Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK - ungdomsløp 3 - Melhus 31. mai 2018

Beklager at det ble noen tekniske utfordringer. Ber de som ser at det er noen feil om å ta kontakt slik at vi evt. får rettet opp dette.

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Imre Leander Gangaune

Wing OK

15:48

11:17

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

20:19

14:30

Eirik Lyftingsmo

Wing OK

21:18

15:12

Ole Einar Andresen

Malvik IL

32:29

23:12

Elias Stenseth

Byåsen IL

17:38

12:35

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

26:37

19:00

Sondre Stenseth

Byåsen IL

15:42

11:12

Linus Fossum Malmring

Freidig

24:32

17:31

Magnus Elden Eggen

Wing OK

20:21

14:32

Filip Leonard Nolte

Freidig

24:22

17:24

Martin Sæther Levin

Freidig

23:39

16:53

Martin Melhuus

Wing OK

21:21

15:15

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

33:58

24:15

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

26:36

19:00

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

19:11

13:42

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

31:04

22:11

Aksel Hanssen

Byåsen IL

22:53

16:20

Odin Bang Lukassen

Wing OK

29:49

21:17

Ingrid Rø

Freidig

25:44

18:22

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

32:38

23:18

Jakob Stenseth

Byåsen IL

22:40

16:11

DNS

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

DNS

Eva Amundsen

Freidig

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

DNS

Eira Forsbak Asplem

Freidig

DNS

Kornelia Skumsvoll

Malvik IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

16:55

11:16

Frida Holmqvist

Byåsen IL

19:20

12:53

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:15

14:50

Lina Sandquist

OL Trollelg

24:29

16:19

Mia Rossvold Otterlei

Byåsen IL

24:22

16:14

DNS

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

DNS

Frida Skumsvoll

Malvik IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

22:10

+0:00

10:33

2.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

22:29

+0:19

10:42

3.

Stina Gåsø

OL Trollelg

32:55

+10:45

15:40

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

33:49

+11:39

16:06

5.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

34:57

+12:47

16:38

6.

Anna Emilie Lona

Wing OK

36:42

+14:32

17:28

7.

Ella Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

41:55

+19:45

19:57

8.

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

42:23

+20:13

20:10

DNS

Leah Gylland

Melhus IL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Vårin W Finstad

Melhus IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

30:30

+0:00

10:10

2.

Una Kittilsen

Freidig

36:06

+5:36

12:02

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

38:58

+8:28

12:59

4.

Tora Kittilsen

Freidig

40:50

+10:20

13:36

5.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

40:58

+10:28

13:39

6.

Anna Aurora Nolte

Freidig

41:15

+10:45

13:45

7.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

44:45

+14:15

14:55

8.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

47:04

+16:34

15:41

9.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

48:01

+17:31

16:00

10.

Selma Nevin

Freidig

50:56

+20:26

16:58

11.

Åsa Bull

Byåsen IL

53:45

+23:15

17:55

12.

Ella Sandstad

Freidig

59:40

+29:10

19:53

DNS

Maria Strømdal Wik

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

35:12

+0:00

16:45

2.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

37:13

+2:01

17:43

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

36:07

+0:00

16:24

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

32:31

+0:00

9:17

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

35:35

+3:04

10:10

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

48:00

+15:29

13:42

4.

Maren Viken

Byåsen IL

48:40

+16:09

13:54

5.

Anna Christensen

Freidig

48:54

+16:23

13:58

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

53:53

+21:22

15:23

7.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

1:10:24

+37:53

20:06

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Viken

Byåsen IL

53:37

+0:00

15:19

2.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

56:41

+3:04

16:11

3.

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst OK

1:05:06

+11:29

18:36

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Grønli

Freidig

16:05

10:43

Jens Anton Andresen

Malvik IL

27:00

18:00

Mathias Leroyer

Freidig

11:11

7:27

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

17:42

11:48

Emil Aleksander Nolte

Freidig

23:10

15:26

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

18:15

12:10

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

18:44

12:29

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

17:59

+0:00

8:33

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

20:33

+2:34

9:47

3.

