Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 1, Eidsvoll 9. mai 2018

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

43:31

+0:00

2.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

44:25

+0:54

3.

Jostein Haug

Vallset/Stange

44:35

+1:04

4.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

46:43

+3:12

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

48:23

+4:52

6.

Tor Strand

Eidsvoll OL

50:18

+6:47

7.

Tom Eidsæthter

Eidsvoll OL

51:08

+7:37

8.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

51:41

+8:10

9.

Tom Arne Andersen

Eidsvoll OL

52:06

+8:35

10.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

54:33

+11:02

11.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

55:13

+11:42

12.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

58:34

+15:03

13.

Kåre Gundersen

Eidsvoll OL

1:18:20

+34:49

14.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

1:23:05

+39:34

15.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:24:00

+40:29

DSQ

Eivind Engh

Eidsvoll OL

53:03

59

DSQ

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:07:36

83

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

55:08

+0:00

2.

Marita Hernandez

Toten Troll

58:36

+3:28

3.

Astrid Øversveen

Skøynar

1:12:53

+17:45

DSQ

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

37:01

57 59 85 84 55 87 44 43 83 175

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

32:16

+0:00

2.

Per Aas

Eidsvoll OL

34:45

+2:29

3.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

35:13

+2:57

4.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

37:48

+5:32

5.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

38:05

+5:49

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

39:28

+7:12

7.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

40:57

+8:41

8.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

44:42

+12:26

9.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

44:52

+12:36

10.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

46:57

+14:41

11.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

50:22

+18:06

12.

Erlend Gundersen

Eidsvoll OL

54:14

+21:58

13.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:08:39

+36:23

14.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

1:21:33

+49:17

15.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

1:21:57

+49:41

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

22:11

34 35 49 53 54 84 55 43 83 175

DSQ

Odd Sletten

Ullensaker OL

42:05

35 55 43 83 175

DSQ

Geir Gundersen

Eidsvoll OL

43:54

54 84 55

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

46:51

+0:00

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner OL

21:51

+0:00

2.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

29:45

+7:54

3.

Hauk Folke Nilsen

Eidsvoll OL

34:50

+12:59

4.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

44:37

+22:46

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner OL

27:51

+0:00

2.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

30:19

+2:28

3.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

36:54

+9:03

4.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

45:36

+17:45

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

18:00

+0:00

2.

Adrian Johansen

Eidsvoll OL

24:38

+6:38

3.

Marius Myran

Eidsvoll OL

27:10

+9:10

4.

Magnus Vea Johnsen

Eidsvoll OL

44:51

+26:51

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

19:48

+0:00

2.

Bente Aarhus

Nes OL

24:14

+4:26

3.

Jenny Ringkilen Johansen

Eidsvoll OL

28:19

+8:31

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Einar Often

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2018, 22:28:20

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56