Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kløftefossløpet 6. mai 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

34:46

18:17

Erik Bergan

Kongsberg OL

49:57

26:17

100

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

33:06

17:25

Silje Strand

Lierbygda OL

57:55

30:28

Anna Maria Pedersen

Modum OL

52:57

27:52

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

27:13

14:19

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

27:44

14:35

Nila Hilleren

Eiker OL

36:59

19:27

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

50:36

26:37

Nils Sand

Sjåstad/Vestre Lier IL

29:55

15:44

Edvard Werring Thorvik

NoTeam

56:44

29:51

Astri Werring Thorvik

NoTeam

56:30

29:44

Julie Olsen Bye

Modum OL

50:38

26:38

Victoria Lopes Nilsen

Modum OL

50:41

26:40

Sofie Molenaar

Modum OL

50:24

26:31

Audun Aunmo

Modum OL

52:11

27:27

Aurora Viken Foss

Eiker OL

39:01

20:32

Åse Marie Halaas Appenzeller

Fossum IF

39:28

20:46

Filip S. Molenaar

Modum OL

23:33

12:23

Ingrid Åsmyr-Andersen

Eiker OL

33:05

17:24

DSQ

Sigurd Askland

Sjåstad/Vestre Lier IL

13:37

207 205 213 83 70 84 78 219 100

DSQ

Marius Bjørli

Ringerike OL

1:28:12

205 213 83 70 84 78

DNS

Kristian Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

33:40

+0:00

13:28

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

34:14

+0:34

13:41

3.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

36:17

+2:37

14:30

4.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

39:38

+5:58

15:51

5.

Oda Opseth

Ringerike OL

40:19

+6:39

16:07

6.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

43:39

+9:59

17:27

7.

Marte Eger

Kongsberg OL

43:43

+10:03

17:29

8.

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

56:46

+23:06

22:42

9.

Nora Akselsen

Konnerud IL

59:35

+25:55

23:50

10.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

1:05:36

+31:56

26:14

11.

Frida Hope

Modum OL

1:08:46

+35:06

27:30

Klasse: D 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

40:35

+0:00

21:21

219

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

31:18

+0:00

11:10

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

35:18

+4:00

12:36

3.

Marie Kvarme

Sturla, IF

36:39

+5:21

13:05

4.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

38:49

+7:31

13:51

5.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

41:20

+10:02

14:45

6.

Anne Maren Eidsten

IF Sturla

48:27

+17:09

17:18

7.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

49:18

+18:00

17:36

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

29:36

+0:00

11:50

2.

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

32:41

+3:05

13:04

3.

Tiril Kihle

Konnerud IL

34:17

+4:41

13:42

4.

Tiril Holen

Konnerud IL

36:08

+6:32

14:27

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

30:38

+0:00

8:45

2.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

36:14

+5:36

10:21

3.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

43:19

+12:41

12:22

4.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

46:10

+15:32

13:11

5.

Ana Pacheco

Kongsberg OL

46:11

+15:33

13:11

6.

Selma Høivold

Kongsberg OL

47:54

+17:16

13:41

7.

Karoline Torø

Kongsberg OL

49:13

+18:35

14:03

8.

Yona Jacquemin

Kongsberg OL

49:37

+18:59

14:10

9.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

50:07

+19:29

14:19

10.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

50:29

+19:51

14:25

11.

Romane Lesquer

Kongsberg OL

51:54

+21:16

14:49

12.

Mari Øverby

Kongsberg OL

53:47

+23:09

15:22

13.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

1:00:03

+29:25

17:09

14.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

1:02:07

+31:29

17:44

15.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

1:09:22

+38:44

19:49

16.

Inês Augusto

Kongsberg OL

1:11:04

+40:26

20:18

17.

Ana Silva

Kongsberg OL

1:20:20

+49:42

22:57

DSQ

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

53:56

203 210 211 217 218

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Katla

Fossum IF

32:40

+0:00

10:53

2.

Anette Larsen Akselsen

Konnerud IL

34:31

+1:51

11:30

3.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

37:54

+5:14

12:38

4.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

44:37

+11:57

14:52

5.

Malin Kristina Sørensen

Nydalens SK

45:00

+12:20

15:00

6.

Anne Gro Haviken

Modum OL

50:17

+17:37

16:45

7.

Lenka Westin

Porsgrunn OL

51:55

+19:15

17:18

8.

