Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Pokalkamp 1 Bergen 8. mai 2018

Klasse: D/H-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Ruth Wikestad

Os Orienteringsklubb

17:55

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

28:55

Kirill Eikanger

Gneist, IL

16:21

Maria Christensson

Gneist, IL

41:43

Marie Egeland Storo

Gneist, IL

19:05

Ingrid Brattbakk

Fana IL

30:32

Sjur Grønnevet

IL Gular

16:20

Johanne Ormberg Ellingsen

Gneist, IL

38:02

Katinka Sannes

TIF Viking

25:37

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

25:34

Ylva Magnussen

TIF Viking

23:52

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

25:35

Øyunn Bjørkaas Mossige

Askøy OL

24:20

Filip Hausvik

Askøy OL

28:38

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

27:11

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

28:51

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

17:01

Samuel Elias Nærheim

IL Gular

14:12

Emil Øye Kragseth

IL Gular

16:13

Magnus Hennø Haugen

Fana IL

26:34

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

30:47

Erica Juliet Eide

Fana IL

30:37

Henrik Bieker Matti

IL Gular

16:13

Signe Lier Hansen

TIF Viking

53:55

Astrid Christensson

Gneist, IL

42:50

Anne Heksem

Fana IL

29:10

Erlend Larvik

Varegg Fleridrett

23:43

Andreas Tveitdal

Fana IL

25:35

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åshild Bjørkaas Mossige

Askøy OL

36:43

+0:00

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

TIF Viking

21:58

+0:00

Klasse: D13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Steimler

Askøy OL

36:44

+0:00

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torill Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

19:54

Kirsti Lysaker

Fana IL

29:10

Bjørge Solli

Askøy OL

24:29

Camilla Nystuen

Askøy OL

26:56

Vibeke Øye

IL Gular

16:23

Anders Nydal Haugen

Fana IL

26:34

Linda Jansson

Fana IL

30:44

Torgeir Hauge

Fana IL

24:59

Roar Nordvik

Fana IL

24:54

Gry Ane Vikaenes Larvik

Varegg Fleridrett

23:42

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

21:33

DSQ

Henrik Viken

Fana IL

25:29

71

DSQ

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

21:29

54

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

22:46

Lily Henrike Eikner

Fana IL

46:11

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Heksem

Fana IL

29:10

73 74

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

14:34

+0:00

2.

Helene Nysæter

Bergens TF

18:48

+4:14

3.

Karoline Strandenes

Fana IL

22:35

+8:01

4.

Erle Schjølberg Evensen

Gneist, IL

22:39

+8:05

5.

Stine Grieg

Fana IL

24:18

+9:44

6.

Therese Gurvin

Fana IL

24:19

+9:45

7.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

29:26

+14:52

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

14:38

+0:00

2.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

15:17

+0:39

3.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

17:29

+2:51

4.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

19:30

+4:52

5.

Erlend Wollan

Fana IL

20:48

+6:10

6.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

23:06

+8:28

7.

Mats Askeland Halvorsen

Gneist, IL

25:34

+10:56

8.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

27:05

+12:27

9.

Marius Guibert

Varegg Fleridrett

44:46

+30:08

Brutt

Vegard Dale

TIF Viking

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne sofie Wollan

Fana IL

17:03

+0:00

2.

Silje Gulbrandsen Wollan

Fana IL

17:08

+0:05

3.

Ragnar Vikøren

Gneist, IL

17:28

+0:25

4.

Knut Erik Gulbrandsen

Fana IL

19:32

+2:29

5.

Alexander Olsen Loodtz

Gneist, IL

19:40

+2:37

6.

Håvard Nybø

Fana IL

20:24

+3:21

7.

Elin Cecile Kryvi Strandenes

Fana IL

20:30

+3:27

8.

Mari Hage

Norges Orienteringsforbund

21:14

+4:11

9.

Bodil Bergljot Johanson

Varegg Fleridrett

21:31

+4:28

10.

Ragnhild Louise Ervik

Varegg Fleridrett

21:50

+4:47

11.

May-lill Damm

TIF Viking

22:44

+5:41

12.

Martin Skage

Gneist, IL

22:48

+5:45

13.

Mette grurvin

Fana IL

24:28

+7:25

14.

Turid Tangen

Os Orienteringsklubb

24:44

+7:41

15.

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

24:45

+7:42

16.

Per Olaf Tangen

Fana IL

24:48

+7:45

17.

Monica Askeland Halvorsen

Gneist, IL

26:24

+9:21

18.

Aasfrid Tysvær

Varegg Fleridrett

27:42

+10:39

19.

Marianne Heksem

Fana IL

29:30

+12:27

20.

Amalie Dale

TIF Viking

31:49

+14:46

21.

Bodil Håheim

IL Gular

32:50

+15:47

22.

Cecilie Heldal Hersvik

Fana IL

37:20

+20:17

23.

