Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellomdistanse 27. mai 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Irene Storler Snøfugl

Freidig

18:11

12:59

Marit Storler Snøfugl

Freidig

28:19

20:13

161

Ole Einar Andresen

Malvik IL

25:57

18:32

Linus Fossum Malmring

Freidig

19:53

14:12

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

45:15

32:19

Tuva Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

36:34

26:07

Ludvik Tronvoll

Stjørdals-Blink Orientering

33:06

23:38

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

21:58

15:41

Mia Rossvold Otterlei

Byåsen IL

22:56

16:22

Eva Falck Holte

Freidig

47:22

33:50

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

34:11

24:25

DNS

Imre Leander Gangaune

Wing OK

DNS

Clara Leroyer

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

34:34

19:12

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

25:37

14:13

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

17:37

+0:00

9:47

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

18:34

+0:57

10:18

3.

Nora Halvorsen

Freidig

29:35

+11:58

16:26

4.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:38

+12:01

16:27

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Nardos Kidane Emahatsion

Selbu OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:05

+0:00

11:20

2.

Selma Nevin

Freidig

30:06

+4:01

13:05

3.

Tora Kittilsen

Freidig

30:58

+4:53

13:27

4.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

31:38

+5:33

13:45

5.

Una Kittilsen

Freidig

32:24

+6:19

14:05

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

35:08

+9:03

15:16

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

35:28

+9:23

15:25

8.

Anna Aurora Nolte

Freidig

41:00

+14:55

17:49

9.

Ella Sandstad

Freidig

53:56

+27:51

23:26

DNS

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

37:06

+0:00

13:44

2.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

39:22

+2:16

14:34

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

40:23

+3:17

14:57

4.

Maren Viken

Byåsen IL

56:41

+19:35

20:59

5.

Vilde Lereim Storli

Freidig

57:42

+20:36

21:22

DSQ

Stine Aune

Nidarøst OK

1:05:19

125 165 139 128 144 162 131 140

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

DNS

Frida Haugskott

OL Trollelg

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Synøve Mjølnerød Lerud

Eidskog OL

27:34

+0:00

15:18

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:10:54

+0:00

20:51

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idunn Haavengen

NTNUI

57:40

+0:00

15:10

2.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

1:00:35

+2:55

15:56

DSQ

Ane Nilsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

52:04

145 139 128 129

DNS

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

39:56

+0:00

10:30

2.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

39:57

+0:01

10:30

3.

Ida Lidquist

NTNUI

41:40

+1:44

10:57

4.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

42:20

+2:24

11:08

5.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

43:18

+3:22

11:23

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

46:03

+6:07

12:07

7.

Ronja Björklund

NTNUI

48:30

+8:34

12:45

8.

Solveig Blindheim

NTNUI

51:49

+11:53

13:38

9.

Kristin Brekke

NTNUI

56:23

+16:27

14:50

10.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

56:34

+16:38

14:53

11.

Marit Schmid

OL Trollelg

58:22

+18:26

15:21

11.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

58:22

+18:26

15:21

13.

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

1:01:54

+21:58

16:17

14.

Trine Disch Kihle

NTNUI

1:02:23

+22:27

16:25

15.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

1:03:38

+23:42

16:44

16.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

1:09:23

+29:27

18:15

17.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:23:36

+43:40

22:00

DSQ

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

15:17

126 166 135 136 145 139 128 129 144 146 140 100

DSQ

Maria Dahl Fosby

NTNUI

35:20

134 126 166 135 136 145 139 128 129 144 146 140 10...

DNS

Helen Palmer

Byåsen IL

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Byåsen IL

43:39

+0:00

12:50

2.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

56:57

+13:18

16:45

3.

Mette Resell Nolte

Freidig

57:52

+14:13

17:01

4.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:00:14

+16:35

17:42

5.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:09:26

+25:47

20:25

6.

Kristin Jæger

Wing OK

1:16:49

+33:10

22:35

DNS

Randi Lillealtern

Freidig

DNS

Kari Solem Aune

Byåsen IL

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

40:30

+0:00

11:54

2.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

1:09:34

+29:04

20:27

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

40:25

+0:00

14:58

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

43:11

+2:46

15:59

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

41:42

+0:00

15:26

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

43:02

+0:00

15:56

2.

