Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvist-Kvaset 1. mai 2018

Klasse: D/H 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

35:24

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

30:51

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

22:37

Johanne Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

1:05:12

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

25:34

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

25:36

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

25:33

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

32:00

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

22:02

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

27:26

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

19:01

Linea Kalleson Røed

Oppsal Orientering

19:06

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

22:08

Emma Mathilde Brunes

Oppsal Orientering

19:43

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

30:09

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

18:39

Solan Løken

OK Moss

26:28

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

25:48

Selmer Løken

OK Moss

19:01

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

36:08

Erlend Sommerhein

OK Horten

13:42

163

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

22:00

Theo Winsents Sæter

Nydalens SK

19:08

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

21:54

Live Robøle Løberg

Nydalens SK

22:06

Ingeborg Rekkertbø Koren

Nydalens SK

32:13

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

13:32

163

Astrid Reusch

Heming Orientering

20:04

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

17:05

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

13:36

163

Mikkel Michelsen

Fossum IF

21:48

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

13:31

163

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

13:41

163

Even Nygård Thorseng

Fossum IF

17:03

Erlend Bakke

Fossum IF

17:16

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

14:38

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

18:36

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

19:35

Julia Meland-Tangen

Bækkelagets SK

26:38

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

13:52

163

Aksel Eide

Bækkelagets SK

13:51

163

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

34:16

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

26:26

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

34:05

Brage Kristiansen

OK Moss

25:10

Emmelie Thøgersen Eide

OK Moss

42:06

Olivia Roskifte

OK Moss

42:02

Oskar Roskifte

OK Moss

27:47

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

25:30

Nicola Warzinska

Ås-NMBU Orientering

22:39

Bertine Mjøster

Østmarka OK

23:45

Martine Arntsen Haug

Østmarka OK

23:45

Torjus Skagemo

Ås-NMBU Orientering

31:59

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

22:20

Pål Moen

Ås-NMBU Orientering

30:50

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

36:13

Gavriil Morenko

Ås-NMBU Orientering

31:58

Jacob Refvem Kolderud

IL Koll

22:34

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

21:45

DNS

Jakob Tungesvik Høstmark

OK Moss

DNS

Silje Nilsen Berg

Fossum IF

DNS

Odin Vie Strisland

Fossum IF

DNS

Malin Michelsen

Fossum IF

DNS

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

DNS

Eivind Røed

Bækkelagets SK

DNS

Kristian Rigo

OK Moss

DNS

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: DH 11-16

1.

Heming Orientering 1

 

1:25:33

 

1

Maya Jones Arnesen

21:24

9.

21:24

9.

2

Hanna Eckhardt Andersen

16:26

8.

37:50

1.

2

Ida Marie Flågen

18:30

11.

37:50

1.

3

Kristian Østermann

17:19

5.

55:09

3.

4

Magnus Eide-Fredriksen

30:24

1.

1:25:33

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

1:25:46

 

1

Ina Martini

18:43

3.

18:43

3.

2

Nora Christine Hansen

19:14

15.

37:57

3.

3

Felix Finsrud

17:07

4.

55:04

1.

3

Mikael Birkelund

21:26

17.

55:04

1.

4

Sondre Ytterbø

30:42

2.

1:25:46

2.

3.

Fossum IF 1

 

1:31:56

 

1

Mari Brende

21:00

6.

21:00

6.

2

Heidi Kristina Sebjørnsen

18:24

10.

39:24

6.

3

Mikkel Katla

18:09

6.

57:33

4.

4

Vebjørn Blom-Hagen

34:23

6.

1:31:56

3.

4.

Oppsal Orientering 1

 

1:35:30

 

1

Amélie Aamodt

21:21

8.

21:21

8.

2

Ingeborg Roll Mosland

16:43

9.

38:04

4.

2

Ane Hustvedt

24:02

33.

38:04

4.

3

Marius E. Aamodt

20:08

9.

58:12

5.

4

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

37:18

10.

1:35:30

4.

5.

Nydalens SK 4

 

1:39:45

 

1

Inga Skaarer Wiklund

21:57

14.

21:57

14.

2

Hanne Wærp Hauge

22:39

22.

44:36

21.

2

Juni Hagelid Norheim

27:19

54.

44:36

21.

3

Elia Thorvik

19:44

8.

1:04:20

13.

4

Kasper Bakken Ulseth

35:25

8.

1:39:45

5.

