Klasse: N-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Stian Lillegård | Lillomarka OL | 11:52 | 8:28 | |||||
Eldrid Odden Otterlei | Østmarka OK | 16:23 | 11:42 | |||||
Klasse: D10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Leah Hanneborg | Østmarka OK | 17:20 | 12:22 | |||||
Matea Meland Kongsland | Østmarka OK | 20:30 | 14:38 | |||||
Emma Wefald Haaland | Østmarka OK | 20:35 | 14:42 | |||||
Klasse: D11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Ingrid Jarstadmarken Price | Østmarka OK | 13:47 | 9:50 | |||||
Pernille Sundt Lyngøy | Østmarka OK | 17:06 | 12:12 | |||||
Martine Berg-Olsen | Østmarka OK | 17:35 | 12:33 | |||||
Klasse: D11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 45:32 | +0:00 | 16:51 | |||
2. | Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | 47:03 | +1:31 | 17:25 | |||
Klasse: D13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lillian Booij | Østmarka OK | 39:46 | +0:00 | 14:43 | |||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 1:10:46 | +0:00 | 20:13 | |||
2. | Gina Brevik | Østmarka OK | +0:0-46 | 0:00 | ||||
Klasse: D15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 56:29 | +0:00 | 15:15 | |||
2. | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 1:25:45 | +29:16 | 23:10 | |||
Klasse: H10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Amund Kortner Vogt | Østmarka OK | ||||||
Klasse: H11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marcus Berg-Olsen | Østmarka OK | 18:30 | 13:12 | |||||
Klasse: H11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Storm Kristoffer Veitsle | Nittedal O-lag | 32:46 | +0:00 | 12:08 | |||
2. | Jonas Steen | Nittedal O-lag | 40:27 | +7:41 | 14:58 | |||
3. | Marius Esvall | Østmarka OK | 42:07 | +9:21 | 15:35 | |||
4. | Kristoffer Nomeland | Østmarka OK | 42:16 | +9:30 | 15:39 | |||
5. | Herman Sæthre | Nittedal O-lag | 44:46 | +12:00 | 16:34 | |||
6. | Erlend Otterlei | Østmarka OK | 45:14 | +12:28 | 16:45 | |||
7. | Aksel Nes | Nittedal O-lag | 51:42 | +18:56 | 19:08 | |||
DSQ | Aksel Eide | Bækkelaget | 44:07 | 40 107 | ||||
Klasse: H13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ole Martin Nomeland | Østmarka OK | 42:29 | +0:00 | 15:44 | |||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 45:26 | +0:00 | 12:58 | |||
2. | August Aronsen | Nittedal O-lag | 53:27 | +8:01 | 15:16 | |||
3. | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 57:30 | +12:04 | 16:25 | |||
4. | Alfred Eckmann Aronsen | Nittedal O-lag | 1:10:09 | +24:43 | 20:02 | |||
5. | Emil Huuse | Østmarka OK | 1:39:03 | +53:37 | 28:18 | |||
6. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 1:39:04 | +53:38 | 28:18 | |||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Line Hetle Wasberg | Oppsal Orientering | 1:01:41 | +0:00 | 22:50 | |||
Klasse: B-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thomas Grøstad | Østmarka OK | 48:12 | +0:00 | 13:46 | |||
2. | Kjell Hobøl | Østmarka OK | 48:36 | +0:24 | 13:53 | |||
3. | Ingar Woll | Østmarka OK | 53:29 | +5:17 | 15:16 | |||
4. | Jens Magnus Rønningen | Østmarka OK | 57:31 | +9:19 | 16:26 | |||
5. | Sverre Sandernes | Østmarka OK | 1:05:34 | +17:22 | 18:44 | |||
6. | Helena Granberg | Østmarka OK | 1:12:35 | +24:23 | 20:44 | |||
7. | Siv Susanne Jystad | Østmarka OK | 1:26:30 | +38:18 | 24:42 | |||
Klasse: A-Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hilde Jarstadmarken | Østmarka OK | 34:13 | +0:00 | 12:13 | |||
2. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 34:51 | +0:38 | 12:26 | |||
Klasse: A-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 38:47 | +0:00 | 10:28 | |||
2. | Rune Teigland | Østmarka OK | 42:29 | +3:42 | 11:28 | |||
3. | Heidi Vogt | Østmarka OK | 44:47 | +6:00 | 12:06 | |||
4. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 46:14 | +7:27 | 12:29 | |||
5. | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | 47:05 | +8:18 | 12:43 | |||
6. | Per Arne Karlsen | Østmarka OK | 53:16 | +14:29 | 14:23 | |||
7. | Kai Halvorsen Ã…rekol | Siemens | 54:18 | +15:31 | 14:40 | |||
8. | Per Kåre Herredsvela | Østmarka OK | 1:11:49 | +33:02 | 19:24 | |||
Klasse: A-Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Odin Tellesbø | Østmarka OK | 41:22 | +0:00 | 8:37 | |||
2. | Helge Bakkehøi | Østmarka OK | 50:37 | +9:15 | 10:32 | |||
3. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 52:59 | +11:37 | 11:02 | |||
DSQ | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 1:20:15 | 165 170 59 174 | ||||
DSQ | Henriette Mathisen | Asker skiklubb | 1:23:07 | 59 174 91 115 32 80 | ||||
DSQ | Ragnhild Ekerholt | Asker skiklubb | 1:23:08 | 59 174 91 115 32 80 |
Sist oppdatert: | 22 mai 2018, 20:11:04 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 56 |
Antall startet: | 55 |