Sølvi Helene Fossøy

Eiker OL

56:36

+23:56

18:52

9.

Marion Amundsen

Ringerike OL

1:00:33

+27:53

20:11

10.

Anni Saarela

Konnerud IL

1:09:39

+36:59

23:13

11.

Hanne Bredde Vig

Sturla, IF

1:12:39

+39:59

24:13

12.

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

1:15:04

+42:24

25:01

13.

Berit Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:26:12

+53:32

28:44

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Jægtvik

Konnerud IL

32:29

+0:00

11:36

2.

Maren Norderud

IL Tyrving

33:27

+0:58

11:56

3.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

41:12

+8:43

14:42

4.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

41:48

+9:19

14:55

5.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

43:10

+10:41

15:25

6.

Inger Svaland

OL Vallset/Stange

43:47

+11:18

15:38

7.

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

54:28

+21:59

19:27

8.

Tanja Appenzeller

Fossum IF

1:04:18

+31:49

22:57

9.

Sigrid Skjelbred

Kongsberg OL

1:04:28

+31:59

23:01

10.

Mona Dalegård Løken

Kongsberg OL

1:10:04

+37:35

25:01

DSQ

Inger-Helene Carlsen

Sturla, IF

1:37:04

203

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Tobiassen

Ringerike OL

49:11

+0:00

19:40

218 219

Klasse: D 17-A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

36:21

+0:00

6:43

2.

Marte Narum

Nydalens SK

37:57

+1:36

7:01

3.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

38:41

+2:20

7:09

4.

Kristin Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

41:29

+5:08

7:40

5.

Synne Strand

Asker Skiklubb

42:11

+5:50

7:48

6.

Agnes Leo

Halden SK

43:22

+7:01

8:01

7.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

43:43

+7:22

8:05

8.

Ida Tiltnes

IL Tyrving

43:47

+7:26

8:06

9.

Kristine Berglia

Eiker OL

43:51

+7:30

8:07

10.

Jenny Baklid

Konnerud IL

45:04

+8:43

8:20

11.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

46:51

+10:30

8:40

12.

Malin Sandstad

Freidig

47:30

+11:09

8:47

13.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

47:39

+11:18

8:49

14.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

IL Tyrving

47:43

+11:22

8:50

15.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

47:55

+11:34

8:52

16.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

48:06

+11:45

8:54

17.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

48:47

+12:26

9:02

18.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

48:57

+12:36

9:03

19.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

49:27

+13:06

9:09

20.

Tale Strand

Kongsberg OL

50:45

+14:24

9:23

21.

Anette Juveli

Konnerud IL

51:04

+14:43

9:27

22.

Cecile Calandry

Kongsberg OL

51:29

+15:08

9:32

23.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

51:39

+15:18

9:33

24.

Louise Oram

Bækkelagets SK

53:25

+17:04

9:53

25.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

55:20

+18:59

10:14

26.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

55:42

+19:21

10:18

27.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

56:15

+19:54

10:25

28.

Janne Tjørhom Aasheim

Ganddal IL

56:29

+20:08

10:27

29.

Marine Dudoignon

Kongsberg OL

56:52

+20:31

10:31

30.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

57:47

+21:26

10:42

31.

Aina Viena

Larvik OK

58:01

+21:40

10:44

32.

Lilou Pauly

Kongsberg OL

58:43

+22:22

10:52

33.

Emilie Westin

Nydalens SK

1:01:48

+25:27

11:26

34.

Anne Line Nydal Berglia

Eiker OL

1:02:02

+25:41

11:29

35.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:02:09

+25:48

11:30

36.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

1:02:33

+26:12

11:35

37.

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

1:02:51

+26:30

11:38

38.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

1:03:59

+27:38

11:50

39.

Solveig Letmolie

Eiker OL

1:04:18

+27:57

11:54

40.

Anita Hilleren

Eiker OL

1:04:55

+28:34

12:01

41.

Juliette Milhaud

Kongsberg OL

1:05:07

+28:46

12:03

42.

Kari Strand

Kongsberg OL

1:05:12

+28:51

12:04

43.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

1:07:56

+31:35

12:34

44.

Christine Hoen

Eiker OL

1:09:46

+33:25

12:55

45.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:11:23

+35:02

13:13

46.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:12:10

+35:49

13:21

47.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

1:12:59

+36:38

13:30

48.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

1:13:41

+37:20

13:38

49.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

1:13:53

+37:32

13:40

50.