6.

Nydalens SK 3

 

1:39:59

 

1

Maja Mo Hjelseth

21:06

7.

21:06

7.

2

Ingrid Bergh Skard

18:34

12.

39:40

7.

2

Jonas Wilsberg

1.

39:40

7.

DNS

3

Rolf Andreas Berg

23:13

24.

1:02:53

6.

4

Anders Håvard Larsen

37:06

9.

1:39:59

6.

7.

IL Tyrving 1

 

1:42:02

 

1

Iris Holst

24:24

21.

24:24

21.

2

Vida Helland-Hansen

19:05

14.

43:29

16.

3

Linnea Holst

20:53

13.

1:04:22

14.

4

Ådne Skjærstein

37:40

11.

1:42:02

7.

8.

OK Moss 1

 

1:42:55

 

1

Alfred Bjørnerød

18:36

1.

18:36

1.

2

Emma Aune Jakobsen

26:53

50.

45:29

28.

2

Anders Hovgaard Eisvang

26:55

51.

45:29

28.

DSQ

3

Julie Sophie Wold

24:01

27.

1:09:30

20.

3

Adam Kristiansen

1.

1:09:30

20.

DNS

4

Christopher Ladim

33:25

4.

1:42:55

8.

9.

IL Koll / Fet OL 1

 

1:43:28

 

1

Ragnhild Mathea Helmersen

24:25

22.

24:25

22.

2

Johannes Salvesen-Lunde

25:08

42.

49:33

47.

2

Kidus Abiy Girma

25:09

44.

49:33

47.

2

Andrea H. Rogndokken

25:09

44.

49:33

47.

2

Tobias Tronbøl Lium

25:11

46.

49:33

47.

3

Martin Christoffer Borg

20:14

11.

1:09:47

24.

3

Julie Berntzen

25:39

34.

1:09:47

24.

4

Christian Fredrik Borg

33:41

5.

1:43:28

9.

10.

Fossum IF 2

 

1:43:42

 

1

Helene Bjørkvold Jendal

24:44

23.

24:44

23.

2

Kathinka Zahl Hagen

19:29

16.

44:13

17.

3

Erlend Børli

19:38

7.

1:03:51

7.

4

Sondre Zahl Hagen

39:51

16.

1:43:42

10.

11.

Fossum IF 3

 

1:43:45

 

1

Elise Thorseng

24:22

19.

24:22

19.

2

Tuva Høyer

22:51

23.

47:13

34.

2

Hedvig Nyberg-Hansen

22:53

24.

47:13

34.

3

Eirik Vie Strisland

21:55

19.

1:09:08

18.

4

Marius Bakke

34:37

7.

1:43:45

11.

12.

Oppsal Orientering 2

 

1:44:00

 

1

Ask Olaussen

20:05

4.

20:05

4.

2

Ingrid Johansen-Barli

22:53

24.

42:58

10.

2

Sofie Solheim Undeberget

23:37

29.

42:58

10.

3

Eskil Kolshus

21:11

16.

1:04:09

11.

3

Jakob A. Gjedebo

23:00

22.

1:04:09

11.

4

Tina Kalleson

39:51

16.

1:44:00

12.

13.

Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL 1

 

1:47:10

 

1

Hanna Rehn

24:18

17.

24:18

17.

2

Johanne Moen

27:17

53.

51:35

54.

2

Sigrid Aaby Møretrø

30:43

61.

51:35

54.

2

Johanne Walker Ørka

30:54

62.

51:35

54.

3

Mikkel Vaaje-Kolstad

24:14

28.

1:15:49

36.

3

Nils Anders Niklasson

26:09

36.

1:15:49

36.

DSQ

4

Nils Tveite

31:21

3.

1:47:10

13.

14.

Østmarka OK 1

 

1:47:38

 

1

John Otterlei

22:19

16.

22:19

16.

2

Mathias Linløkken

22:01

19.

44:20

19.

2

Erlend Otterlei

23:21

26.

44:20

19.

3

Ingrid Marie Stubban Hygen

20:58

14.

1:05:18

15.

4

Alexandra Linløkken

42:20

22.

1:47:38

14.

15.

OK Moss 2

 

1:48:15

 

1

Sondre Ladim

20:26

5.

20:26

5.

2

Erika Lind-Larsen

25:01

41.

45:27

26.

2

Erle Elise Wold

29:25

57.

45:27

26.

