Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcup 3 19. april 2018

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Holmqvist

Byåsen IL

15:38

Eira Forsbak Asplem

Freidig

28:11

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:30

Ingrid Rø

Freidig

22:44

Mia Rossvold Otterlei

Byåsen IL

20:58

Lone Sæther

Byåsen IL

20:55

DSQ

Eva Amundsen

Freidig

27:37

100

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

8:25

+0:00

2.

Nora Halvorsen

Freidig

10:21

+1:56

3.

Anna Bellingmo

OL Gaula

11:30

+3:05

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

12:05

+3:40

5.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

15:40

+7:15

DSQ

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

7:30

93 78

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

20:52

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

20:57

+0:05

3.

Una Kittilsen

Freidig

21:15

+0:23

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

21:53

+1:01

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

22:08

+1:16

6.

Marita Aske

Freidig

23:44

+2:52

7.

Maria Strømdal Wik

Freidig

24:20

+3:28

8.

Selma Nevin

Freidig

24:51

+3:59

9.

Tora Kittilsen

Freidig

24:59

+4:07

10.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

25:06

+4:14

11.

Ella Sandstad

Freidig

26:25

+5:33

12.

Åsa Molmeslet Bull

Byåsen IL

36:22

+15:30

13.

Mari Dybdahl

Byåsen IL

36:29

+15:37

DSQ

Ragne Hægstad

Byåsen IL

41:50

175

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

16:32

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

18:20

+1:48

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:18

+2:46

4.

Vilde Lereim Storli

Freidig

20:37

+4:05

5.

Anna Christensen

Freidig

21:51

+5:19

6.

Tale Tannvik Skei

Freidig

22:06

+5:34

7.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

22:25

+5:53

8.

Silje Marie Nissen

Freidig

23:31

+6:59

9.

Stine Aune

Nidarøst OK

24:03

+7:31

10.

Maren Viken

Byåsen IL

30:20

+13:48

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:53

+0:00

2.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

18:08

+1:15

3.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

18:29

+1:36

4.

Vera Melkild

Freidig

18:37

+1:44

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

18:53

+2:00

6.

Line Sølberg

IL Leik

19:42

+2:49

7.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

21:52

+4:59

8.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

22:34

+5:41

9.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

24:42

+7:49

10.

Idunn Haavengen

NTNUI

27:05

+10:12

11.

Anna Renolen

Wing OK

27:31

+10:38

12.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

30:51

+13:58

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

16:05

+0:00

2.

Ingrid Lundanes

NTNUI

16:18

+0:13

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

16:22

+0:17

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

16:57

+0:52

5.

Eva Huber Svensson

IFK Mora OK

17:16

+1:11

6.

Emma Arnesen

Byåsen IL

17:27

+1:22

7.

Vilde Malmei

NTNUI

18:10

+2:05

8.

Oda Wennemo

Byåsen IL

18:53

+2:48

9.

Eva Tesarova

Wing OK

19:26

+3:21

10.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

19:30

+3:25

11.

Johanne de Presno

NTNUI

19:38

+3:33

12.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

20:01

+3:56

13.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

20:07

+4:02

14.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

20:18

+4:13

15.

Helene Omdal

NTNUI

20:55

+4:50

16.

Jenny Persson

Byåsen IL

21:22

+5:17

17.

Marit Nersten

NTNUI

22:08

+6:03

18.

Marit Schmid

OL Trollelg

22:19

+6:14

19.

Gry Granstedt

NTNUI

22:26

+6:21

19.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

22:26

+6:21

21.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

23:42

+7:37

22.

Synne Fossøy

NTNUI

23:49

+7:44

23.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

24:28

+8:23

24.

Nanna Norderud

NTNUI

25:15

+9:10

25.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

28:57

+12:52

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

18:15

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

18:38

+0:23

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

19:54

+1:39

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:15

+3:00

5.

Kari Ulseth

Freidig

22:08

+3:53

6.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

23:11

+4:56

7.

Mette Resell Nolte

Freidig

23:17

+5:02

8.

Tina Strømdal Wik

Freidig

23:59

+5:44

DSQ

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

29:57

175

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

20:28

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

20:36

+0:08

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

23:00

+2:32

4.

Sigrid Melkild

Freidig

23:37

+3:09

5.

Turid Arnesen

Byåsen IL

24:26

+3:58

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

24:29

+4:01

7.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

24:35

+4:07

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

26:14

+5:46

9.