Helena Alves Lima

Kongsberg OL

1:14:13

+37:52

13:44

51.

Marte Karine Larsen

Kongsberg OL

1:24:14

+47:53

15:35

52.

Inês José

Kongsberg OL

2:27:05

+1:50:44

27:14

DSQ

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

21:04

229 224 228 210 221 217 220 219 100

DSQ

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

28:46

228 210 221 217 220 219 100

DSQ

Zoé Villar

Kongsberg OL

33:22

225 226 223 227 229 224 228 221 217 220

DSQ

Bárbara Pereira

Kongsberg OL

1:30:39

229

DSQ

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:50:43

223 227 229 224 228 210 221 217 220 219 100

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

37:33

+0:00

9:37

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

57:21

+19:48

14:42

3.

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

1:00:53

+23:20

15:36

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

42:58

+0:00

11:01

2.

Hege Feiring

IL Tyrving

45:15

+2:17

11:36

3.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

47:00

+4:02

12:03

4.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

49:20

+6:22

12:38

5.

Hilde Hovdenak

Modum OL

52:37

+9:39

13:29

6.

Paula Serra

Kongsberg OL

55:37

+12:39

14:15

7.

Trine Opseth

Ringerike OL

55:46

+12:48

14:17

8.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:05:57

+22:59

16:54

9.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

1:09:07

+26:09

17:43

10.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:09:55

+26:57

17:55

11.

Cora Ebner

Kongsberg OL

1:36:33

+53:35

24:45

12.

Nathalie Flores

Kongsberg OL

1:49:49

+1:06:51

28:09

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum OL

34:28

+0:00

9:50

2.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

35:59

+1:31

10:16

3.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

36:43

+2:15

10:29

4.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

37:50

+3:22

10:48

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

40:49

+6:21

11:39

6.

Lucie Størmer

Fossum IF

41:22

+6:54

11:49

7.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

42:40

+8:12

12:11

8.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

43:29

+9:01

12:25

9.

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

44:34

+10:06

12:44

10.

Isa Heggedal

Konnerud IL

45:14

+10:46

12:55

11.

Sissel Skovly

Ringerike OL

46:01

+11:33

13:08

12.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

47:35

+13:07

13:35

13.

Nina Hansen-Møllerud

Kongsberg OL

47:53

+13:25

13:40

14.

Veronique Heritier

Kongsberg OL

49:27

+14:59

14:07

15.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

50:20

+15:52

14:22

16.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Sturla, IF

54:59

+20:31

15:42

17.

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

1:05:18

+30:50

18:39

18.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:05:42

+31:14

18:46

19.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:12:39

+38:11

20:45

20.

Helle Hundseid

IL Tyrving

1:33:04

+58:36

26:35

DSQ

Tove Beate Jelstad

Modum OL

1:12:42

211

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

35:50

+0:00

11:56

2.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

36:19

+0:29

12:06

3.

Berit Danielsen

IL Tyrving

37:39

+1:49

12:33

4.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

37:52

+2:02

12:37

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

37:59

+2:09

12:39

6.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

39:06

+3:16

13:02

7.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

40:54

+5:04

13:38

8.

Åshild Bergstøl

Kongsberg OL

51:02

+15:12

17:00

9.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

51:04

+15:14

17:01

10.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

52:10

+16:20

17:23

11.

May Jorunn Rognlien

Modum OL

1:08:52

+33:02

22:57

12.

Katrine Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

1:15:54

+40:04

25:18

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

33:20

202 203 204 209 212 214 217 220

DSQ

Anne Hassain

Kongsberg OL

1:17:17

202 203

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

34:59

+0:00

11:39

2.

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

44:42

+9:43

14:54

3.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

1:02:51

+27:52

20:57

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

41:55

+0:00

13:58

2.

Linda Verde

Sturla, IF

44:03

+2:08

14:41

3.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

46:05

+4:10

15:21

4.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

46:21

+4:26

15:27

5.

Inger Tiltnes

IL Tyrving

52:23

+10:28

17:27

6.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:01:50

+19:55

20:36

7.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:06:36

+24:41

22:12

8.

Nina Kolberg

IL Tyrving

1:12:54

+30:59

24:18

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Horntvedt

IL Imås

48:36

+0:00

24:18

DSQ

Hanne Bræck

Kongsberg OL

58:53

208

DSQ

Synnøve Dalva

Bø OL

1:19:18

201

Klasse: D 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Testløper

Viul OK

12:09

+0:00

6:04

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

24:05

+0:00

9:38

2.