3

Frida Hovgaard Eisvang

24:51

31.

1:10:18

30.

4

Tor Erling Gjølsjø

37:57

12.

1:48:15

15.

16.

Fossum IF 5

 

1:49:42

 

1

Ragnhild Blom-Hagen

25:10

25.

25:10

25.

2

Anna Mæhre Torjussen

19:43

17.

44:53

23.

2

Marielle Michelsen

35:09

66.

44:53

23.

3

Oliver Nilsen

24:36

30.

1:09:29

19.

4

Philip Lehmann Romøren

40:13

19.

1:49:42

16.

17.

Halden SK 1

 

1:50:09

 

1

Marie Lien Backstrøm

25:12

26.

25:12

26.

2

Minna Sofie Wingstedt

24:36

35.

49:48

51.

2

Sverre Sandvik

24:37

36.

49:48

51.

2

Elias Mosebekk

24:40

37.

49:48

51.

3

Alf Kristian Helle

20:13

10.

1:10:01

26.

3

Sebastian Bøhn-Bryntesen

33:25

44.

1:10:01

26.

4

Sigurd Saxe Sandvik

40:08

18.

1:50:09

17.

18.

Heming Orientering 2

 

1:50:41

 

1

Ferdinand Fremming

18:40

2.

18:40

2.

2

Julie Heyerdahl Rødsten

22:33

21.

41:13

9.

3

Malene Jebsen

22:53

21.

1:04:06

9.

3

Ella Berstad

25:25

32.

1:04:06

9.

4

Henrik Reusch

46:35

24.

1:50:41

18.

19.

Nydalens SK 2

 

1:50:50

 

1

Aurora Wilkens Jernberg

21:40

11.

21:40

11.

2

Vetle Frydenlund Norling

24:47

38.

46:27

30.

3

Elise Wærp Hauge

25:47

35.

1:12:14

32.

4

Teodor Mo Hjelseth

38:36

13.

1:50:50

19.

20.

Halden SK 2

 

1:50:53

 

1

Emma Helene Olsen

25:06

24.

25:06

24.

2

Sigrid Schmitt Gran

21:29

18.

46:35

31.

2

Inger Anne Svendsby Braarud

25:58

47.

46:35

31.

DSQ

2

Martin Bryggen

1.

46:35

31.

DNS

3

Peder Bryggen

23:04

23.

1:09:39

22.

3

Herman Lien Backstrøm

23:17

25.

1:09:39

22.

4

Jakob Torgersen

41:14

20.

1:50:53

20.

21.

Kolbotn og Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 2

 

1:56:16

 

1

Alva Marika Niklasson

21:36

10.

21:36

10.

2

Torbjørn Walker Ørka

27:05

52.

48:41

37.

2

Markus Megard Grønli

29:33

58.

48:41

37.

2

David Megard Grønli

34:05

64.

48:41

37.

2

Iselin Hermo

34:50

65.

48:41

37.

2

Henrik Harstad

1.

48:41

37.

DNS

3

Isabel Handstanger

28:15

39.

1:16:56

39.

3

Celine Ytternes

31:24

42.

1:16:56

39.

4

Vegard Aarstad

39:20

14.

1:56:16

21.

22.

Asker Skiklubb 3

 

1:56:41

 

1

Maren Aure Skogedal

28:24

30.

28:24

30.

2

Sara Martini

23:47

30.

52:11

59.

3

Martin Johannessen Linnebo

22:43

20.

1:14:54

33.

3

Vilmer Nyberg

23:58

26.

1:14:54

33.

4

Frikk Alvaro Embergsrud

41:47

21.

1:56:41

22.

23.

Fossum IF 4

 

2:02:05

 

1

Signe Holo

22:13

15.

22:13

15.

2

Gunde Tumelionis

25:08

42.

47:21

36.

3

Sindre Vie Strisland

24:32

29.

1:11:53

31.

4

Birk Felland Sætnan

50:12

25.

2:02:05

23.

24.

Asker Skiklubb 2

 

2:03:09

 

1

Ragnhild Øfsthus Gravir

25:15

27.

25:15

27.

2

Martha Wisløff

23:59

31.

49:14

45.

2

Hedda Sofie Riddervold

24:00

32.

49:14

45.

3

Tarje Espelin

20:59

15.

1:10:13

28.

3

Jakob Backer-Tellnes

1.

1:10:13

28.

DNS

4

Simen Aure Skogedal

52:56

26.

