Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, dag 2 2. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

48:41

24:20

Irene Storler Snøfugl

Freidig

28:09

14:04

Marit Storler Snøfugl

Freidig

34:26

17:13

Eystein Aske

Freidig

46:15

23:07

Filip Leonard Nolte

Freidig

31:43

15:51

Linus Fossum Malmring

Freidig

33:07

16:33

Imre Leander Gangaune

Wing OK

33:29

16:44

Una Nomeland

Byåsen IL

49:04

24:32

Ruth Astrid Castejon-Diez

Wing OK

31:27

15:43

Karoline Tøndel Chutko

Wing OK

36:56

18:28

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

30:50

15:25

Leo Næbb-Melum

Wing OK

30:52

15:26

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

35:52

17:56

Sindre Sakshaug Mohus

Wing OK

33:37

16:48

Anton Nomeland

Byåsen IL

48:49

24:24

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

46:39

23:19

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

46:14

+0:00

16:30

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

49:03

+2:49

17:31

3.

Silja Fuglem

Malvik IL

49:55

+3:41

17:49

DSQ

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

1:14:58

91

DSQ

Anna Emilie Lona

Wing OK

1:22:29

91

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

37:34

+0:00

11:02

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

41:15

+3:41

12:07

3.

Tora Kittilsen

Freidig

45:31

+7:57

13:23

4.

Una Kittilsen

Freidig

47:43

+10:09

14:02

5.

Maria Strømdal Wik

Freidig

48:19

+10:45

14:12

6.

Solveig Louise Nissen

Freidig

53:51

+16:17

15:50

7.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

55:53

+18:19

16:26

8.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

59:11

+21:37

17:24

9.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

1:07:45

+30:11

19:55

DSQ

Marita Aske

Freidig

54:30

97

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

38:05

+0:00

10:01

2.

Trude Markhus

Verdal OK

39:49

+1:44

10:28

3.

Anna Christensen

Freidig

43:07

+5:02

11:20

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

48:04

+9:59

12:38

5.

Tale Tannvik Skei

Freidig

50:04

+11:59

13:10

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:06:40

+28:35

17:32

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:13:08

+35:03

19:14

8.

Maren Viken

Byåsen IL

1:13:15

+35:10

19:16

9.

Hege Hallan

OK Skøynar

1:26:57

+48:52

22:52

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Andersen

Wing OK

38:42

+0:00

13:49

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

54:43

+0:00

11:53

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

55:17

+0:34

12:01

3.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:23:40

+28:57

18:11

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

1:11:29

+0:00

12:59

2.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:14:56

+3:27

13:37

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:35:40

+24:11

17:23

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:44:10

+32:41

18:56

DNS

Vera Melkild

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

56:07

+0:00

9:11

2.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

1:00:04

+3:57

9:50

3.

Katerina Chroma

NTNUI

1:02:43

+6:36

10:16

4.

Line Sundsvik

Frol IL

1:04:05

+7:58

10:30

5.

Mari Støen Gussiås

Molde og Omegn IF

1:05:54

+9:47

10:48

6.

Åshild Kolstad

NTNUI

1:08:45

+12:38

11:16

7.

Maja Berger

Byåsen IL

1:09:37

+13:30

11:24

8.

Maren Grande

Frol IL

1:11:57

+15:50

11:47

9.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

1:14:43

+18:36

12:14

10.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:26:11

+30:04

14:07

11.

Solveig Blindheim

NTNUI

1:35:15

+39:08

15:36

12.

Evelina Folkesson

OK Torfinn

1:43:00

+46:53

16:53

13.

Camilla Nilsson

OK Torfinn

1:48:59

+52:52

17:51

DSQ

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

1:07:20

93

DNS

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:00:39

+0:00

11:01

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

1:09:07

+8:28

12:34

3.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:14:26

+13:47

13:32

4.

Tone Almås

IL Leik

1:19:28

+18:49

14:26

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

1:24:57

+24:18

15:26

6.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:28:41

+28:02

16:07

7.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

1:29:49

+29:10

16:19

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

50:42

+0:00

11:01

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

54:43

+4:01

11:53

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig

1:05:19

+14:37

14:11

4.

Anne Melkild

Freidig

1:07:16

+16:34

14:37

5.

