Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell 15. juli 2018

Klasse: Herrer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

35:23

+0:00

5:53

2.

Marcus Millegård

Sävedalens AIK

35:49

+0:26

5:58

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

36:26

+1:03

6:04

4.

Isak Bergset

Frol IL

36:36

+1:13

6:06

5.

Simen Aamodt

NTNUI

37:25

+2:02

6:14

6.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

39:51

+4:28

6:38

7.

Mattis Holt

Freidig

41:47

+6:24

6:57

8.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

42:39

+7:16

7:06

9.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

43:20

+7:57

7:13

10.

Anders Haugskott

OL Trollelg

44:09

+8:46

7:21

11.

Tobias Alstad

Frol IL

44:51

+9:28

7:28

12.

Bjørnar Valstad

Nittedal OL

44:55

+9:32

7:29

13.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

45:46

+10:23

7:37

14.

Jo Even Kolstad

Freidig

47:58

+12:35

7:59

15.

Kristen Mikkelsplass

Bromma IL

48:05

+12:42

8:00

16.

Gaute Kvittum Nytrøen

Tynset IF

48:43

+13:20

8:07

17.

Lars Owren

Freidig

48:45

+13:22

8:07

18.

Frode Haugskott

OL Trollelg

50:59

+15:36

8:29

19.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Bromma IL

51:15

+15:52

8:32

20.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

52:39

+17:16

8:46

21.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

53:11

+17:48

8:51

22.

Mikkel Holt

Freidig

53:27

+18:04

8:54

23.

Stein H. Hagen

Fossum IF

53:35

+18:12

8:55

24.

Ingar Hals

Sogndal IL

53:44

+18:21

8:57

25.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

53:51

+18:28

8:58

26.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

55:22

+19:59

9:13

27.

Anders Bergset

IL Veten

55:55

+20:32

9:19

28.

Jan Petter Lande

Rocky Mountain Orienteering Club

58:04

+22:41

9:40

29.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

59:25

+24:02

9:54

30.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

59:56

+24:33

9:59

31.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:02:31

+27:08

10:25

32.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

1:03:44

+28:21

10:37

33.

Per Arne Troset

Wing OK

1:04:44

+29:21

10:47

34.

Jonas Vindal

Wing OK

1:05:33

+30:10

10:55

35.

Svein Unsgård

Leik

1:12:03

+36:40

12:00

36.

Nils Ola Kvam

Freidig

1:15:23

+40:00

12:33

37.

Elias Bergset

IL Veten

1:17:05

+41:42

12:50

38.

Per Erik Kvam

Freidig

1:17:32

+42:09

12:55

DSQ

Mathias Bjugan

Wing OK

36:32

138 135 140 142 62 61 130 125 128 129 127 124

DSQ

Christer Ericson

Åmåls OK

1:16:52

121

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

1:38:59

62

DSQ

Atle Pedersen

Melhus IL

Klasse: Damer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

48:37

+0:00

8:06

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

49:25

+0:48

8:14

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

53:14

+4:37

8:52

4.

Jennie Andersson

Göteborg Majorna OK

53:50

+5:13

8:58

5.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

54:15

+5:38

9:02

6.

Vera Melkild

Freidig

54:25

+5:48

9:04

7.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

55:18

+6:41

9:13

8.

Hanne Staff

Nittedal OL

55:35

+6:58

9:15

9.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

55:43

+7:06

9:17

10.

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:02:02

+13:25

10:20

11.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

1:02:22

+13:45

10:23

12.

Sara Profors

Frol IL

1:02:32

+13:55

10:25

13.

Kårhild Husby Nordstad

NTNUI

1:02:44

+14:07

10:27

14.

Tone Almås

IL Leik

1:04:18

+15:41

10:43

15.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø

1:12:21

+23:44

12:03

16.

Maria Ericson

Åmåls OK

1:19:45

+31:08

13:17

Klasse: Herrer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Alstad

Frol IL

38:02

+0:00

8:50

2.

Einar Lund

Verdal OK

38:28

+0:26

8:56

3.

Siggen Ytrehus

Bø OL

41:24

+3:22

9:37

4.

Stig Bratsberg

Molde og Omegn IF

43:57

+5:55

10:13

5.

Harald Oftedal

Freidig

45:18

+7:16

10:32

6.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

45:32

+7:30

10:35

7.

Anders Westlund

Kils OK

46:09

+8:07

10:43

8.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

46:52

+8:50

10:53

9.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

49:08

+11:06

11:25

10.

Nils-Erik Hirsch

IL Tyrving

52:27

+14:25

12:11

11.

Jon Vindal

Wing OK

53:28

+15:26

12:26

12.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

53:45

+15:43

12:30

13.

Mart Broeren

Argus

53:53

+15:51

12:31

13.

Øystein Melby

Vang OL

53:53

+15:51

12:31

15.

Gunnar Østerbø

Freidig

55:49

+17:47

12:58

16.

Sondre Oldervoll

Byåsen IL

56:44

+18:42

13:11

17.

Asbjørn Heggem

Halsa IL

57:32

+19:30

13:22

18.

Svein Grotli Skogen

Freidig

58:45

+20:43

13:39

19.

Tom Rådahl

IL Tyrving

59:20

+21:18

13:47

20.