2:03:09

24.

25.

Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1

 

2:05:17

 

1

Nina Pedersen

27:35

29.

27:35

29.

2

Jesper Vonen Svae

24:28

34.

52:03

57.

2

Ivar Hansen

1.

52:03

57.

DNS

3

Mathias Pedersen Holmskau

30:47

41.

1:22:50

42.

3

Solveig Pehrsen-Lunde

1.

1:22:50

42.

DNS

4

Henrik Julian Fontes Årbu

42:27

23.

2:05:17

25.

26.

Indre Østfold OK 1

 

2:07:00

 

1

Elida Sagli Gudim

30:35

32.

30:35

32.

2

Elma Sagli Gudim

26:45

48.

57:20

60.

2

Vilde Retteraasen

26:47

49.

57:20

60.

3

Gea Ø Bedin

29:55

40.

1:27:15

44.

4

Kristoffer Halsnes

39:45

15.

2:07:00

26.

27.

IL Tyrving 2

 

2:11:06

 

1

Eileen Bjanes

25:42

28.

25:42

28.

2

Kristine Solbakken

23:27

27.

49:09

44.

3

Kajsa Meyer Larsson

27:07

38.

1:16:16

38.

4

Silje Slungaard

54:50

27.

2:11:06

27.

28.

Heming Orientering 3

 

2:15:46

 

1

Fridtjof Reusch

21:48

12.

21:48

12.

2

Helene Margarethe Kristensen

23:34

28.

45:22

25.

3

Paul Johan Slungaard

34:43

45.

1:20:05

41.

4

Fredrik Berning Borchsenius

55:41

28.

2:15:46

28.

29.

Østmarka OK 2

 

2:20:54

 

1

Janna Sofie Tellesbø

24:18

17.

24:18

17.

2

Pernille Nor-Woll

24:49

39.

49:07

42.

2

Ellen Margrete Stubban Hygen

24:53

40.

49:07

42.

3

Sigrid Nermoen

26:24

37.

1:15:31

35.

4

Inga Cathrin Winsvold

1:05:23

29.

2:20:54

29.

30.

Ås-NMBU Orientering / Måren OK 4

 

2:45:46

 

1

Luciana Maria Svads

30:15

31.

30:15

31.

2

Erlend Bjerknes Fagerlid

28:10

55.

58:25

62.

2

Magnus Endresen

28:34

56.

58:25

62.

2

Wiel Marie Lillehammer

33:59

63.

58:25

62.

2

Akvile Petrakova

1.

58:25

62.

DNS

2

Kamilla Solum

1.

58:25

62.

DNS

3

Anders Bredal-Andersen

32:32

43.

1:30:57

45.

3

Simen Rønning Johansen

37:39

46.

1:30:57

45.

4

Noor Dirro-Helu

1:14:49

30.

2:45:46

30.

DSQ

Notodden OL 1

 

1:39:57

 

1

Snorre Slokvik

20:23

.

0:00

.

DSQ

2

Synne Sandven

18:16

.

0:00

.

2

Synne Sandven

18:16

.

0:00

.

3

Emma Engehult

23:48

.

0:00

.

4

Åsmund Slokvik

37:30

.

0:00

.

DSQ

Nydalens SK 1

 

1:42:55

 

1

Marie Saugestad

21:50

13.

21:50

13.

2

Eira Skaarer Wiklund

22:25

20.

44:15

18.

3

Eirik Frydenlund Norling

21:30

18.

1:05:45

16.

3

Elias Stubberud

25:33

33.

1:05:45

16.

4

Gaute Bergan

37:10

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Oppsal Orientering 3

 

1:04:02

 

1

Katrine Bjordal Veggan

24:23

20.

24:23

20.

2

Simen Skeide

18:59

13.

43:22

12.

2

Mari Kalleson

29:38

59.

43:22

12.

2

Tale Nordby Hvenekilde

29:39

60.

43:22

12.

2

Wilmine Resvoll Skaug

1.

43:22

12.

DNS

3

Sondre Olaussen

20:40

12.

1:04:02

8.

4

Jonas Krogh

.

0:00

.

Brutt

Klasse: D 17

1.

Bækkelagets SK 1

 

1:56:02

 

1

Mariann Ulvestad

36:26

1.

36:26

1.

2

Lone Brochmann

38:51

1.

1:15:17

1.

3

Aasne Fenne Hoksrud

40:45

2.

