Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 2 - WOD - Ullensaker 23. mai 2018

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

31:32

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

38:15

+6:43

3.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

38:33

+7:01

4.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

39:07

+7:35

5.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

40:36

+9:04

6.

Tor Strand

Eidsvoll OL

41:17

+9:45

48

7.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

42:09

+10:37

8.

Knut Engen

Nes OL

42:29

+10:57

9.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

43:24

+11:52

9.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

43:24

+11:52

11.

Christer Andersson

Ullensaker OL

44:45

+13:13

12.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

45:25

+13:53

13.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

45:28

+13:56

14.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

47:53

+16:21

15.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

50:09

+18:37

16.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

52:02

+20:30

17.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

54:24

+22:52

18.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

54:46

+23:14

19.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:02:06

+30:34

DSQ

Dag Økern

Frogner OL

35:43

47

DSQ

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

57:29

47

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Arne Andersen

Eidsvoll OL

34:47

+0:00

2.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

45:10

+10:23

3.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

45:52

+11:05

4.

Jan Sveen

Ullensaker OL

48:04

+13:17

5.

Jon Erik Johnsen

Eidsvoll OL

48:57

+14:10

6.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

57:33

+22:46

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Breen

Privat

32:42

+0:00

2.

Solveig Elton

Privat

37:10

+4:28

3.

Nina Gundersen

Eidsvoll OL

40:23

+7:41

4.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

41:09

+8:27

5.

Tina Økern

Frogner OL

47:35

+14:53

6.

Anna Sveen

Ullensaker OL

53:34

+20:52

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

23:42

+0:00

2.

Aksel Rue

Ullensaker OL

25:58

+2:16

3.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

31:37

+7:55

4.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

31:40

+7:58

5.

Even Engh

Eidsvoll OL

32:06

+8:24

6.

Stig Wiik

Ullensaker OL

34:06

+10:24

7.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

34:15

+10:33

35

8.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

35:51

+12:09

9.

Ivar Monsrud

Nes OL

36:38

+12:56

10.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

36:52

+13:10

11.

Thomas Ryen

Ullensaker OL

37:24

+13:42

12.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

43:19

+19:37

13.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

43:20

+19:38

14.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

52:17

+28:35

15.

Liam Hayward

Ullensaker OL

1:04:23

+40:41

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

33:49

+0:00

2.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

33:57

+0:08

3.

Leah Larsson Wiik

Ullensaker OL

34:06

+0:17

4.

Janne Andreassen

Ullensaker OL

36:09

+2:20

5.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

37:05

+3:16

6.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

38:23

+4:34

7.

Jenny Ringkilen Johansen

Gjerdrum OL

50:23

+16:34

8.

Vigdis Ringkilen

Gjerdrum OL

50:50

+17:01

9.

Laila Hayward

Ullensaker OL

1:04:23

+30:34

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

22:17

+0:00

2.

Geir Arne Hjelle

Ullensaker OL

33:10

+10:53

3.

Haakon Aarhus Megrund

Nes OL

39:06

+16:49

4.

David Elias Lundh

Ullensaker OL

51:51

+29:34

31

5.

Lucas August Lundh

Ullensaker OL

51:53

+29:36

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Andersen Marimo

Eidsvoll OL

31:05

+0:00

34

2.

Jenny Hjelle Askeli

Ullensaker OL

33:19

+2:14

3.

Toril Hedlund Andersen

Ullensaker OL

33:25

+2:20

4.

Elin Hjelle

Ullensaker OL

33:30

+2:25

5.

Mari Haugen Øgaard

Ullensaker OL

35:34

+4:29

6.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

35:43

+4:38

7.

Mathea Aarhus Megrund

Nes OL

39:11

+8:06

8.

Bente Aarhus

Nes OL

39:30

+8:25

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Hovind

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2018, 22:52:59

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73