Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 2 24. mai 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Filip Leonard Nolte

Freidig

19:14

Aksel Hanssen

Byåsen IL

20:49

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

15:10

Vilde Haaland

Wing OK

13:58

Lina Sandquist

OL Trollelg

16:57

Ole Einar Andresen

Malvik IL

36:21

Eline Jøsang With

Wing OK

24:32

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

17:10

Hauk Vold Kirkvold

Wing OK

18:08

Emre Vold Kirkvold

Wing OK

17:03

Leo Næbb-Melum

Wing OK

20:06

Emma Imsland

Wing OK

18:57

Magnus Elden Eggen

Wing OK

19:09

Martin Sæther Levin

Freidig

13:41

Saga Melbye-Berg

Wing OK

19:26

Karoline Tøndel Chutko

Wing OK

15:39

Gaute Holck Sandberg

Wing OK

26:27

Ivar David Ellerås Atkinson

Freidig

20:27

Even Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

26:27

Åse Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

26:26

Maia Ruano Strand

Wing OK

15:14

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

28:53

Olav Bjørkan

Byåsen IL

18:35

Carlos Adrian Delgado Olsen

20:24

Aksel Mardal

Byåsen IL

19:48

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

27:13

Eira Forsbak Asplem

Freidig

28:51

Lone Sæther

Byåsen IL

14:58

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

26:37

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

29:46

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

29:10

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

24:21

Clara Leroyer

Freidig

17:37

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:27

Martin Melhuus

Wing OK

16:47

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

Mari Damman Hamstad

Nidarøst OK

30:55

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

19:33

Odin Bang Lukassen

Wing OK

30:37

Kornelia Skumsvoll

Malvik IL

24:02

Scott Sjølie

Freidig

16:32

Erik Lyftingmo

Wing OK

19:07

Sondre Stenseth

Byåsen IL

10:52

Elias Stenseth

Byåsen IL

16:47

Jakob Stenseth

Byåsen IL

28:07

Mia Rosvold Otterlei

Byåsen IL

23:01

Nora Rosvold Otterlei

Byåsen IL

15:19

Adrian Hankø

Nidarøst OK

20:30

Iselin Torbjørnsen

Nidarøst OK

23:49

Bjørn Noah Øvervik

Nidarøst OK

34:00

Ingrid Rø

Freidig

31:35

Henrik Bjørkan

Byåsen IL

34:43

Eva Amundsen

Freidig

15:22

Sverre Nordgår Leiren

Byåsen IL

22:53

Herman Lund Gjerde

Byåsen IL

23:52

DSQ

Sotic Lavra Andresen

Malvik IL

21:10

102 122 175

DNS

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

DNS

Linus Fossum Malmring

Freidig

DNS

Lucas C. Westre

Byåsen IL

DNS

Haakon Alexander Rogstad

Nidarøst OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

21:05

+0:00

2.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

23:47

+2:42

3.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

24:50

+3:45

4.

Guro Haaland

Wing OK

25:09

+4:04

5.

Frida Skumsvoll

Malvik IL

29:50

+8:45

6.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

44:44

+23:39

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

22:47

+0:00

2.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

25:19

+2:32

3.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

27:11

+4:24

4.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

28:14

+5:27

5.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

28:32

+5:45

6.

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

30:24

+7:37

7.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

30:37

+7:50

8.

Silja Fuglem

Malvik IL

38:56

+16:09

9.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

46:27

+23:40

10.

Ella Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

48:49

+26:02

DSQ

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

44:39

96

DNS

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Uglemsmo

Selbu OK

41:43

+0:00

2.

Aurora Linnea Faanes

Freidig

1:28:16

+46:33

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

25:08

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

28:51

+3:43

3.

Una Kittilsen

Freidig

35:11

+10:03

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

36:11

+11:03

5.

Tora Kittilsen

Freidig

36:37

+11:29

6.

Marita Aske

Freidig

36:38

+11:30

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

38:40

+13:32

8.

Maria Strømdal Wik

Freidig

39:25

+14:17

9.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

41:02

+15:54

10.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

41:29

+16:21

11.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

44:00

+18:52

12.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

44:32

+19:24

13.

Ella Sandstad

Freidig

49:01

+23:53

14.

Selma Nevin

Freidig

51:04

+25:56

15.