Sigrid Melkild

Freidig

1:08:38

+17:56

14:55

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:26:36

+35:54

18:49

7.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

1:58:35

+1:07:53

25:46

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

52:57

+0:00

13:56

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

1:09:35

+16:38

18:18

3.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

1:19:57

+27:00

21:02

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:16:57

+0:00

20:15

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Grønli

Freidig

21:23

10:41

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

27:35

13:47

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

36:44

18:22

Ole Ulseth Sylte

Freidig

26:34

13:17

Mathias Leroyer

Freidig

19:04

9:32

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

25:49

12:54

DSQ

Emil Aleksander Nolte

Freidig

20:38

90

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

36:22

+0:00

12:59

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

38:22

+2:00

13:42

3.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

42:18

+5:56

15:06

4.

Sofus H Lind

Wing OK

42:22

+6:00

15:07

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

1:02:25

+26:03

22:17

DNS

Håkon Hallan

OK Skøynar

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

29:49

+0:00

8:46

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

32:49

+3:00

9:39

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

33:35

+3:46

9:52

4.

Emil Grønli

Freidig

40:02

+10:13

11:46

5.

Tristan Halvorsen

Freidig

42:01

+12:12

12:21

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

44:09

+14:20

12:59

7.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

53:41

+23:52

15:47

8.

Sigurd Braathen

Wing OK

55:32

+25:43

16:20

DNS

Magne Guttvik

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

52:31

+0:00

9:32

2.

Einar Eide

Byåsen IL

1:07:23

+14:52

12:15

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

1:10:14

+17:43

12:46

4.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

1:12:54

+20:23

13:15

5.

Erlend Aune

Byåsen IL

1:14:54

+22:23

13:37

6.

August Maske

Freidig

1:15:15

+22:44

13:40

7.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:20:05

+27:34

14:33

8.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

1:29:59

+37:28

16:21

9.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

1:33:03

+40:32

16:55

10.

Henrik Braathen

Wing OK

1:52:20

+59:49

20:25

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

1:06:38

61 63 124 126 135 94 95 92

DSQ

Brage Asplem

Freidig

1:32:54

135 97

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

52:50

+0:00

8:39

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

54:49

+1:59

8:59

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

56:13

+3:23

9:12

4.

Håkon Holstad

Freidig

1:03:41

+10:51

10:26

5.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:07:08

+14:18

11:00

6.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:28:16

+35:26

14:28

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

1:07:59

+0:00

10:18

DSQ

Oscar Lyngen

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Danielsen

Kristiansand OK

55:57

+0:00

6:39

2.

Isak Bergset

Frol IL

59:55

+3:58

7:07

3.

Stian Sundsvik

Frol IL

1:00:41

+4:44

7:13

4.

Nicolas Rio

NTNUI

1:00:53

+4:56

7:14

5.

Martin Vister

Frol IL

1:01:00

+5:03

7:15

6.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:02:02

+6:05

7:23

7.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

1:03:10

+7:13

7:31

8.

Espen Sundsvik

Frol IL

1:03:59

+8:02

7:37

9.

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

1:04:02

+8:05

7:37

10.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

1:05:09

+9:12

7:45

11.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:05:26

+9:29

7:47

12.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:08:43

+12:46

8:10

13.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

1:10:38

+14:41

8:24

14.

Tobias Kristensen

NTNUI

1:10:47

+14:50

8:25

15.

Ola Keiserås

IL Leik

1:11:01

+15:04

8:27

16.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:12:02

+16:05

8:34

17.

Tomas Rusy

SK Kamenice

1:14:53

+18:56

8:54

18.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

1:15:42

+19:45

9:00

19.

Øystein Grande Jaren

Freidig

1:20:16

+24:19

9:33

20.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

1:23:24

+27:27

9:55

21.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

1:24:47

+28:50

10:05

22.

Jonas Ressem

Frol IL

1:25:26

+29:29

10:10

23.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

1:28:50

+32:53

10:34

24.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

1:29:24

+33:27

10:38

25.

Fredrik Johannessen

Nidarøst OK

1:30:04

+34:07

10:43

26.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:31:32

+35:35

10:53

27.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:31:46

+35:49

10:55

28.

Adrian Opheim

NTNUI

1:33:39

+37:42

11:08

29.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

1:36:48

+40:51

11:31

30.