1:56:02

1.

2.

OK Moss 1

 

2:06:13

 

1

Karoline Bjørnerød

45:33

3.

45:33

3.

2

Johanne Bratland Tjernshaugen

42:36

2.

1:28:09

2.

3

Aurora Gjølsjø

38:04

1.

2:06:13

2.

3.

Nydalens SK 1

 

2:21:57

 

1

Marianne Dæhli

44:03

2.

44:03

2.

2

Cristina Luis

50:29

3.

1:34:32

3.

3

Dana B. Stene

47:25

3.

2:21:57

3.

4.

Sarpsborg OL 1

 

2:36:04

 

1

Marie Hansen

47:56

4.

47:56

4.

2

Marie Lindløv Jensen

54:16

4.

1:42:12

4.

3

Ida Katrine Børstad Thoresen

53:52

4.

2:36:04

4.

Klasse: H 17

1.

IL Tyrving 1

 

1:42:54

 

1

Vegard Brun Saga

31:51

3.

31:51

3.

2

Espen Jakobsen

36:03

2.

1:07:54

1.

3

Torgeir Nørbech

35:00

2.

1:42:54

1.

2.

Nydalens SK 1

 

1:48:43

 

1

Halvor Saunes

35:50

4.

35:50

4.

2

Isak Jonsson

34:56

1.

1:10:46

2.

3

Martin Hoset

37:57

5.

1:48:43

2.

3.

Nydalens SK 2

 

1:49:46

 

1

Henrik Eijsink

36:16

5.

36:16

5.

2

Audun Bergan

40:59

7.

1:17:15

6.

3

Eirik Langedal Breivik

32:31

1.

1:49:46

3.

4.

Oppsal Orientering 1

 

1:52:35

 

1

Ola Marius Pedersen

38:42

8.

38:42

8.

2

Kristoffer Fiane Pedersen

37:43

3.

1:16:25

3.

3

Olav Johannes Deelstra

36:10

3.

1:52:35

4.

5.

Bækkelagets SK 1

 

1:54:17

 

1

Magne Jutulstad

36:49

6.

36:49

6.

2

Martin Schälli

40:11

6.

1:17:00

4.

3

Wolfgang Kampel

37:17

4.

1:54:17

5.

6.

Oppsal Orientering 3

 

2:03:35

 

1

Truls Hestengen

37:43

7.

37:43

7.

2

Sindre Nordhagen

39:25

4.

1:17:08

5.

3

Lavran Thorstensen

46:27

7.

2:03:35

6.

7.

Oppsal Orientering 2

 

2:04:50

 

1

Ludvig Rødnes

38:48

9.

38:48

9.

2

Are Wigaard

44:46

8.

1:23:34

9.

3

Bent Erik Skaug

41:16

6.

2:04:50

7.

8.

Nydalens SK 3

 

2:10:32

 

1

Per Øyvind Stene

43:03

10.

43:03

10.

2

Jan Shanel

39:58

5.

1:23:01

8.

3

Sofie Aarnes

47:31

8.

2:10:32

8.

9.

Oppsal Orientering 4

 

2:36:09

 

1

Gard-Martin Udnesseter Johnson

53:45

12.

53:45

12.

2

Per-Ivar Nikolaisen

44:49

9.

1:38:34

10.

3

Helge Grenager Solheim

57:35

9.

2:36:09

9.

10.

Notodden OL 1

 

2:43:13

 

1

Simen Hjalmar Wästlund

31:49

2.

31:49

2.

2

Jakob Schia Løe

50:42

10.

1:22:31

7.

3

Even-Andre Thorbjørnsen

1:20:42

12.

2:43:13

10.

11.

Indre Østfold OK 1

 

2:55:28

 

1

Eirik Blågestad

45:38

11.

45:38

11.

2

Rune Blågestad

54:13

11.

1:39:51

11.

3

Haakon Johannesen

1:15:37

11.

2:55:28

11.

12.

Østmarka OK 1

 

3:11:32

 

1

Hans Kristian Stubban Hygen

1:01:46

14.

1:01:46

14.

2

Tor Magnus Grøstad

1:03:58

12.

2:05:44

12.

3

Hans Olav Hygen

1:05:48

10.

3:11:32

12.

DSQ

IL Koll / Gjø-Vard OL 1

 

3:18:07

 

1

Elling Fossheim Asplin

53:53

13.

53:53

13.