Marion Dyrset Stangenes

Byåsen IL

52:04

+26:56

16.

Åsa Bull

Byåsen IL

58:41

+33:33

17.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

1:12:46

+47:38

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

35:48

+0:00

2.

Anna Heksem

OL Trollelg

35:59

+0:11

3.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

45:48

+10:00

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

33:28

+0:00

2.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

36:16

+2:48

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

31:53

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

35:23

+3:30

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

37:56

+6:03

4.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

41:15

+9:22

5.

Tale Tannvik Skei

Freidig

44:28

+12:35

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

54:46

+22:53

7.

Maren Viken

Byåsen IL

58:03

+26:10

8.

Stine Aune

Nidarøst OK

58:23

+26:30

9.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

1:38:24

+1:06:31

DSQ

Anna Christensen

Freidig

58:40

128

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

46:38

+0:00

2.

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst OK

1:26:32

+39:54

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Aleksander Nolte

Freidig

15:11

+0:00

2.

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

17:19

+2:08

3.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

18:18

+3:07

4.

Mathias Leroyer

Freidig

18:53

+3:42

5.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

22:56

+7:45

6.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

23:07

+7:56

7.

Erlend Grønli

Freidig

24:28

+9:17

8.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

28:56

+13:45

DNS

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

26:22

+0:00

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

27:03

+0:41

3.

Hallvard Hellevik

Freidig

29:26

+3:04

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

30:09

+3:47

5.

Sven Nevin

Freidig

32:23

+6:01

6.

Johannes Stordal

Byåsen IL

39:43

+13:21

7.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

40:08

+13:46

DSQ

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Freidig

1:27:16

126 119 97

DNS

Sivert Sæther Levin

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Moxness

Byåsen IL

17:56

+0:00

2.

Sivert Aalmo

Malvik IL

35:28

+17:32

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

20:51

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

25:15

+4:24

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

26:12

+5:21

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

28:35

+7:44

5.

Magne Guttvik

Wing OK

31:42

+10:51

6.

Emil Grønli

Freidig

32:03

+11:12

7.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

33:49

+12:58

8.

Ådne Stordal

Byåsen IL

34:41

+13:50

9.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

36:46

+15:55

10.

Jørgen Aune

Byåsen IL

39:47

+18:56

11.

Sverre Hellevik

Freidig

39:55

+19:04

12.

Vegard Lereim Storli

Freidig

42:49

+21:58

13.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

47:23

+26:32

14.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

47:25

+26:34

15.

Aksel Viken

Byåsen IL

49:51

+29:00

16.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

55:10

+34:19

17.

Sigurd Braathen

Wing OK

1:07:00

+46:09

18.

Borgar Stavrum

Wing OK

1:07:17

+46:26

19.

Jone Ingebrigt Sirum Samland

Selbu OK

1:19:48

+58:57

DSQ

Tord Romundstad

Nidarøst OK

32:09

103

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

30:59

+0:00

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

41:02

+10:03

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

41:24

+10:25

4.

Jostein Rø

Freidig

41:58

+10:59

5.

August Maske

Freidig

42:22

+11:23

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

43:24

+12:25

7.

Einar Eide

Byåsen IL

44:24

+13:25

8.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

46:11

+15:12

9.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

46:32

+15:33

10.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

46:37

+15:38

11.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

51:36

+20:37

12.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

52:52

+21:53

13.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

54:31

+23:32

14.

Brage Asplem

Freidig

1:00:48

+29:49

15.

Gabriel Callanan

Wing OK

1:00:53

+29:54

16.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:05:27

+34:28

17.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

1:09:35

+38:36

18.

Oskar Storler

Melhus IL

1:11:33

+40:34

DSQ

Andreas Aagesen

Melhus IL

1:10:36

131 127 128 119 97

DNS

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittelsen

Freidig

33:35

+0:00

2.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

44:24

+10:49

3.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

55:54

+22:19

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

Klasse: D 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Hongslo Siiri

OL Trollelg

1:23:41

+0:00

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Karlsen

Melhus IL

29:37

+0:00

2.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

42:54

+13:17

3.

Martin Aune

Melhus IL

48:44

+19:07

4.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

49:38

+20:01

5.

Edvin Skauby grønning

Selbu OK

1:17:08

+47:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2018, 20:04:49

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

187

Antall startet:

175