Ingemar Persson

1:00:59

+22:57

14:10

21.

Rune M Holt

Freidig

1:02:59

+24:57

14:38

22.

Per Aasen

Tormod Skilag

1:03:38

+25:36

14:47

23.

Harald Omland

Skien OK

1:05:35

+27:33

15:15

DSQ

Trond Sletner

Freidig

43:57

120

DSQ

Fredrik Westlund

Kils OK

45:49

138 135 140 137 130 127

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

53:01

130 127

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:14:24

137

Klasse: Damer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

IL Tyrving

41:07

+0:00

9:33

2.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

42:26

+1:19

9:52

3.

Eva Tesarova

Wing OK

42:38

+1:31

9:54

4.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

47:41

+6:34

11:05

5.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

47:49

+6:42

11:07

6.

Marit Mikkelsplass

Bromma IL

49:43

+8:36

11:33

7.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

51:21

+10:14

11:56

8.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

52:13

+11:06

12:08

9.

Eli M Forseth

Trollelg OK

56:41

+15:34

13:10

10.

Trine M J Raaen

Lierbygda

58:24

+17:17

13:34

11.

May Toril Moen

OL Trollelg

1:00:58

+19:51

14:10

12.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:04

+19:57

14:12

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:02:33

+21:26

14:32

14.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:56

+21:49

14:38

15.

Maren Viken

Byåsen IL

1:03:50

+22:43

14:50

16.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:04:58

+23:51

15:06

17.

Rebecka Westlund

Kils OK

1:07:54

+26:47

15:47

18.

May Jorunn Rognlien

Modum OL

1:10:20

+29:13

16:21

19.

Torid Kvaal

Freidig

1:10:35

+29:28

16:24

20.

Gunnhild Oftedal

Freidig

1:11:43

+30:36

16:40

21.

Lena Persson

1:13:16

+32:09

17:02

22.

Lise Havik

Asker Skiklubb

1:26:58

+45:51

20:13

DSQ

Sigrid Melkild

Freidig

45:47

143 138 135 140 137 130 127 124

Klasse: Herrer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Idar Lillekroken

Folldal IF

24:34

+0:00

9:49

2.

Magnus Alstad

Frol IL

29:13

+4:39

11:41

3.

Olav M Indgaard

Frol IL

29:55

+5:21

11:58

4.

Erik Haugen

Ringsaker OK

31:45

+7:11

12:42

5.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

32:15

+7:41

12:54

6.

Frank Finstad

Raumar Orientering

34:14

+9:40

13:41

7.

Håkon Røed

Oppsal Orientering

34:15

+9:41

13:42

8.

Nils Erlend Heggem

Halsa IL

36:30

+11:56

14:36

9.

Egil Sletner

Tormod Skilag

38:05

+13:31

15:14

10.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

38:24

+13:50

15:21

11.

Per Øivind Husby

Varegg Fleridrett

38:29

+13:55

15:23

12.

Edvard Storler

Melhus IL

57:45

+33:11

23:06

13.

Arne Svalund

Øyer-Tretten IF

57:52

+33:18

23:08

14.

Oskar Storler

Melhus IL

58:41

+34:07

23:28

DSQ

Hans Ivar Kolstad

Klubbløs

1:41:54

124

Klasse: Damer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

25:50

+0:00

10:20

2.

Fanny Staff Valstad

Nittedal OL

31:06

+5:16

12:26

3.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

33:39

+7:49

13:27

4.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

33:46

+7:56

13:30

5.

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

34:15

+8:25

13:42

6.

Linea Kalleson Røed

Oppsal Orientering

34:17

+8:27

13:42

7.

Inger Finstad

Raumar Orientering

35:54

+10:04

14:21

8.

Magnhild Forseth

Frol IL

36:00

+10:10

14:24

9.

Tina Westlund

Kils OK

42:09

+16:19

16:51

10.

Hanne Kongsvik

Wing OK

43:55

+18:05

17:34

11.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

44:15

+18:25

17:42

12.

Anne-Lise Sletner

Tormod Skilag

45:20

+19:30

18:08

13.

Grete Urset

Vingelen IL

48:40

+22:50

19:28

14.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

50:44

+24:54

20:17

15.

Klara Storler

Melhus IL

51:02

+25:12

20:24

16.

Anne-Grete Olsen

Freidig

51:14

+25:24

20:29

17.

Marlene Skramdal

Hedrum OL

52:32

+26:42

21:00

18.

Kristin Johansson

Hedrum OL

52:54

+27:04

21:09

19.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

1:15:31

+49:41

30:12

Klasse: Herrer - nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ludvig Skramdal

Hedrum OL

23:23

14:36

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

22:38

14:08

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

18:14

11:23

126

Jonas Alstad

Frol IL

22:53

14:18

Lavrans Hirsch

IL Tyrving

27:38

17:16

Åsmund Hirsch

26:08

16:20

Klasse: Damer - nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

22:24

14:00

Kaja Staff Valstad

Nittedal OL

37:46

23:36

May-Britt Skramdal

Hedrum OL

35:40

22:17

Eline Steinhovden

Klubbløs

19:10

11:58

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

31:35

19:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juli 2018, 20:01:20

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

153

Antall startet:

153