2

Erik Sauar

59:07

.

0:00

.

DSQ

3

Erik Borg

1:25:07

.

0:00

.

Brutt

Halden SK 1

 

31:41

 

1

Emil Wingstedt

31:41

1.

31:41

1.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 120

1.

Halden SK 1

 

1:34:05

 

1

Ellen Kathrine Svendsby

28:29

1.

28:29

1.

2

Anja Wingstedt

30:18

1.

58:47

1.

3

Guro Bryggen

35:18

1.

1:34:05

1.

2.

Fossum IF 1

 

1:38:27

 

1

Britta Fismen

30:13

3.

30:13

3.

2

Bodil Nordenström

31:17

2.

1:01:30

2.

3

Kristin Nergaard Berg

36:57

2.

1:38:27

2.

3.

IL Koll / Fet OL 1

 

1:39:56

 

1

Brita Opheim Sauar

30:03

2.

30:03

2.

2

Heidi Tronbøl

32:53

3.

1:02:56

3.

3

Trude Fixdal

37:00

3.

1:39:56

3.

4.

OK Moss 1

 

1:57:10

 

1

Ellen Ladim

38:15

5.

38:15

5.

2

Hanne Wold

38:48

5.

1:17:03

5.

3

Kristine Roskifte

40:07

4.

1:57:10

4.

5.

OK Moss 2

 

2:18:54

 

1

Selma Kristiansen

37:27

4.

37:27

4.

2

Vegarine Kristiansen

35:53

4.

1:13:20

4.

3

Marianne Løken

1:05:34

5.

2:18:54

5.

Klasse: D 150

1.

Indre Østfold OK 1

 

1:30:11

 

1

Anne Marie Solheim Haugerud

27:25

2.

27:25

2.

2

Bente Line

32:39

1.

1:00:04

1.

3

Linda M. Torper Bystrøm

30:07

1.

1:30:11

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

1:33:33

 

1

Eva Lill Kvisle

24:43

1.

24:43

1.

2

Marianne Arnesen

36:29

3.

1:01:12

2.

3

Hilda Øfsthus

32:21

2.

1:33:33

2.

3.

Heming Orientering 1

 

1:57:29

 

1

Ann Elin Flågen

39:56

4.

39:56

4.

2

Paula Berstad

33:55

2.

1:13:51

3.

3

Marianne Reusch

43:38

4.

1:57:29

3.

4.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:03:54

 

1

Gunn-Torill Hokholt

30:16

3.

30:16

3.

2

Sissel Olaisen

51:22

4.

1:21:38

4.

3

Marit Vågsnes

42:16

3.

2:03:54

4.

DNS

Østmarka OK 1

 

0:00

 

1

Kristin Stubban Hygen

.

0:00

.

DNS

2

Anne Margrete Hammer

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 130

1.

Asker Skiklubb 1

 

1:43:23

 

1

Jan Richard Eriksen

32:59

1.

32:59

1.

2

Bjørn Martini

40:05

5.

1:13:04

3.

3

Erling Sommerfeldt

30:19

1.

1:43:23

1.

2.

Fossum IF 1

 

1:44:42

 

1

Torbjørn Blom-hagen

33:15

2.

33:15

2.

2

Harald Bakke

34:41

1.

1:07:56

1.

3

Erling Katla

36:46

3.

1:44:42

2.

3.

Indre Østfold OK 1

 

1:45:09

 

1

Bjørn Erik Glomsrud

33:51

5.

33:51

5.

2

Thomas Bedin

34:50

2.

1:08:41

2.

3

Sigmund Vister

36:28

2.

1:45:09

3.

4.

Fossum IF 2

 

1:54:00

 

1

Arild Andresen

33:22

3.

33:22

3.

2

Morten Heir

41:22

10.

1:14:44

5.

3

Odd Arve Lien

39:16

6.

1:54:00

4.

5.

OK Moss 2

 

1:55:57

 

1

Øyvind Løken

36:38

10.

36:38

10.

2

Torgeir Snilsberg

42:12

12.

1:18:50

10.

3

Thomas Roskifte

37:07

4.

1:55:57

5.

6.

Sentrum OK 1

 

1:56:19

 

1

Brynjar Fredheim

37:43

11.

37:43

11.

2

Knut Harald Hylleseth

40:24

7.

1:18:07

8.

3

Gløer Winsvold

38:12

5.

1:56:19

6.

7.