Sigurd Eikner

Fana IL

46:03

+29:00

24.

Ingrid Roll

Fana IL

49:02

+31:59

Klasse: D12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Skage

Gneist, IL

39:42

+0:00

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

45:39

+5:57

Klasse: H12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

22:41

+0:00

2.

Hans Rogstadkjernet

Bergens TF

45:20

+22:39

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

22:03

+0:00

2.

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

28:34

+6:31

3.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

28:56

+6:53

4.

Liv Sylvi Meyer

Gneist, IL

29:43

+7:40

5.

Nina Soligard

Bergens TF

29:54

+7:51

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

30:53

+8:50

7.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

31:50

+9:47

8.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

34:38

+12:35

9.

Anne Kjersti Daltveit

Fana IL

35:18

+13:15

10.

Annhild Fetveit

Fana IL

40:33

+18:30

11.

Elin Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

43:27

+21:24

12.

Mette Rogne

Varegg Fleridrett

46:40

+24:37

13.

Inger Bjerga

Varegg Fleridrett

54:46

+32:43

14.

Siri Elisabet Helle

Fana IL

58:45

+36:42

15.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:08:37

+46:34

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

27:44

+0:00

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

30:15

+2:31

3.

Astrid Ormberg

Fana IL

41:35

+13:51

4.

Herdis Alvheim

Fana IL

43:09

+15:25

5.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

43:47

+16:03

6.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

45:01

+17:17

7.

Else Lerche Raadal

Fana IL

46:20

+18:36

8.

Kari Secher

Bergens TF

55:34

+27:50

9.

Astri Ese Hole

Bergens TF

56:43

+28:59

10.

Ingvill Vold

Fana IL

1:08:31

+40:47

11.

Kari Natås

Bergens TF

1:11:32

+43:48

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Skage

Gneist, IL

23:09

+0:00

2.

Roar Berge

Varegg Fleridrett

25:15

+2:06

3.

Rasmus Jorde

Varegg Fleridrett

26:18

+3:09

4.

Gro Madslien

Varegg Fleridrett

29:48

+6:39

5.

Per Haugland

Årstad IL

30:50

+7:41

6.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

31:27

+8:18

7.

Espen Seeberg

Osterøy IL

34:22

+11:13

8.

Anders Seeberg

Osterøy IL

35:41

+12:32

9.

Sigrunn Eliassen

Bergens TF

35:42

+12:33

10.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

37:23

+14:14

11.

Vibeke Nymo

Varegg Fleridrett

38:00

+14:51

12.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

40:06

+16:57

13.

Sindre Ekrheim

Bergens TF

40:44

+17:35

14.

David Johan Tjøswold

Bergens TF

42:31

+19:22

15.

Helene Hellen

Varegg Fleridrett

52:07

+28:58

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

38:45

+0:00

2.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

41:25

+2:40

3.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

41:43

+2:58

4.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

42:01

+3:16

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Dale

Bergens TF

24:27

+0:00

2.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

29:50

+5:23

3.

Erik Bohne

Varegg Fleridrett

32:14

+7:47

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

33:10

+8:43

5.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

33:20

+8:53

6.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

36:29

+12:02

7.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

40:51

+16:24

8.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

44:39

+20:12

9.

Isak Wendelbo Nyre

Bergens TF

55:42

+31:15

10.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:06:53

+42:26

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

33:06

+0:00

2.

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

33:13

+0:07

3.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

33:17

+0:11

4.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

34:14

+1:08

5.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

36:11

+3:05

6.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

37:55

+4:49

7.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

39:31

+6:25

8.

Mari Strømme Lid

Varegg Fleridrett

40:15

+7:09

9.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

40:21

+7:15

10.

Vilde Hopland Skage

Gneist, IL

40:38

+7:32

11.

Mariell Arntzen

Gneist, IL

40:49

+7:43

12.

Marianne Nummedal

Fana IL

43:44

+10:38

13.

Gunhild Forland

Askøy OL

44:22

+11:16

14.

Nina Goga

Bergens TF

44:41

+11:35

15.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

46:31

+13:25

16.

Marian Kjellevold

IL Gular

51:59

+18:53

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

26:15

+0:00

2.

Bjørn Hølleland

Fana IL

27:04

+0:49

3.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

29:53

+3:38

4.

Tore Juvik

IL Gular

29:58

+3:43

5.

Ole Tørnqvist

Fana IL

30:26

+4:11

6.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

30:37

+4:22

7.

Arne Johannesen

IL Gular

30:50

+4:35

8.

Jon fredrik Hatling

Fana IL

35:10

+8:55

9.

Svein Linga

IL Gular

35:23

+9:08

10.

Erik Vikane

Fana IL

36:11

+9:56

11.

Torgeir Strand

Fana IL

36:30

+10:15

12.