Truls Ryum

Wing OK

1:42:57

+47:00

12:15

31.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:50:39

+54:42

13:10

32.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

2:10:18

+1:14:21

15:30

DSQ

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

54:24

131 132 133 135 93 95 92

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

1:15:31

135 93 95 92 96 97

DSQ

Henry McNulty

NTNUI

1:19:25

97

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

DNS

Sindre Johannessen

Freidig

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

59:05

+0:00

8:57

2.

Andreas Sylte

Freidig

59:32

+0:27

9:01

3.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

1:03:52

+4:47

9:40

4.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:03:56

+4:51

9:41

5.

Arild Nomeland

Byåsen IL

1:04:39

+5:34

9:47

6.

Torgeir Aune

Byåsen IL

1:06:45

+7:40

10:06

7.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:09:22

+10:17

10:30

8.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

1:13:36

+14:31

11:09

9.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:14:03

+14:58

11:13

10.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:24:15

+25:10

12:45

11.

Øystein Husby

Malvik IL

1:29:30

+30:25

13:33

12.

Olle Malmring

Freidig

1:51:48

+52:43

16:56

DNS

Pål Kittilsen

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

57:32

+0:00

9:25

2.

Håvard Lorange

Freidig

58:17

+0:45

9:33

3.

Frode Sjøvold

Røros IL

1:06:59

+9:27

10:58

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

1:08:23

+10:51

11:12

5.

Arild H Clausen

Freidig

1:09:51

+12:19

11:27

6.

Geir Arnesen

Freidig

1:11:59

+14:27

11:48

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:13:13

+15:41

12:00

8.

Stein Markhus

Verdal OK

1:15:58

+18:26

12:27

9.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

1:18:52

+21:20

12:55

DNS

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

54:16

+0:00

11:47

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

56:12

+1:56

12:13

3.

Jan Gaute Buvik

Korgen IL

1:10:56

+16:40

15:25

4.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

1:19:20

+25:04

17:14

DNS

Arnulf Villmo

Korgen IL

DNS

Frank Bjarkø

Wing OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

50:35

+0:00

13:18

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

55:50

+5:15

14:41

3.

Tom Bugge

Byåsen IL

58:44

+8:09

15:27

4.

Roar Forbord

Malvik IL

58:54

+8:19

15:30

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:00:12

+9:37

15:50

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:03:40

+13:05

16:45

7.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:04:20

+13:45

16:55

8.

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:04:29

+13:54

16:58

9.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:16:46

+26:11

20:12

10.

Robert Strøm

Wing OK

1:34:40

+44:05

24:54

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:26:35

+0:00

22:47

DSQ

Paul Forseth

OL Trollelg

1:26:34

67

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

Freidig

44:36

+0:00

9:41

2.

Håkon Støen Gussiås

Molde og Omegn IF

47:16

+2:40

10:16

3.

Jon Holstad

Freidig

48:13

+3:37

10:28

4.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

51:22

+6:46

11:10

5.

Gøril Eide

Byåsen IL

52:00

+7:24

11:18

6.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

53:37

+9:01

11:39

7.

Dorte Narum

Hamar OK

1:04:25

+19:49

14:00

8.

Helge Rustad

Freidig

1:06:01

+21:25

14:21

9.

Vegard Hansen

Byåsen IL

1:07:12

+22:36

14:36

10.

Frode Stensrud

OL Trollelg

1:09:48

+25:12

15:10

11.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

1:11:50

+27:14

15:36

12.

Geir Hanssen

1:22:04

+37:28

17:50

13.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:26:53

+42:17

18:53

14.

Geir Willumsen

Freidig

1:34:04

+49:28

20:26

15.

Kjersti Tannvik

Freidig

1:48:11

+1:03:35

23:31

16.

Jørgen Stenvik

Byåsen IL

1:50:17

+1:05:41

23:58

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:01:07

+0:00

17:58

2.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

1:01:49

+0:42

18:10

3.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:04:24

+3:17

18:56

4.

Ingvild Snøfugl

Freidig

1:34:13

+33:06

27:42

5.

Lars Talgø Kristiansen

Freidig

2:02:15

+1:01:08

35:57

DSQ

Tormod Langaas

Nidarøst

1:17:21

97

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Stenvik

Byåsen IL

59:58

+0:00

21:25

DSQ

Marit Brødreskift

Freidig

1:13:08

91


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2018, 21:26:12

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

230

Antall startet:

216