Mats Johnsen

Sturla, IF

24:55

+0:50

9:58

3.

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

26:07

+2:02

10:26

4.

Martin Torø

Kongsberg OL

37:58

+13:53

15:11

5.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

39:28

+15:23

15:47

6.

Oskar Hope

Modum OL

39:37

+15:32

15:50

7.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

55:00

+30:55

22:00

8.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

55:15

+31:10

22:06

9.

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

58:42

+34:37

23:28

10.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

1:12:43

+48:38

29:05

Klasse: H 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Øverby

Kongsberg OL

41:05

+0:00

21:37

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Bergan

Kongsberg OL

28:03

+0:00

10:01

2.

Gabriel Almeida Vilaça

Kongsberg OL

32:46

+4:43

11:42

3.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

37:10

+9:07

13:16

4.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

37:27

+9:24

13:22

5.

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

52:35

+24:32

18:46

6.

Henrik Holm Nes

Modum OL

52:44

+24:41

18:50

7.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:09:32

+41:29

24:50

8.

Mats Olsen Bye

Modum OL

1:15:51

+47:48

27:05

DSQ

Fábio Daniel Duarte Monteiro

Kongsberg OL

59:42

214 217 218

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

1:08:55

+0:00

27:34

71

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adam Conway

Kongsberg OL

34:45

+0:00

8:54

2.

Vetle Drage

Kongsberg OL

37:58

+3:13

9:44

3.

Johan Eger

Kongsberg OL

40:08

+5:23

10:17

4.

Mathis Reboul

Kongsberg OL

40:22

+5:37

10:21

5.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

40:37

+5:52

10:24

6.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

42:39

+7:54

10:56

7.

Paolo Flechet

Kongsberg OL

43:56

+9:11

11:15

8.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

45:09

+10:24

11:34

9.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

45:30

+10:45

11:40

10.

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

55:46

+21:01

14:17

11.

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

57:09

+22:24

14:39

DSQ

André Serra Campos

Kongsberg OL

15:12

228 76 77 224 225 209 210 221 217 220 219 100

DSQ

David Gery

Kongsberg OL

46:00

224

DSQ

Swann Vigier

Kongsberg OL

1:18:29

224

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

42:15

+0:00

10:50

2.

Peter Carlsen

Sturla, IF

42:43

+0:28

10:57

3.

Harald Hovi

Skien OK

43:33

+1:18

11:10

4.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

49:17

+7:02

12:38

5.

Severin Berglia

Eiker OL

51:37

+9:22

13:14

6.

Eirik Gullord

Gjø-Vard OL

54:23

+12:08

13:56

7.

Tom Andre Alstadsæther

Eiker OL

1:05:53

+23:38

16:53

DSQ

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

21:44

203 228 76 77 224 225 209 210 221 217 220 219 10...

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Norderud

IL Tyrving

40:00

+0:00

14:17

2.

Anders Johnsen

Sturla, IF

43:15

+3:15

15:26

3.

Sven Eidsten

IF Sturla

45:56

+5:56

16:24

Klasse: H 17A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

32:28

+0:00

5:30

2.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

32:32

+0:04

5:30

3.

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

32:48

+0:20

5:33

4.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

33:32

+1:04

5:41

5.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

34:01

+1:33

5:45

6.

Audun Heimdal

NTNUI

34:53

+2:25

5:54

7.

Ivar Lundanes

IL Tyrving

35:01

+2:33

5:56

8.

Einar Melsom

Fossum IF

35:09

+2:41

5:57

8.

Elias Guilhem

Kongsberg OL

35:09

+2:41

5:57

10.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

35:15

+2:47

5:58

11.

Håvard Haga

Nydalens SK

35:33

+3:05

6:01

12.

Morten Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

36:08

+3:40

6:07

13.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

36:14

+3:46

6:08

14.

Håvard Sandstad Eidsmo

Freidig

36:25

+3:57

6:10

15.

Håvard Wedege Irgens

Kristiansand OK

37:23

+4:55

6:20

16.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

37:38

+5:10

6:22

17.

Julien Vuitton

Kongsberg OL

37:57

+5:29

6:25

18.

Sabin Coupat

Kongsberg OL

38:02

+5:34

6:26

19.

Erling Hjermstad

Fossum IF

38:19

+5:51

6:29

20.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

38:29

+6:01

6:31

21.

