Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka-karusellen 1 2. mai 2018

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Matea Meland Kongsland

Østmarka OK

38:09

Cecilia Nilssen

Østmarka OK

32:57

Oliver Kristiansen

Østmarka OK

32:57

Leah Hanneborg

Østmarka OK

1:00:32

Leni Isabel Bråthen

Nittedal O-lag

40:15

Helena Granberg

Østmarka OK

25:00

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Katrina Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:01:00

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:01:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

41:56

+0:00

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

27:34

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:16:08

+0:00

2.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:24:29

+8:21

2.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:24:29

+8:21

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

22:58

+0:00

2.

Marius Esvall

Østmarka OK

57:33

+34:35

DSQ

Erlend Otterlei

Østmarka OK

33:23

39 69 32

DSQ

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

37:44

36 69 32 249

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

44:49

+0:00

2.

Emil Huuse

Østmarka OK

45:01

+0:12

3.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

46:50

+2:01

4.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

50:21

+5:32

5.

Jakob Gilljam

Østmarka

57:41

+12:52

DSQ

Bendik Mjøster

Østmarka OK

39:57

36 39 69 32 249

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Woll

Østmarka OK

37:02

+0:00

2.

Katrine Holen

Østmarka OK

47:02

+10:00

3.

Hans Randen

Privat

47:51

+10:49

4.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

58:29

+21:27

5.

Helena Granberg

Østmarka OK

1:03:22

+26:20

6.

Line Aas Mjøster

Østmarka OK

+0:0-2

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnes Leo

Halden SK

38:52

+0:00

2.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

43:46

+4:54

3.

Per Stefferud

Østmarka

59:14

+20:22

4.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

1:04:14

+25:22

5.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:08:39

+29:47

6.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:10:20

+31:28

7.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka

1:15:40

+36:48

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Nordbrøden

Halden

36:31

+0:00

2.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

49:47

+13:16

3.

Thierry Matthey

Gular IL

51:33

+15:02

4.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

53:37

+17:06

5.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

1:01:18

+24:47

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:02:56

+26:25

7.

Johannes Skaar

Nittedal O-lag

1:05:08

+28:37

8.

Jon Ivar Juvik

Vælerenga

1:07:50

+31:19

9.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:09:42

+33:11

10.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:09:59

+33:28

11.

Svein Otterlei

Østmarka OK

1:10:58

+34:27

DSQ

Jørn Mjøster

Østmarka OK

43:30


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2018, 21:46:58

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48