Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup, Finale 3. mai 2018

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eira Forsbak Asplem

Freidig

27:14

Eva Amundsen

Freidig

26:17

Frida Holmqvist

Byåsen IL

29:08

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

29:08

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

21:41

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

11:50

+0:00

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

13:16

+1:26

3.

Nora Halvorsen

Freidig

13:33

+1:43

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

16:15

+4:25

5.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

16:28

+4:38

6.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

17:46

+5:56

7.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

27:45

+15:55

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

22:35

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

26:03

+3:28

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

30:36

+8:01

4.

Selma Nevin

Freidig

31:40

+9:05

5.

Marita Aske

Freidig

32:47

+10:12

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

34:07

+11:32

7.

Tora Kittilsen

Freidig

35:54

+13:19

8.

Anna Aurora Nolte

Freidig

36:21

+13:46

9.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

37:08

+14:33

9.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

37:08

+14:33

11.

Åsa Molmeslet Bull

Byåsen IL

44:59

+22:24

DNS

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

18:47

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

21:30

+2:43

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

24:38

+5:51

4.

Stine Aune

Nidarøst OK

28:03

+9:16

5.

Vilde Lereim Storli

Freidig

32:27

+13:40

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

33:42

+14:55

7.

Maren Viken

Byåsen IL

36:19

+17:32

DSQ

Anna Christensen

Freidig

25:22

31

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:15

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

20:34

+1:19

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

28:01

+8:46

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

29:01

+9:46

5.

Elin Granstedt

IK Hakarpspojkarna

29:23

+10:08

6.

Kerstin Wadman

Göteborg Majorna OK

29:47

+10:32

7.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

30:40

+11:25

8.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

32:18

+13:03

9.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

33:00

+13:45

10.

Andrine Viken

Byåsen IL

37:47

+18:32

DSQ

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

31:06

31

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

25:10

+0:00

2.

Marit Schmid

OL Trollelg

26:12

+1:02

3.

Eva Tesarova

Wing OK

30:17

+5:07

4.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

34:56

+9:46

DNS

Maren Grande

Frol IL

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

DNS

Ingvild Wang

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

21:12

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

22:20

+1:08

3.

Tone Almås

IL Leik

27:54

+6:42

4.

Mette Resell Nolte

Freidig

32:28

+11:16

5.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

34:13

+13:01

6.

Tina Strømdal Wik

Freidig

34:34

+13:22

38

7.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

55:02

+33:50

DNS

Margot Bolstad Lynum

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

21:49

+0:00

2.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

26:26

+4:37

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

28:05

+6:16

4.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:17

+6:28

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

29:47

+7:58

6.

Mari Hoff

Byåsen IL

30:22

+8:33

7.

Sigrid Melkild

Freidig

32:05

+10:16

8.

Anne Melkild

Freidig

34:05

+12:16

DNS

Turid Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

32:36

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

40:46

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

52:18

+11:32

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

36:42

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

22:48

Erlend Grønli

Freidig

18:58

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

18:56

Jens Anton Andresen

Malvik IL

23:01

Mathias Leroyer

Freidig

11:58

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

37:48

DNS

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Sundet

IL Leik

13:54

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

14:04

+0:10

3.

Jakob Jøsang With

Wing OK

15:04

+1:10

4.

Johannes Stordal

Byåsen IL

21:34

+7:40

5.

Sven Nevin

Freidig

24:13

+10:19

DSQ

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

13:43

111

DNS

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

23:35

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

24:41

+1:06

3.

Emil Grønli

Freidig

26:50

+3:15

4.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

27:14

+3:39

5.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

28:14

+4:39

6.

Tristan Halvorsen

Freidig

32:04

+8:29

7.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

32:41

+9:06

8.

Sverre Hellevik

Freidig

32:45

+9:10

9.

Magne Guttvik

Wing OK

33:16

+9:41

10.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

33:53

+10:18

11.

Ådne Stordal

Byåsen IL

33:54

+10:19

12.

Sigurd Braathen

Wing OK

34:07

+10:32

13.

Aksel Viken

Byåsen IL

35:41

+12:06

14.

Eivind Næve

IL Leik

39:32

+15:57

15.

Anders Tørum

Selbu OK

39:53

+16:18

16.

Jone Ingebrigt Sirum Samland

Selbu OK

39:58

+16:23

17.

Borgar Stavrum

Wing OK

40:30

+16:55

DSQ

Kristoffer Lerli

Melhus IL

25:11

31

DNS

Vegard Lereim Storli

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

18:04

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

23:08

+5:04

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

24:39

+6:35

4.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

25:04

+7:00

5.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

26:49

+8:45

6.

Erlend Aune

Byåsen IL

28:29

+10:25

7.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

29:54

+11:50

8.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

31:28

+13:24

9.

Henrik Braathen

Wing OK

31:42

+13:38

10.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

32:07

+14:03

11.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

33:50

+15:46

12.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

34:09

+16:05

13.