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

38:55

+6:27

6:35

22.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

38:56

+6:28

6:35

23.

Lukas Peterson

IFK Umeå

39:34

+7:06

6:42

24.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

39:37

+7:09

6:42

25.

Jan Erik Naess

Fossum IF

39:50

+7:22

6:45

26.

Antoine Bécaert

Kongsberg OL

39:55

+7:27

6:45

27.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

40:13

+7:45

6:48

28.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

40:21

+7:53

6:50

29.

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

40:27

+7:59

6:51

30.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

40:59

+8:31

6:56

31.

Mathis Gennaro

Kongsberg OL

41:07

+8:39

6:58

32.

Mats Nordbrøden

Halden SK

41:08

+8:40

6:58

33.

Andrieux Quentin

Kongsberg OL

41:12

+8:44

6:58

34.

Håkon Lund

Kongsberg OL

41:39

+9:11

7:03

35.

Sigurd Melsom

Fossum IF

41:44

+9:16

7:04

36.

Leif Størmer

Fossum IF

41:51

+9:23

7:05

37.

Oskar Størmer

Fossum IF

42:30

+10:02

7:12

38.

Magnus Gjerstad

Varegg Fleridrett

43:13

+10:45

7:19

39.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

43:38

+11:10

7:23

40.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

43:51

+11:23

7:25

41.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

43:54

+11:26

7:26

42.

Mathias Nipen

Bækkelagets SK

44:04

+11:36

7:28

43.

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

45:02

+12:34

7:37

44.

Victor Gonet

Kongsberg OL

45:38

+13:10

7:44

45.

José Pedro Dias Nascimento Fernandes

Kongsberg OL

45:42

+13:14

7:44

46.

Odd Strand

Kongsberg OL

45:52

+13:24

7:46

47.

Charles Halaas

Fossum IF

46:07

+13:39

7:48

48.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

47:28

+15:00

8:02

49.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

48:13

+15:45

8:10

50.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

49:04

+16:36

8:18

51.

Sami Lasfar

Kongsberg OL

49:19

+16:51

8:21

52.

Tomás Alves Lima

Kongsberg OL

49:37

+17:09

8:24

53.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

49:44

+17:16

8:25

54.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

50:13

+17:45

8:30

55.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

50:26

+17:58

8:32

56.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

51:50

+19:22

8:47

57.

Simen Ballangrud

OL Toten-Troll

53:15

+20:47

9:01

58.

Hallvard Koren

OK Moss

54:00

+21:32

9:09

59.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

54:23

+21:55

9:13

60.

Jakob Mo

OL Toten-Troll

54:57

+22:29

9:18

61.

Peter Gisholt

Fossum IF

55:05

+22:37

9:20

62.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

55:42

+23:14

9:26

63.

Antoine Faure

Kongsberg OL

58:59

+26:31

9:59

64.

Sølve Drage

Kongsberg OL

1:00:23

+27:55

10:14

65.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:11:00

+38:32

12:02

66.

Carlos Manuel Rocha

Kongsberg OL

1:14:40

+42:12

12:39

67.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:15:45

+43:17

12:50

68.

Oliveira Diogo

Kongsberg OL

1:23:44

+51:16

14:11

69.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:37:13

+1:04:45

16:28

DSQ

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

32:39

82 79 227 229 202 221 215 217 220 219

DSQ

Luís Henrique Ferreira Amorim

Kongsberg OL

1:16:57

79 227 229 228 202 221 215 217 220

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

1:19:29

+0:00

14:43

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

43:13

+0:00

8:00

2.

Espen Røste

Kongsberg OL

43:39

+0:26

8:04

3.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

44:14

+1:01

8:11

4.

André Jægtvik

Konnerud IL

44:28

+1:15

8:14

5.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

44:55

+1:42

8:19

6.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

45:51

+2:38

8:29

7.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

46:49

+3:36

8:40

8.

Lars Berglund

Ringerike OL

48:12

+4:59

8:55

9.

Anders Sollien

OL Toten-Troll

51:14

+8:01

9:29

10.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

53:35

+10:22

9:55

11.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

55:16

+12:03

10:14

12.

Øystein Skjelbred

Kongsberg OL

1:07:21

+24:08

12:28

13.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:52:51

+1:09:38

20:53

DSQ

Karl-Johan Malmberg

IL Tyrving

38:13

225 226 223 227 229 224 228 210 221 217 220 219

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Løken

Kongsberg OL

36:46

+0:00

9:25

2.