Mari Hoff

Byåsen IL

26:23

+5:55

10.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

31:28

+11:00

11.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

33:26

+12:58

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

27:40

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

37:23

+9:43

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

31:20

+0:00

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

33:40

75 76 70 74 81

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Brenne

OL Trollelg

37:23

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

28:51

+0:00

DSQ

Randi Helland

Wing OK

36:24

70 74 81 79 80 82 100 175

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

12:26

Mathias Leroyer

Freidig

10:14

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

15:53

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

21:40

Ole Ulseth Sylte

Freidig

12:36

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

21:35

Jens Anton Andresen

Malvik IL

21:39

Torvin Berg-Hansen

Byåsen IL

21:03

Erlend Grønli

Freidig

10:47

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Berg-Hansen

Byåsen IL

8:06

+0:00

2.

Oliver Furuhaug

Byåsen IL

10:11

+2:05

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

10:41

+2:35

4.

Johannes Lerli

Melhus IL

10:45

+2:39

5.

Ådne Sundet

IL Leik

12:17

+4:11

6.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

12:26

+4:20

7.

Johannes Stordal

Byåsen IL

13:14

+5:08

8.

Sven Nevin

Freidig

13:32

+5:26

9.

Sofus H Lind

Wing OK

14:22

+6:16

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:22

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

19:03

+1:41

3.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

20:08

+2:46

4.

Emil Grønli

Freidig

21:00

+3:38

5.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

21:49

+4:27

6.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

21:51

+4:29

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

23:56

+6:34

8.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

24:05

+6:43

9.

Sverre Hellevik

Freidig

24:21

+6:59

10.

Tristan Halvorsen

Freidig

24:43

+7:21

11.

Herman Bruchmuller Sundt

Byåsen IL

25:23

+8:01

12.

Aksel Viken

Byåsen IL

25:48

+8:26

13.

Magne Guttvik

Wing OK

28:21

+10:59

14.

Ådne Stordal

Byåsen IL

30:01

+12:39

15.

Borgar Stavrum

Wing OK

32:47

+15:25

16.

Jone Ingebrigt Sirum Samland

Selbu OK

33:53

+16:31

17.

Anders Tørum

Selbu OK

36:30

+19:08

DSQ

Jørgen Aune

Byåsen IL

26:22

80

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

15:30

+0:00

2.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

17:15

+1:45

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

17:46

+2:16

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

18:04

+2:34

5.

Jostein Rø

Freidig

18:42

+3:12

6.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

19:25

+3:55

7.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

20:37

+5:07

8.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

20:53

+5:23

9.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

21:05

+5:35

10.

Nikolai Renolen

Wing OK

21:46

+6:16

11.

Erlend Aune

Byåsen IL

22:16

+6:46

12.

Andreas Aagesen

Melhus IL

26:30

+11:00

13.

Espen Karlsen

Melhus IL

27:48

+12:18

14.

Iver Olaussen

Malvik IL

27:54

+12:24

15.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

31:04

+15:34

16.

Oskar Storler

Melhus IL

31:28

+15:58

17.

Håkon Wærner Øfsti

Melhus IL

54:19

+38:49

DSQ

August Maske

Freidig

12:11

75 76 81 81 78 79 80 82 100

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

23:35

80

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Freidig

14:14

+0:00

2.

Tobias Kristensen

NTNUI

14:43

+0:29

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

14:48

+0:34

4.

Jonas Grønli

Freidig

15:00

+0:46

5.

Lars Sandstad

Freidig

15:04

+0:50

6.

Anders Haugskott

OL Trollelg

15:13

+0:59

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:22

+1:08

8.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

15:47

+1:33

9.

Jo Even Kolstad

Freidig

16:03

+1:49

10.

Håkon Holstad

Freidig

16:04

+1:50

11.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

17:25

+3:11

12.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

17:36

+3:22

13.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

17:37

+3:23

14.

Aleksander Skoglund

Freidig

18:12

+3:58

15.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

20:46

+6:32

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

12:51

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Freidig

13:24

+0:33

3.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

13:40

+0:49

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

13:56

+1:05

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:32

+1:41

6.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

14:33

+1:42

7.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

14:45

+1:54

8.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

15:05

+2:14

9.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:12

+2:21

10.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

15:14

+2:23

11.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:15

+2:24

12.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

16:06

+3:15

13.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

16:07

+3:16

14.

Henrik Upsal

NTNUI

16:17

+3:26

15.

Jørgen Nyland Graabak

Byåsen IL

16:19

+3:28

16.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

16:24

+3:33

17.

Ola Keiserås

IL Leik

16:28

+3:37

18.

Børge Leiren

Byåsen IL

16:33

+3:42

19.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

16:50

+3:59

20.

