Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Camilla Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 20:10 | +0:00 | ||||
2. | Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 31:57 | +11:47 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Guro Frøseth | Kolbotn og Skimt OL | 26:49 | +0:00 | ||||
2. | Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 42:42 | +15:53 | ||||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Iselin Hermo | Ã…s-NMBU Orientering | 56:20 | +0:00 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 29:55 | +0:00 | ||||
2. | Sofie Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 39:17 | +9:22 | ||||
DNS | Celine Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 34:32 | +0:00 | ||||
2. | Kine Dirro | MÃ¥ren OK | 38:14 | +3:42 | ||||
3. | Linda Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 38:41 | +4:09 | ||||
4. | Rannveig W. Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 39:37 | +5:05 | ||||
5. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 43:07 | +8:35 | ||||
6. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 45:48 | +11:16 | ||||
7. | Kristin Sletner | Røyken OL | 1:06:58 | +32:26 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tora Frøseth | Kolbotn og Skimt OL | 35:49 | +0:00 | ||||
2. | Tove Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 37:51 | +2:02 | ||||
3. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 38:31 | +2:42 | ||||
4. | Sissel Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 53:39 | +17:50 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunn-Torill Hokholt | Kolbotn og Skimt OL | 29:38 | +0:00 | ||||
2. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 35:45 | +6:07 | ||||
3. | Mona Strand | MÃ¥ren OK | 36:53 | +7:15 | ||||
4. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 37:17 | +7:39 | ||||
5. | Ingrid Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 38:41 | +9:03 | 151 | |||
6. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 39:44 | +10:06 | ||||
7. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 44:30 | +14:52 | ||||
8. | Ingunn Schei | Ã…s-NMBU Orientering | 47:08 | +17:30 | ||||
9. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 52:46 | +23:08 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Kaasa | Driv IL | 41:11 | +0:00 | ||||
2. | Toril Eine | Fossum IF | 43:02 | +1:51 | ||||
3. | Jessica Kathle | MÃ¥ren OK | 52:19 | +11:08 | ||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Lome Hagman | Kolbotn og Skimt OL | 33:23 | +0:00 | ||||
2. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 33:33 | +0:10 | ||||
3. | Inger Lise Bjordal | Oppsal Orientering | 48:33 | +15:10 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 18:04 | +0:00 | 151 | |||
2. | Sondre Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 20:07 | +2:03 | ||||
3. | Magnus Friedhelm Klaveness | MÃ¥ren OK | 25:18 | +7:14 | ||||
4. | Sigurd Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 27:43 | +9:39 | ||||
5. | Henrik Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 29:36 | +11:32 | ||||
6. | HÃ¥vard Endresen | MÃ¥ren OK | 29:54 | +11:50 | ||||
7. | Tellev Grindflek | Ã…s-NMBU Orientering | 30:17 | +12:13 | ||||
8. | Gavriil Morenko | Ã…s-NMBU Orientering | 31:51 | +13:47 | ||||
9. | Rafael Ortega-Berg | MÃ¥ren OK | 35:22 | +17:18 | 249 | |||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Bjerknes Fagerlid | MÃ¥ren OK | 24:53 | +0:00 | ||||
2. | Anders Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU Orientering | 28:30 | +3:37 | ||||
3. | Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 29:29 | +4:36 | ||||
4. | Torbjørn Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 40:37 | +15:44 | ||||
5. | Markus Megard Grønli | Kolbotn og Skimt OL | 48:56 | +24:03 | ||||
DNS | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ask Olaussen | Oppsal Orientering | 41:49 | +0:00 | ||||
2. | David Megard Grønli | Kolbotn og Skimt OL | 1:16:54 | +35:05 | ||||
3. | Matz Arthur Ryen Aalerud | Ã…s-NMBU Orientering | 1:37:58 | +56:09 | ||||
DSQ | Magnus Endresen | MÃ¥ren OK | 48:57 | 116 115 121 122 144 172 149 173 174 77 150 151 24... | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olav Johannes Deelstra | Oppsal Orientering | 35:53 | +0:00 | ||||
2. | Kristoffer Fiane Pedersen | Oppsal Orientering | 36:38 | +0:45 | ||||
3. | Thomas Ruud | Oppsal Orientering | 39:18 | +3:25 | ||||
4. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 40:17 | +4:24 | ||||
5. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 43:24 | +7:31 | ||||
6. | HÃ¥vard Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 46:26 | +10:33 | ||||
7. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:27 | +24:34 | ||||
8. | Stig Carlson Strandhagen | Røyken OL | 1:03:45 | +27:52 | ||||
DSQ | Andreas Sævig | Privat | 48:22 | 124 | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 34:35 | +0:00 | ||||
2. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 35:51 | +1:16 | ||||
3. | Håkon Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 41:31 | +6:56 | ||||
4. | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 42:44 | +8:09 | ||||
5. | Frode Vigemyr | Kolbotn og Skimt OL | 55:40 | +21:05 | ||||
6. | Gustav Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:18 | +25:43 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørnar Gammelseter | Kolbotn og Skimt OL | 35:19 | +0:00 | ||||
2. | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 35:47 | +0:28 | ||||
3. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 36:20 | +1:01 | ||||
4. | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 37:03 | +1:44 | ||||
5. | Bård Bjørhei | Kolbotn og Skimt OL | 39:02 | +3:43 | ||||
6. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 43:56 | +8:37 | ||||
7. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 44:02 | +8:43 | ||||
8. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 45:13 | +9:54 | ||||
9. | Arne Olaussen | Oppsal Orientering | 53:55 | +18:36 | ||||
10. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 55:14 | +19:55 | ||||
11. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 58:58 | +23:39 | ||||
12. | John Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | 59:42 | +24:23 | 150 | |||
13. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:06:29 | +31:10 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 24:09 | +0:00 | ||||
2. | Per-Erik Østlie | Driv IL | 27:53 | +3:44 | ||||
3. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 31:03 | +6:54 | ||||
4. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 32:01 | +7:52 | ||||
5. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 32:17 | +8:08 | ||||
6. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 35:06 | +10:57 | ||||
7. | Erik Jonassen | Kolbotn og Skimt OL | 36:05 | +11:56 | ||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 32:28 | +0:00 | ||||
2. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 35:20 | +2:52 | ||||
3. | Roar Bjordal | Oppsal Orientering | 41:29 | +9:01 | ||||
4. | Kolbjørn Megard | Kolbotn og Skimt OL | 1:17:56 | +45:28 | ||||
Klasse: D -12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Astri Bredal-Knutsen | Ã…s-NMBU Orientering | 20:11 | ||||||
Helene Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 28:00 | ||||||
Henni Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 28:02 | ||||||
Julia Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 28:03 | ||||||
Thea Linnea Kristiansen | Kolbotn og Skimt OL | 30:18 | ||||||
Pernille Kristiansen | Kolbotn og Skimt OL | 21:52 | ||||||
Lotte Hansen Haugane | Kolbotn og Skimt OL | 30:07 | ||||||
Susanne Kvedalen | Kolbotn og Skimt OL | 34:47 | ||||||
DNS | Synne Schei Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: H -12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Vegard Fosse Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 41:50 | ||||||
Mikkel Theo Kristiansen | Kolbotn og Skimt OL | 34:18 | ||||||
Tobias Hansen Haugane | Kolbotn og Skimt OL | 34:30 | ||||||
Halvor Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 26:33 | ||||||
Martin R Assev | Kolbotn og Skimt OL | 35:58 | ||||||
Olav Nordlie | Kolbotn og Skimt OL | 24:25 | ||||||
Vegard Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 25:47 | ||||||
Johannes Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 30:08 | ||||||
DNS | Magnus Vollset | |||||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Løken | Esso sport | 27:08 | +0:00 | ||||
2. | Espen Delp | MÃ¥ren OK | 28:53 | +1:45 | ||||
3. | Per Arne Arnesen | Kolbotn og Skimt OL | 30:22 | +3:14 | ||||
4. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 32:16 | +5:08 | ||||
5. | Joakim Vigemyr | Kolbotn og Skimt OL | 38:32 | +11:24 | ||||
6. | Marie Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 38:45 | +11:37 | ||||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 17:13 | +0:00 | ||||
2. | Håvard Grønli | Kolbotn og Skimt OL | 18:14 | +1:01 | ||||
3. | Sigrid Aaby Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 21:20 | +4:07 | ||||
4. | Solvår Kvedalen | Kolbotn og Skimt OL | 22:05 | +4:52 | ||||
5. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:02:16 | +45:03 | ||||
6. | Alvin Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:02:36 | +45:23 | ||||
Klasse: LangLett | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aksel Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 33:06 | +0:00 | ||||
2. | Lasse Bredal-Knutsen | Ã…s-NMBU Orientering | 34:40 | +1:34 | ||||
3. | Thor Ivar Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 47:23 | +14:17 |
Sist oppdatert: | 30 mai 2018, 20:49:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 125 |
Antall startet: | 121 |