Grete Berge Owren

Freidig

47:48

+4:46

17:42

3.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

58:41

+15:39

21:44

4.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:01:13

+18:11

22:40

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Freidig

59:32

+0:00

22:53

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

57:09

+0:00

21:58

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jens Anton Andresen

Malvik IL

25:44

14:17

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

20:51

11:35

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

16:20

9:04

Mathias Leroyer

Freidig

13:47

7:39

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

17:02

9:27

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

20:12

+0:00

11:13

2.

Sven Nevin

Freidig

26:39

+6:27

14:48

3.

Johannes Stordal

Byåsen IL

31:50

+11:38

17:41

4.

Hallvard Hellevik

Freidig

35:25

+15:13

19:40

5.

Sivert Aalmo

Malvik IL

38:45

+18:33

21:31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

22:20

+0:00

9:42

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

26:15

+3:55

11:24

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

27:08

+4:48

11:47

4.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

30:23

+8:03

13:12

5.

Emil Grønli

Freidig

32:34

+10:14

14:09

6.

Sverre Hellevik

Freidig

35:36

+13:16

15:28

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

36:55

+14:35

16:03

8.

Ådne Stordal

Byåsen IL

37:16

+14:56

16:12

9.

Jørgen Aune

Byåsen IL

59:12

+36:52

25:44

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

30:33

+0:00

8:59

2.

Mikkel Holt

Freidig

34:51

+4:18

10:15

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

41:49

+11:16

12:17

4.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

47:49

+17:16

14:03

5.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

50:37

+20:04

14:53

6.

Erlend Aune

Byåsen IL

59:00

+28:27

17:21

DSQ

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

23:59

138 125 165 126 166 135 136 145 128 143 131 140

DSQ

August Maske

Freidig

59:42

166 135

DSQ

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

1:16:54

128 143 131

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Taraldsen

Malvik IL

32:01

+0:00

17:47

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

46:57

+0:00

12:21

2.

Jonas Vindal

Wing OK

51:19

+4:22

13:30

3.

Øystein Vidarsson Haukaas

Stjørdals-Blink Orientering

52:44

+5:47

13:52

4.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

54:56

+7:59

14:27

5.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:15:16

+28:19

19:48

6.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:28:15

+41:18

23:13

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Kristensen

NTNUI

45:20

+0:00

10:04

2.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

51:08

+5:48

11:21

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

34:42

+0:00

7:42

2.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

34:44

+0:02

7:43

3.

Nicolas Rio

NTNUI

34:59

+0:17

7:46

4.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

35:00

+0:18

7:46

5.

Anton Sjökvist

Stora Tuna OK

35:02

+0:20

7:47

6.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

35:25

+0:43

7:52

7.

Martin Vister

Frol IL

36:03

+1:21

8:00

8.

Isak Bergset

Frol IL

37:39

+2:57

8:22

9.

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

38:49

+4:07

8:37

10.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

38:51

+4:09

8:38

11.

Mikkel Sørensen

NTNUI

39:28

+4:46

8:46

12.

Raffael Huber Svensson

40:23

+5:41

8:58

13.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

40:34

+5:52

9:00

14.

Johan Ivarsson

Freidig

41:18

+6:36

9:10

15.

Jan Schmid

OL Trollelg

41:40

+6:58

9:15

16.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

41:50

+7:08

9:17

17.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

42:10

+7:28

9:22

18.

Jørgen Fiskum

Frol IL

44:32

+9:50

9:53

19.

Erik Gustafsson

NTNUI

45:37

+10:55

10:08

20.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

45:50

+11:08

10:11

21.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

46:32

+11:50

10:20

22.

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

47:37

+12:55

10:34

23.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

47:46

+13:04

10:36

24.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

47:50

+13:08

10:37

25.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

57:58

+23:16

12:52

26.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

58:54

+24:12

13:05

27.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:06:02

+31:20

14:40

28.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

1:09:27

+34:45

15:26

29.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

1:30:29

+55:47

20:06

30.

Philip Føyen

Eidskog OL

1:34:58

+1:00:16

21:06

DSQ

Anders Felde Olaussen

NTNUI

37:39

146 140

Brutt

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

DNS

Henrik Upsal

NTNUI

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

39:06

+0:00

10:17

2.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

39:39

+0:33

10:26

3.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

40:31

+1:25

10:39

4.

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

47:24

+8:18

12:28

5.

Eivind Lona

Wing OK

50:15

+11:09

13:13

6.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

55:42

+16:36

14:39

7.