Mathias Bjugan

Wing OK

17:05

+4:14

21.

Tarjei Vollset

Heming Orientering

18:17

+5:26

22.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

19:02

+6:11

23.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

19:11

+6:20

24.

Jacob Andersen

NTNUI

19:43

+6:52

25.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

19:47

+6:56

26.

Andreas Tømmerdal

NTNUI

21:30

+8:39

27.

Jan Kondula

NTNUI

23:20

+10:29

28.

Paul Bruand

NTNUI

24:39

+11:48

29.

Philip Føyen

NTNUI

29:59

+17:08

DSQ

Fredrik Andreassen

NTNUI

20:04

80

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:35

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

16:22

+0:47

3.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

16:43

+1:08

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

17:17

+1:42

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:06

+2:31

6.

Jon Holstad

Freidig

19:02

+3:27

7.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

19:05

+3:30

8.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

19:07

+3:32

9.

Eivind Lona

Wing OK

19:15

+3:40

10.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

20:07

+4:32

11.

Øystein Husby

Malvik IL

20:11

+4:36

12.

Anthony Leroyer

Freidig

22:18

+6:43

13.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

27:43

+12:08

14.

Kato Nykvist

Wing OK

29:15

+13:40

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

16:43

+0:00

2.

Bjarne Lien

Byåsen IL

17:31

+0:48

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

18:25

+1:42

4.

Håvard Lorange

Freidig

18:50

+2:07

5.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

18:52

+2:09

6.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

18:53

+2:10

7.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

18:54

+2:11

8.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

18:55

+2:12

9.

Arild H Clausen

Freidig

18:56

+2:13

10.

Atle Pedersen

Melhus IL

19:47

+3:04

11.

Rune Stræte

Wing OK

19:50

+3:07

12.

Knut Hagen

Byåsen IL

20:06

+3:23

13.

Bernt Rognes

Freidig

20:41

+3:58

14.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

21:07

+4:24

15.

Agnar Renolen

Wing OK

21:13

+4:30

16.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

21:32

+4:49

17.

Rune Viken

Byåsen IL

22:17

+5:34

18.

Terje Midtbø

Wing OK

22:30

+5:47

19.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:41

+5:58

20.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

22:59

+6:16

21.

Dag Erik Helland

Wing OK

23:18

+6:35

22.

Trond Brevik

Fossum IF

24:09

+7:26

23.

Trond Sletner

Freidig

24:37

+7:54

24.

Øystein Nytrø

Byåsen IL

25:12

+8:29

25.

John Lerli

Melhus IL

25:28

+8:45

26.

Geir Willumsen

Freidig

26:54

+10:11

27.

Arild Heggeset

Freidig

27:40

+10:57

DSQ

Morten Korsvold

Wing OK

20:01

80

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

20:18

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Wing OK

21:13

+0:55

3.

Helge Rustad

Freidig

25:07

+4:49

4.

Morten Skoglund

Byåsen IL

25:35

+5:17

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

26:46

+6:28

6.

Olav Kvittem

Freidig

26:54

+6:36

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

30:36

+10:18

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

23:10

+0:00

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

27:35

+4:25

3.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

31:12

+8:02

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

31:29

+8:19

5.

Rune M Holt

Freidig

32:20

+9:10

DSQ

Terje Skjeggedal

NTNUI

20:12

75 76 70 74 81

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

27:54

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

28:03

+0:09

3.

Tore Kiste

Nidarøst OK

28:25

+0:31

4.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

29:00

+1:06

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

29:22

+1:28

6.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

30:15

+2:21

7.

Bjørn Ludvig Brenne

OL Trollelg

31:15

+3:21

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

32:08

+4:14

9.

Leif Røhjell

Byåsen IL

33:37

+5:43

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

27:43

+0:00

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

27:49

+0:06

3.

Tore Brurok

Nidarøst OK

29:03

+1:20

4.

Robert Strøm

Wing OK

29:36

+1:53

5.

Eigil Sørli

Malvik IL

29:46

+2:03

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

32:58

+5:15

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

31:31

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

36:38

+5:07

3.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

38:40

+7:09

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Synøve Mjølnerød Lerud

15:56

+0:00

2.

Anne Furuholt

OL Trollelg

19:01

+3:05

3.

Eystein Aske

Freidig

24:01

+8:05

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Solheim

22:50

+0:00

2.

Anne Nevin

Freidig

27:59

+5:09

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

33:33

+10:43

4.

Nelly Maske

Freidig

+0:0-50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 april 2018, 21:59:00

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

281

Antall startet:

281