Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar sprint-karusell 2, Eidsvoll 18. april 2018

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita Hernandez

Toten Troll

29:33

+0:00

2.

Astrid Øversveen

Skøynar

32:03

+2:30

3.

Ida Engen

Nes OL

35:47

+6:14

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Tømta

Hurdal OL

19:36

+0:00

2.

Einar Often

Eidsvoll OL

19:55

+0:19

3.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

20:16

+0:40

33

4.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

22:20

+2:44

5.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

23:31

+3:55

6.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

24:39

+5:03

6.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

24:39

+5:03

8.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

25:01

+5:25

9.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

25:48

+6:12

10.

Terje Bråten

Ullensaker OL

26:41

+7:05

11.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

27:12

+7:36

12.

Tor Strand

Eidsvoll OL

27:20

+7:44

13.

Knut Engen

Nes OL

27:42

+8:06

14.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

30:14

+10:38

15.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

34:53

+15:17

16.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

37:55

+18:19

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

21:11

+0:00

2.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

21:28

+0:17

3.

Nora Sørberg

Frogner OL

21:38

+0:27

4.

Camilla Saxhaug

Eidsvoll OL

21:45

+0:34

5.

Kari Hovind

Ullensaker OL

24:27

+3:16

6.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

25:19

+4:08

7.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

30:48

+9:37

8.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

30:54

+9:43

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

18:58

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

19:07

+0:09

3.

Per Sørberg

Frogner OL

20:03

+1:05

4.

Jan Sveen

Ullensaker OL

20:21

+1:23

5.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

21:31

+2:33

6.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

22:39

+3:41

7.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

23:02

+4:04

8.

Even Engh

Eidsvoll OL

25:45

+6:47

9.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

27:28

+8:30

10.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

27:29

+8:31

11.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

35:33

+16:35

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Rynning

Eidsvoll OL

9:05

+0:00

2.

Eirin Andersen Marimo

Eidsvoll OL

14:40

+5:35

Klasse: Kort Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

7:48

+0:00

2.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

8:10

+0:22

34

3.

Brage Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

9:21

+1:33

4.

Marius Myran

Eidsvoll OL

9:40

+1:52

4.

Emil Rynning

Eidsvoll OL

9:40

+1:52

6.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

9:42

+1:54

7.

Thomas Ryen

Ullensaker OL

16:04

+8:16

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 april 2018, 21:45:52

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49