Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tommy Jähojärvi | Asker | 1:06:24 | +0:00 | ||||
2. | Sindre Andersen GÃ¥svik | NTNUI | 1:09:02 | +2:38 | ||||
3. | Eirik H. Johannessen | NTNUI | 1:15:01 | +8:37 | ||||
4. | Harald Kalager | Asker SK | 1:17:49 | +11:25 | ||||
5. | Per Ove Transeth | Røyken O-lag | 1:21:38 | +15:14 | ||||
6. | Ida Svadnberg | Røyken O-lag | 1:23:38 | +17:14 | ||||
7. | Helga Haverstad | Lierbygda O-lag | 1:24:15 | +17:51 | ||||
8. | Oddbjørn Viken | Hurum O-lag | 1:25:00 | +18:36 | ||||
9. | Bjarne Tokheim | Lierbygda O-lag | 1:30:56 | +24:32 | ||||
10. | Kjell Rønneberg | Røyken O-lag | 1:35:06 | +28:42 | ||||
11. | Geir Trøen | Lierbygda O-lag | 1:55:29 | +49:05 | ||||
DSQ | Esten Wøyen | Asker SK | 55:42 | 52 51 56 57 37 | ||||
DSQ | Anton Plaian | Asker SK | 1:09:17 | 37 | ||||
DSQ | Kristian Kalager | Asker SK | 1:11:21 | 37 | ||||
DSQ | Ingmar Haverstad | Lierbygda O-lag | 1:11:27 | 37 | ||||
DSQ | Sander Arntsen | 1:42:57 | 38 52 56 | |||||
Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Isaksen | Asker SK | 33:29 | +0:00 | ||||
2. | Vegard Guldbrandsen | Asker SK | 41:29 | +8:00 | ||||
3. | Karoline Andersen | Asker SK | 42:09 | +8:40 | ||||
4. | Synne Strand | Lierbygda O-lag | 46:25 | +12:56 | ||||
5. | Sander Ovesen | Lierbygda O-lag | 49:43 | +16:14 | ||||
6. | Fanny Markusen | Asker SK | 51:42 | +18:13 | ||||
7. | Kristian Nøss | Røyken O-lag | 2:19:40 | +1:46:11 | ||||
DSQ | Dzmitriy Ranpenka | Røyken O-lag | 23:33 | 34 36 43 | ||||
DSQ | Sigbjørn Hellerud | Røyken O-lag | 39:09 | 55 | ||||
Klasse: Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Kristoffer Sørnes | Røyken O-lag | 31:26 | ||||||
Hedda Ask | Lierbygda O-lag | 50:38 | ||||||
Vera Gano Mønnich | Røyken O-lag | 33:54 | ||||||
HÃ¥kon Olsson | Lierbygda O-lag | 47:01 |
Sist oppdatert: | 14 oktober 2010, 19:28:28 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 29 |
Antall startet: | 29 |