Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Håmmårsbukta 2. mai 2018

Klasse: Løype A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Haugen

SBO

5:23

+0:00

2.

Henrik Kraft

SBO

5:28

+0:05

2.

Audun Wanvik Haugen

SBO

5:28

+0:05

4.

Asle Skulbørstad

SBO

5:33

+0:10

5.

Ingvild Kjesbu

SBO

6:50

+1:27

6.

Kyrre Kraft

SBO

7:15

+1:52

6.

Rune Sævik

SBO

7:15

+1:52

8.

Ann Elise Gederaas

SBO

7:46

+2:23

9.

Monica Hægstad

SBO

8:11

+2:48

10.

Hans Rosling

SBO

8:47

+3:24

11.

Arnt Olav Dragsten

SBO

9:07

+3:44

12.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

9:30

+4:07

13.

Mette Wanvik

SBO

9:45

+4:22

14.

Hans Berger

SBO

10:27

+5:04

15.

Einar Hagen

SBO

11:25

+6:02

16.

Kristin Hunstad

SBO

13:23

+8:00

17.

Ane Skulbørstad

SBO

16:13

+10:50

Klasse: Løype B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Wanvik Haugen

SBO

5:02

+0:00

2.

Henrik Kraft

SBO

5:09

+0:07

3.

Asle Skulbørstad

SBO

5:11

+0:09

4.

Jakob Haugen

SBO

5:12

+0:10

5.

Ingvild Kjesbu

SBO

6:07

+1:05

6.

Ann Elise Gederaas

SBO

6:50

+1:48

7.

Kyrre Kraft

SBO

7:15

+2:13

8.

Monica Hægstad

SBO

7:17

+2:15

9.

Mette Wanvik

SBO

7:56

+2:54

10.

Johanna Rosling

SBO

8:27

+3:25

11.

Marie Nielsen Solberg

SBO

8:38

+3:36

12.

Ane Skulbørstad

SBO

9:35

+4:33

13.

Einar Hagen

SBO

10:34

+5:32

14.

Arnt Olav Dragsten

SBO

10:37

+5:35

15.

Ludvig Mack Tronvoll

SBO

12:55

+7:53

16.

Hans Berger

SBO

13:12

+8:10

17.

Linn Iren Okkelberg

SBO

22:18

+17:16

DSQ

Kristin Hunstad

SBO

15:31

100

Klasse: Løype C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol

6:02

+0:00

2.

Jakob Haugen

SBO

6:28

+0:26

3.

Asle Skulbørstad

SBO

6:49

+0:47

4.

Audun Wanvik Haugen

SBO

6:59

+0:57

5.

Henrik Kraft

SBO

7:09

+1:07

6.

Ann Elise Gederaas

SBO

9:10

+3:08

7.

Monica Hægstad

SBO

9:19

+3:17

8.

Mette Wanvik

SBO

9:36

+3:34

9.

Kyrre Kraft

SBO

11:40

+5:38

10.

Arnt Olav Dragsten

SBO

12:41

+6:39

11.

Hans Berger

SBO

12:57

+6:55

11.

Einar Hagen

SBO

12:57

+6:55

13.

Sigurd Sævik

SBO

13:58

+7:56

14.

Ingvild Kjesbu

SBO

14:17

+8:15

15.

Petter Kvalheim Reiten

SBO

15:20

+9:18

16.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

15:55

+9:53

DSQ

Marie Nielsen Solberg

SBO

8:43

118

DSQ

Kristin Hunstad

SBO

Klasse: Løype D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Wanvik Haugen

SBO

6:36

+0:00

2.

Henrik Kraft

SBO

6:53

+0:17

3.

Jakob Haugen

SBO

7:30

+0:54

4.

Asle Skulbørstad

SBO

7:31

+0:55

5.

Ingvild Kjesbu

SBO

8:40

+2:04

6.

Kyrre Kraft

SBO

9:09

+2:33

7.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

9:45

+3:09

8.

Marie Nielsen Solberg

SBO

9:51

+3:15

9.

Mette Wanvik

SBO

9:58

+3:22

10.

Ann Elise Gederaas

SBO

10:10

+3:34

11.

Arnt Olav Dragsten

SBO

12:35

+5:59

12.

Rune Bjørgum

SBO

13:30

+6:54

13.

Einar Hagen

SBO

17:40

+11:04

14.

Hans Berger

SBO

18:16

+11:40

DSQ

Kristin Hunstad

SBO

17:12

100

Klasse: Råtass 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linn Iren Okkelberg

SBO

14:09

Johanna Rosling

SBO

6:31

Petter Kvalheim Reiten

SBO

14:17

Petter Skulbørstad

SBO

18:56

Jacob Selven Borten

SBO

17:56

Ludvig Mack Tronvoll

SBO

22:47

Sigurd Sævik

SBO

9:23

Lars Vikdal Bjørgum

SBO

9:19

Einar Sævik

SBO

18:19

DSQ

Even Vikdal Bjørgum

SBO

8:28

100

Klasse: Råtass 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Kvalheim Reiten

SBO

11:14

Sigurd Sævik

SBO

7:31

Linn Iren Okkelberg

SBO

13:49

Guro Sævik

SBO

23:53

Einar Sævik

SBO

20:28

Johanna Rosling

SBO

5:41

Idun Aaen

SBO

9:40

Lars Vikdal Bjørgum

SBO

7:21

Jacob Selven Borten

SBO

14:19

Petter Skulbørstad

SBO

14:04

Ludvig Mack Tronvoll

SBO

11:14

DSQ

Even Vikdal Bjørgum

SBO

9:05

100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2018, 21:43:05

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

90

Antall startet:

90