Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - løp 3 26. april 2018

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

20:53

+0:00

2.

Håvard Hågård

Konnerud IL

21:20

+0:27

3.

Stian Bergersen

IL Tyrving

21:45

+0:52

4.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

22:39

+1:46

5.

Erik Saugerud

Konnerud IL

22:45

+1:52

6.

Lars Baklid

Konnerud IL

23:12

+2:19

7.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

23:17

+2:24

8.

Peter Carlsen

Sturla, IF

23:29

+2:36

9.

Kai Tore Breiland

Røyken OL

24:11

+3:18

10.

Johan Kolstø Sønstabø

Sturla, IF

24:29

+3:36

11.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

24:53

+4:00

12.

Trond Baklid

Konnerud IL

26:05

+5:12

13.

Njål Svingheim

Konnerud IL

26:17

+5:24

14.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

27:24

+6:31

15.

Stig Instanes

Sturla, IF

27:26

+6:33

16.

Kjell Rønneberg

Røyken OL

28:15

+7:22

17.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

29:10

+8:17

18.

Michal Pa?ko

Sturla, IF

29:19

+8:26

19.

Eivind Heiebråten

Røyken OL

30:10

+9:17

20.

Anton Plaian

Røyken OL

30:16

+9:23

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

30:23

+9:30

22.

Rune Sørensen

Sturla, IF

31:11

+10:18

23.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

32:26

+11:33

24.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

33:16

+12:23

25.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

33:45

+12:52

25.

Morten Vogt

Konnerud IL

33:45

+12:52

DNS

André Jægtvik

Konnerud IL

DNS

Michal Pa?ko

DNS

Sigurd Wahl

Sturla, IF

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Svingheim

Konnerud IL

25:03

+0:00

2.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

25:43

+0:40

3.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

26:07

+1:04

4.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

27:00

+1:57

84

5.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

27:25

+2:22

6.

Birgit Økern

Konnerud IL

27:29

+2:26

7.

Ida Svanberg

Røyken OL

27:51

+2:48

8.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

27:52

+2:49

9.

Solveig Letmolie

Eiker OL

27:53

+2:50

10.

Linn Mei Waaler

Måren OK

28:36

+3:33

11.

Hanne Løver Thon

Modum OL

28:38

+3:35

11.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

28:38

+3:35

13.

Julia Plaian

Røyken OL

28:46

+3:43

14.

Christine Hoen

Eiker OL

28:57

+3:54

15.

Line Drange Ruud

Røyken OL

29:02

+3:59

16.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

29:58

+4:55

17.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

30:03

+5:00

18.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

30:11

+5:08

19.

Solveig Sletner

Røyken OL

30:57

+5:54

20.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

30:59

+5:56

21.

Berit Danielsen

IL Tyrving

31:13

+6:10

22.

Silje Carlsen

Sturla, IF

31:53

+6:50

23.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

33:37

+8:34

24.

Mette Spangberg

Konnerud IL

35:57

+10:54

25.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

38:13

+13:10

26.

Anni Saarela

Konnerud IL

40:35

+15:32

27.

Merete Undeland

Sturla, IF

45:53

+20:50

28.

Enikø Bertaland

Asker Skiklubb

50:48

+25:45

29.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

58:06

+33:03

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

17:50

+0:00

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

20:13

+2:23

3.

Endre Sand

Kongsberg OL

21:01

+3:11

4.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

21:41

+3:51

5.

Mats Johnsen

Sturla, IF

23:36

+5:46

6.

Daniel Nystuen

Røyken OL

26:30

+8:40

7.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

31:37

+13:47

8.

Martin Kaiser

Sturla, IF

31:52

+14:02

9.

Mathias Axelson

Eiker OL

32:43

+14:53

10.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

34:56

+17:06

11.

Trym Alexander Storhaug

Røyken OL

35:34

+17:44

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

17:52

+0:00

2.

Marie Kvarme

Sturla, IF

19:45

+1:53

3.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

20:45

+2:53

4.

Thea Land

Konnerud IL

21:05

+3:13

69 82 83

5.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

21:31

+3:39

6.

Ine Instanes

Sturla, IF

21:43

+3:51

7.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

21:49

+3:57

8.

Malene Instanes

Sturla, IF

21:56

+4:04

9.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

22:05

+4:13

10.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

22:59

+5:07

11.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

25:09

+7:17

12.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

25:42

+7:50

13.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

25:53

+8:01

14.

Amanda Axelson

Eiker OL

36:54

+19:02

DNS

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Borgar Syrstad-Vindenes

Sturla, IF

11:21

Stian Lillegård

Lillomarka OL

9:54

Johanne Storhaug

Konnerud IL

19:50

Erik Skogrand

Røyken OL

18:56

Julian Pedersen

Røyken OL

19:00

Sverre Norheim-Martinsen

Sturla, IF

13:29

61 93

Julie Økern

Konnerud IL

20:08

Hans Mathias Økern

Konnerud IL

18:00

Mia Karoline Pedersen

Røyken OL

28:36

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

13:00

Kristian Kaiser

Sturla, IF

17:57

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

17:08

Julie Pedersen

Røyken OL

24:14

Mareike Keilholz

Røyken OL

24:26

Simen Rambøl-Knutsen

Røyken OL

29:25

Abelone Josefine Axelson

Eiker OL

13:06

Signe Drange Ruud

Røyken OL

37:08

Nora Akselsen

Konnerud IL

17:20

Vemund Wahl

Sturla, IF

29:12

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

19:54

Balder Wahl

Sturla, IF

29:12

Simen Wang

Røyken OL

14:47

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

56:31

Tuva Drange Ruud

Røyken OL

56:21

DNS

Hanna Spangberg

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2018, 21:57:34

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

110

Antall startet:

104