Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM-junior stafett / Ungdomsstafett 5. juni 2010

Klasse: D13-16

1.

Byåsen IL 1

 

1:27:33

 

1

Karoline Wollan Benum

31:34

1.

31:34

1.

2

Ingrid Liabakk Eriksen

29:58

3.

1:01:32

1.

3

Ingvild Ytterhus Utengen

26:01

1.

1:27:33

1.

2.

Trollelg OL 1

 

1:41:02

 

1

Sigrid Merete Moen Pedersli

35:49

2.

35:49

2.

2

Anna Solberg

29:27

1.

1:05:16

2.

3

Rebecca Aasegg Sætherhaug

35:46

2.

1:41:02

2.

3.

Wing OK 1

 

2:00:15

 

1

Kristine Klock Fleten

36:06

3.

36:06

3.

2

Ingrid Therese Helland Eriksen

31:20

4.

1:07:26

3.

3

Andrea Vindal

52:49

4.

2:00:15

3.

4.

Byåsen IL 2

 

2:00:24

 

1

Sunniva Storrønning

40:53

4.

40:53

4.

2

Ane Svegård Bye

29:57

2.

1:10:50

4.

3

Mette Evjen Røset

49:34

3.

2:00:24

4.

Klasse: D17-20

1.

Nidarøst OK 1

 

1:51:44

 

1

Marianne Løvås

35:12

3.

35:12

3.

2

Magnhild Seim Grøvlen

42:49

1.

1:18:01

2.

3

Line H. Stenersen

33:43

2.

1:51:44

1.

2.

Wing OK 1

 

1:52:20

 

1

Astrid Vassenden

35:09

2.

35:09

2.

2

Hege Døllner

49:45

3.

1:24:54

3.

3

Mali Gederaas Kanstad

27:26

1.

1:52:20

2.

3.

Freidig SPK 1

 

2:12:55

 

1

Jorunn Kvakland

28:22

1.

28:22

1.

2

Cathrine Johnsen

42:49

1.

1:11:11

1.

3

Guro Fløgstad

1:01:44

3.

2:12:55

3.

Klasse: H13-16

1.

Byåsen IL 2

 

1:27:36

 

1

Brage Jørum

31:54

4.

31:54

4.

2

Jørgen Natvig Løvseth

27:59

1.

59:53

1.

3

Sigurd Stenvik

27:43

3.

1:27:36

1.

2.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:27:38

 

1

Eivind Haugen Furunes

29:16

1.

29:16

1.

2

Endre Aaen

33:13

3.

1:02:29

2.

3

Henrik Nielsen Solberg

25:09

2.

1:27:38

2.

3.

Byåsen IL 1

 

1:27:41

 

1

Øyvind Wiggen

29:38

3.

29:38

3.

2

Åsmund Stenvik

32:55

2.

1:02:33

3.

3

Terje Sørgård

25:08

1.

1:27:41

3.

4.

Trollelg OL 1

 

1:40:55

 

1

Olav Andreas Remmen

29:37

2.

29:37

2.

2

Ida Øien

35:40

4.

1:05:17

4.

3

Brynjar Forseth

35:38

4.

1:40:55

4.

5.

Byåsen IL 3

 

2:17:20

 

1

Petter Almås

51:01

5.

51:01

5.

2

Mikkel Flått

38:59

5.

1:30:00

5.

3

Vemund Sjøvold Sundal

47:20

5.

2:17:20

5.

Omstart

Klasse: H17-20

1.

Freidig SPK 1

 

1:30:58

 

1

Lars Owren

31:37

2.

31:37

2.

2

Martin Rønning

29:06

2.

1:00:43

1.

3

Simen Olafsen

30:15

2.

1:30:58

1.

2.

Wing OK 1

 

1:33:42

 

1

Mathias Bjugan

30:30

1.

30:30

1.

2

Ola Morset

34:37

3.

1:05:07

2.

3

Sindre Johannesen

28:35

1.

1:33:42

2.

3.

Trollelg OL 1

 

1:47:47

 

1

Kristian Magnus Øien

44:46

4.

44:46

4.

2

Trond Einar Moen Pedersli

28:57

1.

1:13:43

3.

3

Ove Baardsgaard

34:04

3.

1:47:47

3.

4.

Wing OK 2

 

2:08:55

 

1

Mads N Fornes

32:50

3.

32:50

3.

2

Erlend Skrøvseth

45:26

5.

1:18:16

4.

3

Martin Morset

50:39

5.

2:08:55

4.

5.

Trollelg OL 2

 

2:20:50

 

1

Tormod Stenersen

51:55

6.

51:55

6.

2

Eli Marita Forseth

44:53

4.

1:36:48

6.

3

Kristian Pedersen

44:02

4.

2:20:50

5.

Omstart

6.

Freidig SPK 2

 

2:38:22

 

1

Håkon Selmer

45:40

5.

45:40

5.

2

Magnus Overvik Gilde

46:20

6.

1:32:00

5.

3

Terje Magnus Sørensen

1:06:22

6.

2:38:22

6.

Omstart


Sist oppdatert:

7 juni 2010, 20:06:28

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54