Fet OL 1

 

1:57:15

 

1

Tom Bergan

36:06

7.

36:06

7.

2

Asgeir Lium

39:33

4.

1:15:39

7.

3

Kyrre Gran

41:36

9.

1:57:15

7.

8.

OK Moss 1

 

2:01:33

 

1

Øystein Olsen

40:35

15.

40:35

15.

2

Hallvard Koren

40:14

6.

1:20:49

11.

3

Erik Rytter Jakobsen

40:44

7.

2:01:33

8.

9.

Fossum IF 3

 

2:02:09

 

1

Morten Wettergreen

36:00

6.

36:00

6.

2

Håkon Jendal

44:57

14.

1:20:57

13.

3

Knut Jostein Sætnan

41:12

8.

2:02:09

9.

10.

Indre Østfold OK 2

 

2:02:13

 

1

Asle Sagli Gudim

36:33

9.

36:33

9.

2

Fredrik Larsen

42:09

11.

1:18:42

9.

3

Lars Petter Glomsrud

43:31

11.

2:02:13

10.

11.

Heming Orientering 1

 

2:03:09

 

1

Kimme Arnesen

33:34

4.

33:34

4.

2

Øystein Østermann

40:57

8.

1:14:31

4.

3

Harald Eide-Fredriksen

48:38

15.

2:03:09

11.

12.

IL Tyrving 1

 

2:05:09

 

1

Per Slungaard

40:29

14.

40:29

14.

2

Are Kristiansen

34:51

3.

1:15:20

6.

3

Jens Christian Holst

49:49

16.

2:05:09

12.

13.

Oppsal Orientering 1

 

2:14:01

 

1

Rolf Hustvedt

45:54

17.

45:54

17.

2

Eilert Aamodt

46:26

17.

1:32:20

16.

3

Morten Mosland

41:41

10.

2:14:01

13.

14.

Indre Østfold OK 3

 

2:15:24

 

1

Claes-Tommy Herland

41:26

16.

41:26

16.

2

Tom-Vegard Feltstykket

41:18

9.

1:22:44

14.

3

Øyvind Thømt

52:40

19.

2:15:24

14.

15.

Fossum IF 4

 

2:18:48

 

1

Frode Strisland

40:17

13.

40:17

13.

2

Kristian Bernhard Nilsen

46:07

15.

1:26:24

15.

3

Hans Jevanord

52:24

18.

2:18:48

15.

16.

Bækkelagets SK 1

 

2:19:46

 

1

Olav Eide

38:10

12.

38:10

12.

2

Truls Kvaase

42:43

13.

1:20:53

12.

3

Halvor Jutulstad

58:53

22.

2:19:46

16.

17.

Heming Orientering 2

 

2:27:26

 

1

Christian Reusch

47:06

19.

47:06

19.

2

Anders Flågen

46:07

15.

1:33:13

17.

3

Ola Peter Krohn Gjessing

54:13

20.

2:27:26

17.

18.

Nydalens SK 1

 

2:35:06

 

1

Nils Bergan

46:00

18.

46:00

18.

2

Anne Dahl

1:01:55

23.

1:47:55

21.

3

Cecilie Werp Hauge

47:11

12.

2:35:06

18.

19.

Østmarka OK 1

 

2:35:09

 

1

Jørn Mjøster

47:34

20.

47:34

20.

2

Terje Linløkken

57:03

19.

1:44:37

19.

3

Svein Otterlei

50:32

17.

2:35:09

19.

20.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:38:46

 

1

Håvard Harstad

36:22

8.

36:22

8.

2

Geir Trøan

58:23

20.

1:34:45

18.

3

John Ytternes

1:04:01

23.

2:38:46

20.

21.

Fossum IF 5

 

2:40:52

 

1

Tormod Bøe

54:00

21.

54:00

21.

2

Knut Anders Løken

58:38

21.

1:52:38

22.

3

Terje Næss

48:14

14.

2:40:52

21.

22.

Måren OK 1

 

2:43:43

 

1

Lars Petter Endresen

56:28

22.

56:28

22.

2

Lars Rønning Johansen

49:11

18.

1:45:39

20.

3

Trond Holter

58:04

21.

2:43:43

22.

23.

Indre Østfold OK 4

 

2:46:28

 

1

Trond Retteraasen

57:57

23.

57:57

23.

2

Sindre Valsgård

1:00:41

22.

1:58:38

23.

