Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 - Skansen 24. april 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

29:20

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Irene Aurdal

Statens Vegvesen

29:16

Avlest

Kay Sindre Skogseth

NGU

30:36

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elind Lerud

Student

28:23

+0:00

11:49

2.

Andrea Lea Lein

Skoleelev

29:27

+1:04

12:16

3.

Stine Johansen

Trondheim Kommune

34:16

+5:53

14:16

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Wennemo

Hallset legesenter

17:59

+0:00

6:12

2.

Maren Mohagen Hansen

Danske Bank

20:08

+2:09

6:56

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

22:37

+4:38

7:47

4.

Paula Hilger

NGU

22:57

+4:58

7:54

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

23:22

+5:23

8:03

6.

Sigrid Grepstad

NTNU

25:20

+7:21

8:44

7.

Marie Bredal

NGU

25:42

+7:43

8:51

8.

Frid Sverresdotter Ekseth

Skoleelev

30:20

+12:21

10:27

9.

Maria Strømdal Wik

Skoleelev

35:12

+17:13

12:08

10.

Julie bjerke Kilaas

Strindheim skole

37:34

+19:35

12:57

DSQ

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

23:34

100

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

33:12

+0:00

2.

Jannicke Fiskvik

NTNU

42:43

+9:31

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

22:34

+0:00

7:46

2.

Nicole Baeten

NGU

25:32

+2:58

8:48

3.

Line Søreng

Statens vegvesen

29:43

+7:09

10:14

DSQ

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

23:09

55

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

29:32

+0:00

12:18

2.

Anne Gro Gården

NTNU

31:18

+1:46

13:02

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Strømdal Wik

St Olavs Hospital

23:22

+0:00

8:03

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

27:55

+4:33

9:37

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

30:38

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Skaug

ATB

28:46

+0:00

11:59

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Reitan

Rise

25:41

+0:00

8:51

2.

Marit Melhuus

Xylem

31:32

+5:51

10:52

DSQ

Hanne Furberg

Statoil BIL Trondheim

28:11

154

DSQ

Kirsti Lysaker

Høgskulen på Vestlandet

33:51

117 58 151 55 57 60 64 96 31 154 155

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

41:25

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Svegård

Skatt Midt-Norge

23:21

+0:00

9:43

2.

Charlotte Bolkan

Statoil BIL Trondheim

27:05

+3:44

11:17

3.

Susanna Brynhildsen

NTNU

28:27

+5:06

11:51

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

22:22

+0:00

7:42

2.

Hilde Forbord

Big Bite

23:37

+1:15

8:08

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

25:25

+3:03

8:45

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

25:38

+3:16

8:50

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

26:41

+4:19

9:12

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

29:57

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

23:18

+0:00

8:02

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

26:39

+3:21

9:11

3.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:50

+3:32

9:15

3.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

26:50

+3:32

9:15

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

29:39

+6:21

10:13

6.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

31:58

+8:40

11:01

7.

Erika Bugten

Berg hansen

32:53

+9:35

11:20

Avlest

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

25:14

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

28:49

+0:00

12:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

30:26

+1:37

12:40

3.

Mildrid Ljosland

NTNU

36:27

+7:38

15:11

4.

Ingrid Venås

Statoil

36:46

+7:57

15:19

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

31:15

+0:00

10:46

2.

Siri Drogset

NTNU

32:22

+1:07

11:09

DSQ

Bodil Monsen

SINTEF

42:23

151

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

41:50

+0:00

14:25

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Bjørgum

Eget

44:37

+0:00

18:35

DSQ

Kirsti Haarberg

Eget

39:42

154

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

35:28

+0:00

14:46

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

37:48

+2:20

15:45

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

39:36

+4:08

16:30

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grøvdal

Gjest

24:31

+0:00

10:12

2.

Sindre Stephansen

Student

39:42

+15:11

16:32

DSQ

Jonas Eggen

ARM

22:40

154

DSQ

Edward Mitacc

ARM

24:47

154

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Hem Olsen

Handelsbanken BIL

20:15

+0:00

5:57

2.

Philip Føyen

Student

29:28

+9:13

8:40

3.

Joachim Spange

Optoscale

37:48

+17:33

11:07

DSQ

Martin Olsen

Statoil BIL Trondheim

35:56

44 45 151 55 57 58 60 64 96

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Langeland

NGI

27:11

+0:00

2.

Jerome Soulard

ARM

27:12

+0:01

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

27:20

+0:09

4.

Erik Frøseth

Oracle

29:53

+2:42

5.

Kristian Solheim

SINTEF Energi

30:34

+3:23

6.

Espen Torgersen

NGU

31:22

+4:11

7.

Ola Hjustad

Byåsen Trevare

31:56

+4:45

8.

Magnus Walstad

ARM

34:33

+7:22

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

23:59

147

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

27:28

+0:00

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

28:36

+1:08

3.

Lars Klemetsaune

Signicat

28:40

+1:12

4.

Anthony Bossard

Microchip

31:57

+4:29

5.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

35:56

+8:28

6.

Anti Eloranta

NINA

42:31

+15:03

DSQ

Ingar Nerbø

Optomar

33:48

55 121

DSQ

Helge Titlestad

ARM

33:48

57 58

DSQ

Eirik Sigstadstø

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

34:19

55

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

24:08

+0:00

7:05

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

26:30

+2:22

7:47

3.

Rolf Sigvart Lea Lein

NTNU

28:46

+4:38

8:27

4.

Kjetil Sletten

Veivesnet

30:18

+6:10

8:54

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Statens vegvesen

23:41

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

24:18

+0:37

3.

Terje Skjefstad

Papir og Duun

31:08

+7:27

4.

Per Steinar Moen

Papir og Duun

43:43

+20:02

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

24:57

+0:00

7:20

2.

Morten Løberg

OK Fjeld

25:58

+1:01

7:38

3.

Arne Inge Kolstad

Sweco

27:08

+2:11

7:58

4.

Frode Sandøy

Powel AS

28:17

+3:20

8:19