Jan Inge Dale

TIF Viking

37:29

+11:14

13.

Rune Erdal

Samnanger IL

38:43

+12:28

14.

Tord Bell Myking

Fana IL

39:15

+13:00

15.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

39:27

+13:12

16.

Kjetil Damm

TIF Viking

40:40

+14:25

17.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

41:49

+15:34

18.

Alfon Harald Johansen

Bergens TF

42:18

+16:03

19.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

43:05

+16:50

20.

Lars Sveen

Bergens TF

43:38

+17:23

21.

Tore Svein Nese

Askøy OL

44:52

+18:37

22.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

46:06

+19:51

23.

Johannes Gjerstad

Osterøy IL

46:49

+20:34

24.

Øistein Paulsen

Bergens TF

48:59

+22:44

25.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

50:06

+23:51

DSQ

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

32:47

53

DSQ

Peter Stoykov

Samnanger IL

35:06

83 55 56

DSQ

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

38:26

53

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Hole

Bergens TF

37:53

+0:00

2.

Magnus Natås

Bergens TF

38:33

+0:40

3.

Atle Alvheim

Fana IL

42:30

+4:37

4.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

44:06

+6:13

5.

Erling Strand

Bergens TF

47:43

+9:50

6.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

50:19

+12:26

7.

Harald Lyngtun

Fana IL

50:54

+13:01

8.

Per Vold

Fana IL

51:07

+13:14

9.

Magne Raadal

Fana IL

57:26

+19:33

10.

Lars Olav Tveita

Fana IL

1:01:00

+23:07

11.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:05:23

+27:30

12.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

1:07:10

+29:17

13.

Per Øivind Husby

Varegg Fleridrett

1:19:58

+42:05

DSQ

Jørn Torgersen

TIF Viking

48:22

78

DSQ

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

55:17

82

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Eikanger

IL Gular

42:22

+0:00

2.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

49:53

+7:31

81 80 64 49 83 55 56 78 92 53 82

3.

Isak Stamnes

Bergens TF

51:25

+9:03

4.

Ketil Nummedal

Fana IL

51:52

+9:30

5.

Runar Sivertsen

Bergens TF

58:09

+15:47

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

33:57

+0:00

2.

Rune Nygaard

IL Gular

37:07

+3:10

3.

Andreas G. Polden

Gneist, IL

38:26

+4:29

4.

Trygve Buanes

TIF Viking

39:53

+5:56

5.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

41:15

+7:18

5.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

41:15

+7:18

7.

Ronny Rykkje

Varegg Fleridrett

42:45

+8:48

8.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

42:47

+8:50

9.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

44:05

+10:08

10.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

44:26

+10:29

11.

Helge Nysæter

Bergens TF

45:19

+11:22

12.

Magnus Rogne Halland

Varegg Fleridrett

45:21

+11:24

13.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

46:29

+12:32

14.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

48:27

+14:30

15.

Øyvind Johannessen

Gneist, IL

48:37

+14:40

16.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

49:53

+15:56

17.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

49:58

+16:01

18.

Geir Heksem

Fana IL

51:09

+17:12

19.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

51:20

+17:23

20.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

51:32

+17:35

21.

Ketil Døskeland

Fana IL

54:17

+20:20

22.

Hans-Petter Eikedalen

Bergens TF

54:35

+20:38

23.

Andreas Nysæter

Bergens TF

55:47

+21:50

24.

Eyvind Tangen

Bergens TF

56:30

+22:33

25.

Vemund Hansen

TIF Viking

1:00:17

+26:20

26.

Knut Utne

Fana IL

1:02:40

+28:43

27.

Martin Stustad

Norges Orienteringsforbund

1:03:09

+29:12

28.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

1:04:00

+30:03

29.

Jan Ove Vindenes

Askøy OL

1:04:24

+30:27

30.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

1:06:36

+32:39

31.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

1:13:00

+39:03

32.

Lars Fjellanger

Fana IL

1:24:08

+50:11

DSQ

Mathias Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

18:33

96 47 48 78 92 57 77 60 95 84 51 82 24...

DSQ

Scott Juvik

IL Gular

42:48

48

DSQ

Anders Tønnessen Rød

Fana IL

43:55

48

DSQ

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

47:25

48

DSQ

Knut Heiki

Bergens TF

49:57

67 96 47 48 78 92 57 77 60 95 84 51 8...

DSQ

Olav Hammersland Garnes

Gneist, IL

59:36

48

DSQ

Mads Jørgen Skage

Gneist, IL

1:06:25

48

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Martinsen

IL Gular

50:57

+0:00

2.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

56:28

+5:31

3.

Siri Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

1:02:36

+11:39

4.

Vibeke Grieg

Fana IL

1:12:16

+21:19

DSQ

Kristin Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

31:12

57 77 60 95 84 51 82 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2018, 12:34:06

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

255

Antall startet:

255