Hallvard Hellevik

Freidig

21:45

+3:46

10:21

4.

Sigurd Rønning

Melhus IL

21:50

+3:51

10:23

5.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

22:16

+4:17

10:36

6.

Sofus H Lind

Wing OK

23:57

+5:58

11:24

7.

Sivert Sæther Levin

Freidig

25:31

+7:32

12:09

8.

Sven Nevin

Freidig

27:48

+9:49

13:14

9.

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Freidig

39:10

+21:11

18:39

10.

Iver Lund Gjerde

Byåsen IL

43:48

+25:49

20:51

DSQ

Johannes Stordal

Byåsen IL

59:40

37 36 38 32 61 42 36 40 62 48

DNS

Sigurd Schrøder

Melhus IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Scott Sjølie

Freidig

45:32

26:47

Aslak Moxness

Byåsen IL

22:52

13:27

Arian Haukø

Nidarøst OK

21:37

12:42

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

20:59

+0:00

6:59

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

23:25

+2:26

7:48

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

24:59

+4:00

8:19

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

25:25

+4:26

8:28

5.

Emil Grønli

Freidig

32:42

+11:43

10:54

6.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

35:22

+14:23

11:47

7.

Magne Guttvik

Wing OK

36:38

+15:39

12:12

8.

Vegard Mosbakk Fjeldstad

OL Trollelg

36:39

+15:40

12:13

9.

Ådne Stordal

Byåsen IL

39:24

+18:25

13:08

10.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

40:20

+19:21

13:26

11.

Eivind Næve

IL Leik

41:39

+20:40

13:53

12.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

41:51

+20:52

13:57

13.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

43:08

+22:09

14:22

14.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

44:40

+23:41

14:53

15.

Aksel Viken

Byåsen IL

49:08

+28:09

16:22

16.

Vegard Lereim Storli

Freidig

51:17

+30:18

17:05

17.

Jørgen Aune

Byåsen IL

54:17

+33:18

18:05

18.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

1:03:59

+43:00

21:19

DSQ

Sverre Hellevik

Freidig

59:41

50

DNS

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

1:25:06

+0:00

40:31

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

31:21

+0:00

7:38

2.

Jostein Rø

Freidig

36:30

+5:09

8:54

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

38:13

+6:52

9:19

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

38:21

+7:00

9:21

5.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

40:08

+8:47

9:47

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

41:04

+9:43

10:00

7.

Erlend Aune

Byåsen IL

42:01

+10:40

10:14

8.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

43:23

+12:02

10:34

9.

Gabriel Callanan

Wing OK

45:16

+13:55

11:02

10.

Brage Asplem

Freidig

49:11

+17:50

11:59

11.

Einar Eide

Byåsen IL

49:40

+18:19

12:06

12.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

50:25

+19:04

12:17

13.

Andreas Aagesen

Melhus IL

50:32

+19:11

12:19

14.

Ørjan Sæter

Melhus IL

52:37

+21:16

12:50

15.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Freidig

55:34

+24:13

13:33

16.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

58:43

+27:22

14:19

17.

Nikolai Renolen

Wing OK

59:20

+27:59

14:28

18.

Oskar Storler

Melhus IL

1:05:12

+33:51

15:54

DNS

Espen Karlsen

Melhus IL

DNS

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

DNS

Erik Tofte jr

Melhus IL

DNS

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Vindal

Wing OK

38:54

+0:00

9:29

2.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

46:08

+7:14

11:15

3.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

47:45

+8:51

11:38

DNS

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

44:09

+0:00

14:43

2.

Martin Aune

Melhus IL

48:12

+4:03

16:04

3.

Knut Hage

Melhus IL

1:04:55

+20:46

21:38

DSQ

Michael Olsen

Melhus IL

1:38:51

49 52 133


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2018, 21:20:02

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

143

Antall startet:

125