Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

WOD Ås 23. mai 2018

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

25:31

korriger

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

28:01

korriger

Astrid Skjevdal

Ås-NMBU Orientering

18:45

korriger

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

28:31

korriger

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

29:15

korriger

Aksel Husum

Ås-NMBU Orientering

24:07

korriger

Sigurd Eikje

Ås-NMBU Orientering

35:06

korriger

Eivind Eikje

Ås-NMBU Orientering

35:44

korriger

Lars Myklevoll

Ås-NMBU Orientering

49:31

korriger

Erlend Stokken Meen

Ås-NMBU Orientering

35:01

korriger

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

23:05

korriger

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

34:20

korriger

Ingrid Voldset

Ås-NMBU Orientering

43:53

korriger

Magnus Voldset

Ås-NMBU Orientering

43:57

korriger

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

24:16

korriger

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

17:59

korriger

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

19:57

korriger

Carita Morlandstø

Ås-NMBU Orientering

16:29

korriger

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

31:48

korriger

DSQ

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

44:04

korriger

35 36

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Ole Ørka

Ås-NMBU Orientering

19:40

+0:00

korriger

2.

Janne Ørka

Ås-NMBU Orientering

25:31

+5:51

korriger

3.

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

27:51

+8:11

korriger

4.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

31:02

+11:22

korriger

5.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

47:10

+27:30

korriger

6.

Kristoffer Rafaelsen

Ås-NMBU Orientering

47:15

+27:35

korriger

7.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

50:22

+30:42

korriger

8.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

56:44

+37:04

korriger

DSQ

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

1:01:06

korriger

49

Klasse: A/B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

18:32

+0:00

korriger

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

21:18

+2:46

korriger

3.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

22:41

+4:09

korriger

4.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

22:43

+4:11

korriger

5.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

24:25

+5:53

korriger

6.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

26:04

+7:32

korriger

7.

Kine Bøhlerengen

Måren OK

26:12

+7:40

korriger

8.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

26:19

+7:47

korriger

9.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

26:54

+8:22

korriger

10.

Linn Mei Waaler

Måren OK

27:36

+9:04

korriger

11.

Dag Terje Røen

Samnanger

27:37

+9:05

korriger

12.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

27:49

+9:17

korriger

13.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

27:56

+9:24

korriger

14.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

28:22

+9:50

korriger

15.

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

29:48

+11:16

korriger

15.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

29:48

+11:16

korriger

17.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

30:09

+11:37

korriger

18.

Karoline Omberg Often

Ås-NMBU Orientering

31:24

+12:52

korriger

19.

Ingrid Ydse

Ås-NMBU Orientering

37:45

+19:13

korriger

20.

Matz Arthur Ryen Aalerud

Ås-NMBU Orientering

37:53

+19:21

korriger

58

21.

Jessica Kathle

Måren OK

1:14:09

+55:37

korriger

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

20:02

korriger

67

DSQ

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

27:06

korriger

67

DSQ

Astrid Waaler Kaas

Ås-NMBU Orientering

30:05

korriger

52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2018, 21:53:36

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53