Juha Viena

Ringerike OL

36:57

+0:11

9:28

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

38:54

+2:08

9:58

4.

Vidar Strand

Lierbygda OL

39:24

+2:38

10:06

5.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

39:38

+2:52

10:09

6.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

42:09

+5:23

10:48

7.

Roger Wiik

Sturla, IF

43:39

+6:53

11:11

8.

Bjørn Johannesen

Kongsberg OL

45:09

+8:23

11:34

9.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

47:21

+10:35

12:08

10.

Arild Storheim

Kongsberg OL

49:13

+12:27

12:37

11.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

49:56

+13:10

12:48

12.

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

50:49

+14:03

13:01

13.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

54:52

+18:06

14:04

14.

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

55:02

+18:16

14:06

15.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

56:49

+20:03

14:34

16.

Terje Melsom

Fossum IF

57:19

+20:33

14:41

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

31:58

+0:00

8:11

2.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

33:41

+1:43

8:38

3.

Knut Aas

Ringerike OL

34:06

+2:08

8:44

4.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

35:20

+3:22

9:03

5.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

38:16

+6:18

9:48

6.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

39:09

+7:11

10:02

7.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

39:17

+7:19

10:04

8.

Kjell Westin

Porsgrunn OL

39:28

+7:30

10:07

9.

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

40:23

+8:25

10:21

10.

Trond Baklid

Konnerud IL

43:23

+11:25

11:07

11.

Trygve Bryhn

Røyken OL

43:54

+11:56

11:15

12.

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

48:50

+16:52

12:31

13.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

50:05

+18:07

12:50

14.

Hallvard Berg

IL Tyrving

51:24

+19:26

13:10

15.

Hroar Sanna

Ringerike OL

51:59

+20:01

13:19

16.

Phil Conway

Kongsberg OL

52:27

+20:29

13:26

17.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

56:54

+24:56

14:35

18.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

59:29

+27:31

15:15

19.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:03:34

+31:36

16:17

20.

Tom Rådahl

IL Tyrving

1:08:09

+36:11

17:28

DSQ

Erlend Haug

Kongsberg OL

1:06:40

204

DSQ

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:06:43

203 76 77 224 225 209 210 221 217 220 219 100

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

30:17

+0:00

8:39

2.

Harald Thon

Sturla, IF

30:18

+0:01

8:39

3.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

33:27

+3:10

9:33

4.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

34:52

+4:35

9:57

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

35:30

+5:13

10:08

6.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

36:47

+6:30

10:30

7.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

39:04

+8:47

11:09

8.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

40:25

+10:08

11:32

9.

Per Gunnar Dahl

Ringerike OL

45:00

+14:43

12:51

10.

Don Skantze

IL Tyrving

45:40

+15:23

13:02

11.

Per Schanche

Asker Skiklubb

52:14

+21:57

14:55

DSQ

Frode Løset

Ringerike OL

41:13

225

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Chr. Hagen

Bø OL

45:44

+0:00

13:04

2.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

46:01

+0:17

13:08

3.

Arne Tiltnes

IL Tyrving

46:39

+0:55

13:19

4.

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

57:39

+11:55

16:28

5.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:01:32

+15:48

17:34

DSQ

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

27:18

201 209 76 225 203 210 211 217 218

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

33:16

+0:00

11:05

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

36:32

+3:16

12:10

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

36:42

+3:26

12:14

4.

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

38:57

+5:41

12:59

5.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

41:35

+8:19

13:51

6.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

42:25

+9:09

14:08

7.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

43:02

+9:46

14:20

8.

Per Dalheim

Konnerud IL

45:01

+11:45

15:00

9.

Trond Wettergreen

Driv IL

46:58

+13:42

15:39

10.

Eirik Eriksen

Sturla, IF

55:19

+22:03

18:26

11.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

57:56

+24:40

19:18

12.

Arne Lande

Bø OL

1:01:21

+28:05

20:27

13.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:19:14

+45:58

26:24

DSQ

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:07:38

204

DSQ

Tor Sørensen

Eiker OL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

42:56

+0:00

14:18

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

53:30

+10:34

17:50

3.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:06:09

+23:13

22:03

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

35:13

+0:00

17:36

2.

Per Meiland

Lommedalens IL

44:13

+9:00

22:06


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2018, 09:34:08

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

419

Antall startet:

418