Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

5ern sprintstafett 8. mai 2018

Klasse: 5ern

2.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

11:40

+0:00

9.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

13:06

+1:26

28.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

17:02

+5:22

1.

Konnerud IL 1

 

43:21

 

1

Joar Gjerdahl

11:00

1.

11:00

1.

1

Anniken Ranvik

13:01

5.

11:00

1.

2

Joar Gjerdahl

15:57

3.

26:57

5.

2

Mille Vasshaug Jægtvik

16:03

4.

26:57

5.

3

Aslak Heimdal

16:24

1.

43:21

2.

2.

Kongsberg OL 2

 

47:03

 

1

Endre Sand

12:40

3.

12:40

5.

1

Mathilde Sæter Flesseberg

13:57

16.

12:40

5.

2

Atle Nikolai Wøllo

16:16

6.

28:56

7.

2

Karoline Torø

20:09

20.

28:56

7.

3

Adam Conway

18:07

2.

47:03

3.

3.

Kongsberg OL 3

 

47:22

 

1

Andreas Myrvold Skovlyst

12:21

2.

12:21

3.

1

Vetle Drage

14:46

18.

12:21

3.

2

Vetle Drage

13:44

2.

26:05

3.

2

Åsne Haavengen

17:07

9.

26:05

3.

3

Aurora Moholth

21:17

7.

47:22

4.

4.

Kongsberg OL 4

 

50:04

 

1

Rolf Trygve Haug

13:04

6.

13:04

9.

1

Elisabeth Brandal Søfting

15:26

21.

13:04

9.

2

Rolf Trygve Haug

17:08

10.

30:12

13.

2

Konstanse Moholth

21:09

22.

30:12

13.

3

Johan Eger

19:52

4.

50:04

5.

5.

Sturla, IF 1

 

50:51

 

1

Iselin Sørensen

12:54

4.

12:54

7.

1

Sander Solheim Ottesen

16:03

23.

12:54

7.

2

Joachim Knudsen

18:52

16.

31:46

19.

2

Marie Kvarme

19:29

19.

31:46

19.

3

Mathias Skourup Rognebakke

19:05

3.

50:51

6.

6.

Kongsberg OL 1

 

53:05

 

1

Mari Øverby

13:32

12.

13:32

20.

1

Arne Bergan

13:33

13.

13:32

20.

2

Ingvild Gustafsson

17:47

13.

31:19

17.

2

Olav Lund

18:14

14.

31:19

17.

3

Sølve Drage

21:46

8.

53:05

7.

7.

Sturla, IF 3

 

54:34

 

1

Magnus Skourup Rognebakke

13:30

11.

13:30

18.

1

Anne Maren Eidsten

13:36

14.

13:30

18.

2

Mina Akiko Johnsen

16:44

8.

30:14

15.

2

Sigurd Smemo

21:39

25.

30:14

15.

3

Johan Kristian Undeland

24:20

13.

54:34

8.

8.

Lierbygda O-lag 1

 

55:05

 

1

Silje Marie Våge

13:06

8.

13:06

13.

2

Silje Marie Våge

16:07

5.

29:13

9.

2

Nora Synnøve Woxholth

19:00

18.

29:13

9.

3

Gunnhild Hennum

25:52

15.

55:05

10.

9.

Konnerud IL 2

 

56:35

 

1

Reno Pape

15:21

19.

15:21

26.

1

Amanda Skyttersæter Saugerud

15:37

22.

15:21

26.

2

Vetle Lysaker Norbom

18:43

15.

34:04

23.

2

Katherine Estep

22:05

27.

34:04

23.

3

Håvard Hågård

22:31

9.

56:35

12.

10.

Berger og Svelvik OL / Konnerud IL 4

 

57:46

 

1

Martine Jæktevik

13:59

17.

13:59

24.

1

Tove Heimdal

16:37

26.

13:59

24.

2

Hans Jørgen Krogstie

20:51

21.

34:50

27.

2

Toini Skyttersæter

23:13

30.

34:50

27.

3

Terje W. Pettersen

22:56

11.

57:46

13.

11.

Sturla, IF 5

 

57:58

 

1

Stig Instanes

13:49

15.

13:49

22.

1

Charlotte Skourup

16:11

24.

13:49

22.

2

Stig Instanes

18:56

17.

32:45

21.

2

Ingeborg Kvarme

22:42

29.

32:45

21.

3

Tibor Vári

25:13

14.

57:58

14.

12.

Sturla, IF 6

 

1:04:26

 

1

Svend Kristian Eidsten

17:29

27.

17:29

28.

1

Per Martin Norheim-Martinsen

15:25

20.

17:29

28.

DSQ

2

Aud Ellen Brevik

17:21

11.

34:50

27.

2

Tanja Instanes

23:53

31.

34:50

27.

3

Peter Carlsen

29:36

17.

1:04:26

16.

13.

Modum OL 1

 

34:40

 

2

Leif Eriksson

12:09

1.

12:09

1.

2

Arno Lilja Grønhovd

21:14

24.

12:09

1.

3

Sirpa Lilja

22:31

9.

34:40

1.

14.

Konnerud IL 3

 

54:43

 

1

Birgit Økern Jensen

13:29

9.

13:29

14.

1

Martine Gjermstad Pettersen

28:15

30.

13:29

14.

2

Isa Heggedal

21:09

22.

34:38

25.

2

Vilde Sabine Skotnes

21:47

26.

34:38

25.

3

André Jægtvik

20:05

6.

54:43

9.

Omstart

15.

Sturla, IF 4

 

55:55

 

1

Adrian Fagerland

13:29

9.

13:29

14.

1

Martin Kaiser

16:28

25.

13:29

14.

2

Malene Instanes

22:31

28.

36:00

31.

2

Silje Carlsen

28:31

32.

36:00

31.

3

Lukas Klausen

19:55

5.

55:55

11.

Omstart

16.

Røyken OL 1

 

58:04

 

1

Eirik Holth Johannessen

13:05

7.

13:05

11.

1

Simen Kolbergsrud

19:58

28.

13:05

11.

2

Eirik Holth Johannessen

16:21

7.

29:26

11.

2

Inger Schibsted

45:04

34.

29:26

11.

3

Torodd Kolbergsrud

28:38

16.

58:04

15.

Omstart

17.

Sturla, IF 2

 

1:05:50

 

1

Borgar Syrstad-Vindenes

24:38

29.

24:38

30.

1

Sverre Norheim-Martinsen

30:00

31.

24:38

30.

2

Ine Instanes

17:41

12.

42:19

33.

2

Marthe Graff-Wiik

28:51

33.

42:19

33.

3

Ole Jørgen Bogen Arenth

23:31

12.

1:05:50

17.

Omstart

Klasse: individuell

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Skogrand

Røyken OL

28:42

+0:00

2.

Tilla Løkken

Konnerud IL

29:34

+0:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 mai 2018, 16:24:29

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

87

Antall startet:

87