3

Roy Johannessen

47:50

13.

2:46:28

23.

Klasse: H 170

1.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

1:26:20

 

1

Knut Bjørkelo

28:54

3.

28:54

3.

2

Bjørnar Gammelsæter

30:43

2.

59:37

2.

3

Bengt Niklasson

26:43

2.

1:26:20

1.

2.

Nydalens SK 1

 

1:29:48

 

1

Einar Jensen

30:43

7.

30:43

7.

2

Sören Jonsson

28:51

1.

59:34

1.

3

Terje Wiig Mathisen

30:14

8.

1:29:48

2.

3.

Bækkelagets SK 1

 

1:34:02

 

1

Eldar Børsum

35:00

11.

35:00

11.

2

Yngvar Christiansen

30:53

4.

1:05:53

7.

3

Anders Storbraten

28:09

4.

1:34:02

3.

4.

Asker Skiklubb 1

 

1:34:20

 

1

Svein Granerud

29:09

4.

29:09

4.

2

Jørn Bue Olsen

36:41

9.

1:05:50

6.

3

Gjermund Gravir

28:30

5.

1:34:20

4.

5.

Oslostudentenes IK 1

 

1:34:57

 

1

Øivind Thorvald Due Trier

30:38

6.

30:38

6.

2

Are Eriksen

34:57

8.

1:05:35

5.

3

Guttorm L Egge

29:22

6.

1:34:57

5.

6.

Sarpsborg OL / Varteig OL 3

 

1:36:48

 

1

Trygve Leivestad

36:52

13.

36:52

13.

2

Kjell Einar Andersen

33:36

7.

1:10:28

10.

3

Arild Kirkerød

26:20

1.

1:36:48

6.

7.

Måren OK 1

 

1:41:31

 

1

Audun Bjerknes

28:09

1.

28:09

1.

2

Morten Due

32:33

6.

1:00:42

3.

3

Stein Turtumøygard

40:49

13.

1:41:31

7.

8.

Sarpsborg OL 1

 

1:42:21

 

1

Ole Ingesen

30:47

8.

30:47

8.

2

Tom Wahlgren

42:05

13.

1:12:52

13.

3

Svein Melby

29:29

7.

1:42:21

8.

9.

OK Moss 1

 

1:43:06

 

1

Jan Bjerketvedt

38:19

14.

38:19

14.

2

Tore Bjørnerød

30:44

3.

1:09:03

8.

3

Christopher Schive

34:03

9.

1:43:06

9.

10.

Sarpsborg OL 2

 

1:44:14

 

1

Øystein Jensen

32:17

9.

32:17

9.

2

Tormod Jensen

32:29

5.

1:04:46

4.

3

Bjørn Åstorp

39:28

12.

1:44:14

10.

11.

Indre Østfold OK 1

 

1:44:54

 

1

Sture Ottesen

29:20

5.

29:20

5.

2

Kjell-Erik Kristiansen

40:52

12.

1:10:12

9.

3

Bent Galborgen

34:42

10.

1:44:54

11.

12.

Kolbotn og Skimt OL 2

 

1:49:31

 

1

Tor Lahlum

35:36

12.

35:36

12.

2

Jon Færden

36:58

11.

1:12:34

12.

3

Bjørn Sverre Gulheim

36:57

11.

1:49:31

12.

13.

Notodden OL 1

 

1:50:54

 

1

Petter Løe

28:28

2.

28:28

2.

2

Sveinung Rekaa

54:54

15.

1:23:22

14.

3

Harald Kvisli

27:32

3.

1:50:54

13.

14.

Østmarka OK 2

 

2:11:39

 

1

Per Arne Karlsen

39:10

15.

39:10

15.

2

Bjørn Christensen

46:48

14.

1:25:58

15.

3

Olav Bakken

45:41

14.

2:11:39

14.

15.

Vestre Akers SK 1

 

2:19:57

 

1

Per Osen

34:10

10.

34:10

10.

2

Tormod Øvergaard

36:45

10.

1:10:55

11.

3

Rune Halke

1:09:02

15.

2:19:57

15.

DSQ

Østmarka OK 1

 

1:34:16

 

1

Øystein Kildahl

31:16

.

0:00

.

DSQ

2

Rune Teigland

34:18

.

0:00

.

3

Knut Edvard Helland

28:42

.

0:00

.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 mai 2018, 13:05:40

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

449

Antall startet:

426