Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC 2 19. april 2018

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Aspelund

Asker SK

21:46

Ingrid Espedal

Asker Skiklubb

28:00

Ellinor Lund Wøien

Asker Skiklubb

35:59

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

31:05

Mina Ludvigsen

Privat

30:22

August Brown-Augedal

Privat

33:54

Eevi Fager

Asker Skiklubb

38:03

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

46:09

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Reidun Aars Olsen

Asker SK

35:20

Amalie Birkelund

Asker SK

55:01

84

Ellinor Hogstad Lundheim

Privat

55:04

84

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Birkelund

Asker SK

18:35

+0:00

2.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

20:02

+1:27

3.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

20:59

+2:24

4.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

28:52

+10:17

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celia Davies

Asker SK

20:32

+0:00

2.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

23:12

+2:40

3.

Silje Ruud Fossheim

Asker SK

33:14

+12:42

84

3.

Tuva Espelin

Asker SK

33:14

+12:42

84

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker SK

34:30

+0:00

2.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

38:59

+4:29

3.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

46:26

+11:56

4.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

48:54

+14:24

5.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

49:14

+14:44

6.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

50:27

+15:57

7.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

56:06

+21:36

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Martini

Asker Skiklubb

48:47

+0:00

2.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

52:23

+3:36

3.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker SK

52:25

+3:38

DSQ

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:07:41

41 45 76

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

39:28

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

42:18

+2:50

3.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

49:14

+9:46

4.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

59:14

+19:46

DSQ

Jonas Myhr

Asker SK

34:21

52 54 56 57 58 59 61 62 64 70 71 72 7...

DSQ

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

55:09

52 54 56 57

DSQ

Ole Henrik Woxholth

Asker SK

55:14

52 54 56 57

DSQ

Kristian Fredriksen Aas

Asker SK

55:23

52 54 56 57

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ina Martini

Asker Skiklubb

47:50

41 45 76

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

36:07

+0:00

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

37:12

+1:05

3.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

42:26

+6:19

4.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

44:23

+8:16

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

52:24

+0:00

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

54:30

+2:06

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker SK

37:05

+0:00

2.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

41:10

+4:05

Klasse: D21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Plaian

Asker SK

1:02:19

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

48:02

+0:00

2.

Bjørn Skjævestad

Asker Skiklubb

52:05

+4:03

3.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

52:27

+4:25

4.

Gjermund Gravir

Asker SK

53:20

+5:18

5.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

55:46

+7:44

6.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

57:55

+9:53

7.

Anton Plaian

Asker SK

1:01:44

+13:42

8.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:01:49

+13:47

DSQ

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

46:44

56

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

51:22

+0:00

2.

Janette Koht

Asker Skiklubb

53:01

+1:39

DSQ

Ellen Aure Skogedal

Asker SK

42:25

54 56 57

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Willy Arntzen

Asker SK

37:26

+0:00

2.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

43:46

+6:20

3.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

47:34

+10:08

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker SK

39:19

+0:00

2.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

43:50

+4:31

3.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

50:54

+11:35

4.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

55:58

+16:39

5.

Unni Rye

Asker Skiklubb

57:08

+17:49

DSQ

Enikø Bertalan

Asker SK

10

36 50 52 54 56 41 45 76 57 61 64 70 7...

DSQ

Ida Siversen

Asker Skiklubb

52:37

50 100

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

36:04

+0:00

2.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

41:02

+4:58

3.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

50:10

+14:06

4.

Øivind Hoveid

Asker SK

54:21

+18:17

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Pedersen

Asker SK

44:46

+0:00

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

1:04:03

+0:00

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Riddervold

Asker SK

36:16

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 april 2018, 20:39:49

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

77

Antall startet:

77