Brage Asplem

Freidig

35:06

+17:02

14.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

35:32

+17:28

15.

Ørjan Sæter

Melhus IL

37:11

+19:07

16.

Oskar Storler

Melhus IL

38:05

+20:01

DSQ

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

23:36

38 112

DSQ

Jostein Rø

Freidig

25:06

31

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

25:15

31

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

26:29

39 40 38 112 31

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

DNS

Iver Olaussen

Malvik IL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Freidig

16:30

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

17:23

+0:53

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

18:29

+1:59

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

20:37

+4:07

5.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

21:03

+4:33

6.

Håkon Holstad

Freidig

23:44

+7:14

7.

Matias Nissen

Freidig

27:51

+11:21

8.

Aleksander Skoglund

Freidig

28:09

+11:39

9.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

28:38

+12:08

10.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

28:58

+12:28

11.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

34:12

+17:42

DSQ

Petter Lien

Byåsen IL

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:09

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

19:32

+3:23

3.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

19:46

+3:37

4.

Mathias Bjugan

Wing OK

20:49

+4:40

5.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

21:10

+5:01

39 40 38 112

6.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

25:04

+8:55

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

26:12

+10:03

8.

Lars Owren

Freidig

27:53

+11:44

9.

Jan Kondula

NTNUI

29:08

+12:59

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

29:22

+13:13

11.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

29:57

+13:48

12.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

30:17

+14:08

13.

Per-Martin Vian Grønli

NTNUI

34:28

+18:19

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:04

35 36 37 38 41 42 43 112 39 40 38 112 3...

DNS

Øystein Haug

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

17:45

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

18:12

+0:27

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

19:49

+2:04

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

21:03

+3:18

5.

Jon Holstad

Freidig

23:21

+5:36

38

6.

Eivind Lona

Wing OK

24:07

+6:22

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

25:46

+8:01

8.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

28:08

+10:23

9.

Anthony Leroyer

Freidig

29:08

+11:23

10.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

29:20

+11:35

11.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

31:04

+13:19

12.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

31:59

+14:14

DNS

Harald Grønning

Selbu OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

21:45

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

22:13

+0:28

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

24:18

+2:33

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

26:50

+5:05

5.

Terje Midtbø

Wing OK

28:13

+6:28

6.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

28:34

+6:49

7.

Rune Stræte

Wing OK

30:50

+9:05

8.

Morten Korsvold

Wing OK

30:52

+9:07

9.

Bernt Rognes

Freidig

30:55

+9:10

10.

Frode Sjøvold

Røros IL

30:56

+9:11

11.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

31:18

+9:33

12.

Rune Viken

Byåsen IL

32:03

+10:18

13.

Jon Vindal

Wing OK

32:48

+11:03

14.

Dag Erik Helland

Wing OK

34:32

+12:47

15.

John Lerli

Melhus IL

37:48

+16:03

DSQ

Agnar Renolen

Wing OK

25:41

32

DSQ

Geir Willumsen

Freidig

38:52

37

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

26:11

+0:00

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

31:53

+5:42

3.

Morten Skoglund

Byåsen IL

34:20

+8:09

4.

Helge Rustad

Freidig

35:39

+9:28

38

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

35:48

+9:37

6.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

38:13

+12:02

7.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

38:32

+12:21

8.

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

40:50

+14:39

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

33:31

+0:00

41 42 43 39 40 38 112

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

34:44

+1:13

38

3.

Lars Skrøvseth

Wing OK

37:59

+4:28

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

39:22

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

40:01

+0:39

3.

Anders Waage

Freidig

40:03

+0:41

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

41:11

+1:49

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

43:13

+3:51

DSQ

Bjørn Ludvig Brenne

OL Trollelg

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

35:28

+0:00

2.

Eigil Sørli

Malvik IL

37:44

+2:16

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

37:55

+2:27

4.

Magnus Landstad

Freidig

40:17

+4:49

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

35:57

112 39 40 112 31 32 33 34

DSQ

Knut Skjesol

Wing OK

41:06

43

Brutt

Robert Strøm

Wing OK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

46:06

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

48:22

+2:16

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

39:34

37 41 42 43 39 40 38 112

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

23:06

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

24:49

+1:43

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Bog Vikane

NTNUI

16:35

+0:00

2.

Åsmund Aamodt Resell

NTNUI

17:11

+0:36

3.

Anne Nevin

Freidig

23:06

+6:31

4.

Ane Zakariassen

NTNUI

24:37

+8:02

5.

Simen Liberg Tronsaune

NTNUI

24:38

+8:03

6.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

31:50

+15:15

7.

Elise Østrem

NTNUI

32:06

+15:31

8.

Eline Nesdal Sundli

NTNUI

32:09

+15:34

9.

Eirin Stork

NTNUI

32:12

+15:37

10.

Laura Edvardsen

NTNUI

32:14

+15:39

DSQ

Åsa Nordgård

Brutt

Sigurd Nordgård


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 mai 2018, 18:43:02

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

227

Antall startet:

210