Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 2 1. mai 2018

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

Fillip Brumoen Kjemperud

Fossekallen IL

Oskar Åsen

Fossekallen IL

Fredrik Linden Strand

Fossekallen IL

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

18:55

+0:00

2.

Oda Opseth

Ringerike OL

29:38

+10:43

3.

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

1:01:58

+43:03

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Hope

Modum OL

26:52

+0:00

Klasse: D Kort A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

26:36

+0:00

2.

Viola Korba

Modum OL

41:09

+14:33

3.

Aud Kjersti Viena

Ringerike OL

49:56

+23:20

144 162 151

Klasse: H Kort A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

24:39

+0:00

2.

Jesse Jentzen

Hadeland OL

33:18

+8:39

100

3.

Tobias Mauthe

Modum OL

33:27

+8:48

Klasse: D Kort B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

18:39

+0:00

145 146 161

2.

Sunniva Viena

Ringerike OL

21:25

+2:46

3.

Anne Nydal

Asker Skiklubb

27:22

+8:43

145 146 161

4.

Trine Opseth

Ringerike OL

29:38

+10:59

148

5.

Karin Loe

Fossekallen IL

30:21

+11:42

148

Klasse: H Kort B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

15:04

+0:00

2.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

18:38

+3:34

148

3.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

21:38

+6:34

4.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

21:44

+6:40

5.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

1:01:54

+46:50

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

32:07

+0:00

2.

Ida Marie Hovi

Skien OK

33:04

+0:57

3.

Torunn Ø. Jensen

Ringerike OL

34:04

+1:57

4.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

35:43

+3:36

5.

Sidsel Skovli

Ringerike OL

36:34

+4:27

6.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

37:05

+4:58

7.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

37:22

+5:15

8.

Line Arnevik

Ringerike OL

39:02

+6:55

9.

May Ingela Hope

Modum OL

39:06

+6:59

10.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

40:55

+8:48

11.

Ida Enerhaugen

Ringerike OL

41:34

+9:27

12.

Silje B. Hovi

Skien OK

50:02

+17:55

13.

Live Ytrehus

Ringerike OL

54:49

+22:42

14.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:02:43

+30:36

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

31:06

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

33:08

+2:02

3.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

35:53

+4:47

4.

Hroar Sanna

Ringerike OL

37:05

+5:59

5.

Per Kaarby

Fossum IF

38:16

+7:10

6.

Johan Swärd

Hadeland OL

39:31

+8:25

7.

Per Anund Loe

Fossekallen IL

39:40

+8:34

8.

Sverre Graffer

Ringerike OL

41:31

+10:25

9.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

41:59

+10:53

10.

Geir Dahl

Ringerike OL

42:15

+11:09

11.

Tor Trøan

Hadeland OL

44:53

+13:47

12.

Hans Einar Thorset

Ringerike OL

47:40

+16:34

13.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

48:53

+17:47

14.

Toralf Opperud

Ringerike OL

49:04

+17:58

15.

Per Øhlckers

IL Tyrving

49:47

+18:41

16.

Oskar Erland Fossaas

Ringerike OL

1:16:32

+45:26

DSQ

Helge Revhaug

Ringerike OL

36:03

162

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

36:19

162

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Viena

Larvik OK

51:20

+0:00

2.

Anne Kristin Kvamme

Ringerike OL

52:20

+1:00

3.

Grete S B Hovi

Skien OK

53:42

+2:22

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

34:59

+0:00

2.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

37:43

+2:44

3.

Lars Enerhaugen

Modum OL

40:18

+5:19

4.

Bjørn Berge

Hadeland OL

41:40

+6:41

5.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

42:42

+7:43

6.

Juha Viena

Ringerike OL

43:09

+8:10

7.

Einar Gisholt

Fossum IF

44:28

+9:29

8.

Øyvind Strande

Ringerike OL

47:26

+12:27

8.

Harald Hovi

Skien OK

47:26

+12:27

10.

Lars Fjeldstad

Ringerike OL

48:08

+13:09

11.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

48:17

+13:18

12.

Frode Løset

Ringerike OL

48:27

+13:28

13.

Eirik Larsen

Skien OK

49:29

+14:30

14.

Jon Erland Fossaas

Ringerike OL

1:07:53

+32:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 mai 2018, 18:44:33

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73