Snorre Gangaune

OL Trollelg

1:14:37

+35:31

19:38

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

35:54

+0:00

9:26

2.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

42:52

+6:58

11:16

3.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

44:50

+8:56

11:47

4.

Arild H Clausen

Freidig

48:53

+12:59

12:51

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

49:55

+14:01

13:08

6.

Olle Malmring

Freidig

1:09:01

+33:07

18:09

7.

Morten Løberg

OK Fjell

1:29:03

+53:09

23:26

DNS

Pål Kittilsen

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

34:48

+0:00

10:14

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

36:59

+2:11

10:52

3.

Håvard Lorange

Freidig

39:06

+4:18

11:30

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

40:25

+5:37

11:53

5.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

40:35

+5:47

11:56

6.

Agnar Renolen

Wing OK

43:14

+8:26

12:42

7.

Jan Hage

IL Leik

44:03

+9:15

12:57

8.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

45:22

+10:34

13:20

9.

Geir Paulsen

OL Trollelg

45:43

+10:55

13:26

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

49:51

+15:03

14:39

11.

Arild Heggeset

Freidig

52:43

+17:55

15:30

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

53:42

+18:54

15:47

13.

Geir Willumsen

Freidig

1:09:15

+34:27

20:22

DNS

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Bernt Brynhildsen

Wing OK

DNS

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Rønning

OK Skøynar

39:59

+0:00

11:45

2.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

42:53

+2:54

12:36

3.

Terje Schjølberg

Røros IL

43:19

+3:20

12:44

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

45:50

+5:51

13:28

5.

Stig Magnar Løvås

Freidig

47:25

+7:26

13:56

6.

Geir Arnesen

Freidig

47:55

+7:56

14:05

7.

Petter Gullikstad

Røros IL

48:42

+8:43

14:19

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

40:13

+0:00

11:49

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

47:14

+7:01

13:53

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

38:55

+0:00

14:24

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

46:04

+7:09

17:03

3.

Jakob Hygen

Freidig

1:11:13

+32:18

26:22

DNS

Steinar Aasvang

Wing OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

51:15

+0:00

18:58

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

52:43

+1:28

19:31

3.

Tore Angell-Petersen

Freidig

53:03

+1:48

19:38

4.

Leif Engen

Nidarøst OK

59:02

+7:47

21:51

5.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:01:10

+9:55

22:39

6.

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:02:25

+11:10

23:07

7.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:06:26

+15:11

24:36

DSQ

Anders Waage

Freidig

46:29

139

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

49:12

157

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

59:06

+0:00

21:53

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:02:09

+3:03

23:01

3.

Robert Strøm

Wing OK

1:14:00

+14:54

27:24

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

43:00

157

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

41:23

+0:00

15:55

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

48:06

+0:00

18:30

DNS

Gunnar Smistad

OL Trollelg

Klasse: Direktepåmelding A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sina Blix Prestmo

Wing OK

45:38

+0:00

13:25

2.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

45:47

+0:09

13:27

3.

Dorte Narum

Hamar OK

46:39

+1:01

13:43

4.

Trond Benum

Byåsen IL

47:59

+2:21

14:06

5.

Robert Otterlei

Byåsen IL

52:14

+6:36

15:21

6.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

58:02

+12:24

17:04

7.

Petter Norgren

Noclas

1:13:18

+27:40

21:33

DSQ

Vibeke Falck Holte

Freidig

1:10:50

138

Klasse: Direktepåmelding B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Berger Sjøstad

Stjørdals-Blink Orientering

30:43

+0:00

13:21

2.

Stine Lyngvi Fougner

Nidarøst OK

39:49

+9:06

17:18

3.

Rune M Holt

Byåsen IL

43:18

+12:35

18:49

4.

Martin Munkeby

NOCLAS

44:51

+14:08

19:30

5.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

46:00

+15:17

20:00

6.

Lars Talgø-Kristiansen

Freidig

51:05

+20:22

22:12

7.

Ingerid Reinertsen

Freidig

54:13

+23:30

23:34

8.

Tormod Langås

Nidarøst OK

55:19

+24:36

24:03

9.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:01:44

+31:01

26:50

10.

Are Rogstad

Nidarøst OK

1:01:47

+31:04

26:51

DNS

Leif Rune Hellevik

Freidig

DNS

Lars Halvorsen

Freidig

Klasse: Direktepåmelding C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

24:17

+0:00

13:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 september 2018, 20:32:27

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

234

Antall startet:

215