik Garshol

Malvik IL

41:51

+23:20

DSQ

Tina Williams

Malvik IL

32:33

116

Klasse: A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

20:14

+0:00

2.

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

24:04

+3:50

3.

Nicholas Morgan

Malvik IL

25:37

+5:23

4.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

29:16

+9:02

5.

Sunniva Morgan

Malvik IL

29:31

+9:17

6.

Kyrre Auran

Malvik IL

29:32

+9:18

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

29:39

+9:25

8.

Øystein Husby

Malvik IL

30:22

+10:08

9.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

31:34

+11:20

10.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

34:42

+14:28

11.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

36:05

+15:51

12.

Hilde Forbord

Malvik IL

38:02

+17:48

13.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

40:31

+20:17

140

DSQ

Trygve Reitan

Malvik IL

26:52

111

Arrangør

Marius Walseth

Malvik IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 april 2018, 19:34:36

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45