Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila" 30. mai 2018

Klasse: Drømmemila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner OL

9:46

+0:00

korriger

2.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

11:19

+1:33

korriger

3.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

11:48

+2:02

korriger

4.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

12:09

+2:23

korriger

5.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

12:39

+2:53

korriger

6.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

12:40

+2:54

korriger

7.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

12:54

+3:08

korriger

8.

Tom Arne Andersen

Eidsvoll OL

13:03

+3:17

korriger

9.

Terje Bråten

Ullensaker OL

13:27

+3:41

korriger

10.

Knut Engen

Nes OL

13:30

+3:44

korriger

11.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

13:36

+3:50

korriger

12.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

13:38

+3:52

korriger

13.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

14:07

+4:21

korriger

14.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

14:23

+4:37

korriger

15.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

14:36

+4:50

korriger

16.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

14:41

+4:55

korriger

17.

Tor Strand

Eidsvoll OL

15:07

+5:21

korriger

18.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

15:16

+5:30

korriger

19.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

15:40

+5:54

korriger

20.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

16:02

+6:16

korriger

21.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

16:10

+6:24

korriger

22.

Per Sørberg

Frogner OL

16:24

+6:38

korriger

23.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

16:59

+7:13

korriger

24.

Odd Sletten

Ullensaker OL

17:15

+7:29

korriger

25.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

17:19

+7:33

korriger

26.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

18:07

+8:21

korriger

27.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

18:35

+8:49

korriger

28.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

19:23

+9:37

korriger

29.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

19:52

+10:06

korriger

30.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

19:57

+10:11

korriger

31.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

20:01

+10:15

korriger

32.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

21:39

+11:53

korriger

33.

Arne Tømta

Hurdal OL

23:42

+13:56

korriger

34.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

24:05

+14:19

korriger

35.

Even Engh

Eidsvoll OL

27:53

+18:07

korriger

36.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

28:28

+18:42

korriger

37.

Julian Anderassen

Ullensaker OL

28:36

+18:50

korriger

37.

Marius Andreassen

Ullensaker OL

28:36

+18:50

korriger

39.

Ivar Monsrud

Nes OL

31:27

+21:41

korriger

DSQ

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

10:30

korriger

95

DSQ

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

11:47

korriger

50

DSQ

Tom Eidsæthter

Eidsvoll OL

15:11

korriger

58

DSQ

Jan Sveen

Ullensaker OL

17:55

korriger

95 58 175

DSQ

Didrik Bredesen

Eidsvoll OL

26:30

korriger

58

Klasse: Drømmemila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Tømta

Hurdal OL

11:41

+0:00

korriger

2.

Turid Hovind

Ullensaker OL

14:36

+2:55

korriger

3.

Marita Hernandez

Toten Troll

14:41

+3:00

korriger

4.

Astrid Øversveen

Skøynar

15:09

+3:28

korriger

5.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

16:29

+4:48

korriger

6.

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

16:37

+4:56

korriger

7.

Nora Sørberg

Frogner OL

17:10

+5:29

korriger

8.

Maren Snerlebakken

Gjerdrum OL

17:14

+5:33

korriger

9.

Heidi Gabrielsen

Hurdal OL

18:06

+6:25

korriger

10.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

18:19

+6:38

korriger

11.

Hege Norstad Maribo

Eidsvoll OL

19:23

+7:42

korriger

12.

Kari Hovind

Ullensaker OL

21:32

+9:51

korriger

13.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

28:17

+16:36

korriger

14.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

33:25

+21:44

korriger

14.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

33:25

+21:44

korriger

16.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

36:42

+25:01

korriger

17.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

48:30

+36:49

korriger

95

Klasse: Rekruttmila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Kristiansen Dokken

Eidsvoll OL

4:55

+0:00

korriger

2.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

7:54

+2:59

korriger

3.

Ivar R Saxhaug

Eidsvoll OL

8:54

+3:59

korriger

4.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

9:05

+4:10

korriger

5.

Alfred Røyse Saxhaug

Eidsvoll OL

13:10

+8:15

korriger

6.

Fredrik Stensby

Eidsvoll OL

27:49

+22:54

korriger

7.

Max Hansen

Eidsvoll OL

27:51

+22:56

korriger

DSQ

Mattis Hansen

Eidsvoll OL

27:21

korriger

46

DSQ

Sigurd Stensby

Eidsvoll OL

29:40

korriger

34

Klasse: Rekruttmila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

13:24

+0:00

korriger

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

korriger

Arrangør

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mai 2018, 22:35:55

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73